Kızlık zarı diktirenlerin ilk gecesi

Kızlık zarı diktirenlerin ilk gecesi ( gerdek gecesi ) heyecan içinde geçer desek ama hayır kanama olacak mı onu söyle diyeceksiniz biliyorum, aslında stres yapmaya hiç gerek yok, gerçek flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı diktirdikten sonra bir aynanın üzerine çömelip kızlık zarınızı inceleyebilirsiniz, dikilmiş kızlık zarındada aynı doğuştan bakire bayanların zarında olduğu gibi üzerinde bir veya birkaç adet kanı geçiş deliği vardır, kalan kısımlarda vajina girişi kapalıdır, yani kızlık zarı diktirenlerin vajina girişleri yeni kızlık zarı ile ile bir perde gibi örtülüdür, bu size şunu anlatır, cinsel ilişkide penis bu adet deliklerinden vajinaya girmeye çalışırken adet delikleri çok minik olduğu için kızlık zarı yırtılacak ve kanama olacaktır, bu bilgi kızlık zarı diktirenlerin ilk gecesinde önemli bir huzur ve rahatlama sağlar, dolayısı ile ilk cinsel deneyiminizi doğal çizgilerde davranarak en iyi şekilde geçirmeniz temin edilmiş olur, sonuçtada kızlık zarı kanaması büyük ihtimalle husule geleceği için geleneksel ritüelde tamamlanmış olur. Kızlık zarını diktirmiş biri olarak gerdek gecesiyle ilgili daha merak ettiğiniz her şeyi bu yazıda bulursunuz ama isterseniz İstanbul bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayarak kızlık zarı diktirenlerin ilk gecesi hakkında detayları sorabilirsiniz, ayrıca WhatsApp  numaramızdanda asistanlarım ile yazışarak kızlık zarı dikimi fiyat listesini isteyebilirsiniz. Sitelere kanunlar ve tik sebeplerden dolayı fiyat yazmıyoruz.

 Kızlık zarı diktirenlerin gerdek gecesi doğumsal bakire olan bayanlarla benzer şekilde deneyimlenir, aslına uygun yapılmış gerçek flep yöntemi uygulamasında kızlık zarı kanama miktarı ve kızlık zarı kanı rengi herşeyi ile benzerdir.

Kızlık zarı dikimi

Bekaret onarım ameliyatları süreye göre sınıflandırılırsa 2 ana gruba ayrılır, geçici kızlık zarı dikimi 1 haftalık ve 2 haftalık olarak iki farklı çeşitte uygulanır, ilkinde 1 hafta içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğu vardır, diğerindede bu süre 2 haftadır, bahsi geçen zaman dilimi aşılırsa yapılan kızlık zarı dikimi kendiliğinden bozulur. Asıl en popüler olan kalıcı kızlık zarı dikimi ise nerdeyse 8 farklı ameliyat stili şeklinde uygulanabilir :

  1. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep metodu
  2. Çift kat flep yöntemi kalıcı
  3. Vajina daraltmalı kalıcı flep 
  4. Vajina daraltmalı çift kat flep
  5. Labioplastili kalıcı flep
  6. labioplastili çift kat flep
  7. vajina daraltma ve labioplastili kalıcı flep ( 3 lü )
  8. Vajina daraltmalı ve labioplastili çift kat flep ( 3 lü )

Kızlık zarı diktirip evlenenler

Hymenoplasti ameliyatı yaptıranların çoğu bu ameliyatı izdivaç gecesi kızlık zarı kanaması için uygulatırlar, bir kısmıda evlilik öncesi flört döneminde plan dahiline alınan cinsel ilişkide kanama elde ederek daha güçlü bir bağ oluşturma amaçlıdır, bunlardan kızlık zarı diktirip evlenenler, çoluk çocuğa karışanlar genellikle kızlık zarı dikimi yorumları sayfalarında mesaj yazmazlar, zira onlar için süreç tamamlanmıştır, ama ikinci gruptaki flört eden bayanların bu konuda hasta yorumu yazma ihtimali daha fazladır.

 Kızlık zarı diktiren kişilerin yorumları

Gizlilik, yani yapılan ameliyatın bir sır olarak kalma zorunluluğu hasta sayısı çok yüksekte olsa kızlık zarı diktiren kişilerin yorum yazarak bu operasyona niyetlenenlere yol gösterme ihtimalini düşük tutuyor. Yinede sitelerde onbinlerce bayan kızlık zarı dikimi hakkında yorum yazıyor, aralarından zarını diktirip evlenmiş olanların yorumlarını ayıklamakta size düşüyor.

 Kızlık zarımı diktirdim kanadı

Sanırım kızlık zarı diktirenler arasında bu cevabı verebilecek yani kızlık zarımı diktirim ve kanadı diyen kişilerin yorumlarını arıyorsunuzdur, gizlilik sebebi ile her diktiren yorum yazmıyor ama yazanlarda az değil, makalelerin altında bu tip yorumlara denk gelebilirsiniz.

 Kızlık zarı diktirenler forum

Tartışmaya açık olan konuları ele alan birçok forum bulabilirsiniz, bunlar arasında kızlık zarı diktirenlerin müdavimi olduğu forumlara denk gelirseniz en azından bu ameliyatı kızlık zarı diken doktorlardan hangisine yaptırmanız daha iyi sonuç verir fikir edinebilirsiniz.

 Kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır ?

Dikkatli yapılan bir kızlık zarı dikiminde cinsel ilişkiye giren erkeğin durumun farkına varması pek mümkün olmamaktadır, ama kızlık zarı dikimi iyileşme döneminden sonra başka bir jinekoloğun muayenesinde özellikle kızlık zarının dikilip dikilmediğinin araştırılması isterse ameliyatın ortaya çıkma ihtimali yükselir, normal kızlık zarı muayenelerinde ise anlaşılması yine düşüktür.

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları arasında bu sonuca ulaşanlar sanırım altın kadar kıymetlidir, özellikle henüz ameliyat olmamış ama kısa vadede kızlık zarı diktirecek olanlar için. Kızlık zarı dikiminde ana amaç mutlu bir evlilik sağlamaktır, bu dolayısı ile ameliyattan sonraki ilk cinsel ilişkide her şeyin beklendiği gibi gitmesi arzu edilir ve kızlık zarı kanamasının görülmesi ile süreç tamamlanır.

 Kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmeli

Kızlık zarı diktiren binlerce genç bayan çalışma hayatlarına ameliyat günü dahil olmak üzere kaldıkları yerden devam ederler, ayrıca sosyal ve cemiyet yaşantılarındada bir aksama olmaz, ama ilk 3 haftayı kapsayan iyileşme döneminde nelere dikkat etmeleri gerektiği konusundaki uyarılarımızıda dikkate almaları gerekir mesela ilk 3 hafta ağır spor, bisiklete ve ata binmek, yüzmek, hoplamak zıplamak ameliyat dikişleri açısından riskli olabilir. Son olarakta şunu ilave edeyim ilk 3 haftayı içine alan iyileşme döneminde tuvalet ihtiyacınızdan sonra sprey şeklinde kullanacağınız antiseptik solusyonuda kullanmayı unutmayınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.