Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Kızlık zarımı diktirdim evlendim deyip kurtulmak, başınızdan geçen tüm olumsuzlukları bir film gibi geçmişte bırakmak, artık sadece doğacak çocukları hangi okula yazdıracağınızla ilgili kafa yormak bu sayfaları okuyan biri olarak sizinde ulaşmaya özlem duyduğunuz bir geleceğin parçası olabilir, yada kızlık zarı diktirenlerin yorumlarında işte ben kızlık zarı diktiren biri olarak şöyle böyle diye tavsiyeler yazacak kadar görmüş geçirmiş başarmış olmakta hoşunuza gidiyor olabilir. Bu yazımızda bekaret zar tamiri operasyonları sonrası evlendiğinizde ne şekilde sonuça alacağınıza konsantre oluyoruz, yazıyı okumdan sohbet havasında şu doktora bir telefon açayımda bana anlatsın diyorsanız İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemi  dan arayabilirsiniz, evlenince dikilmiş kızlık zarınızdankanama olup olmayacağını detaylı olarak sorabilirsiniz, ayrıca WhatsApp  'den yazabilir, zar dikimi fiyat listemizi pekala isteyebilirsiniz.

 Bu paragrafta nelere yanıt veriyoruz özetleyelim; mesela kızlık zarı diktirdim kanama olmadı gibi bir feryada gerek kalmadan sessiz sedasız bu problemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile nasıl aştıklarını açıklıyoruz, kızlık zarı diktirip evlenenler arasında gerdek gecesi kızlık zarı kanama oranlarının % olarak ifadesini gösteriyoruz, kızlık zarı diktiren kişilerin yorumlarında bahsettikleri kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltmanın nasıl aynı seansta yapıldığını irdeliyoruz, kızlık zarımı diktirmek istiyorum diye yola çıkıp İstanbul'a gelmeden önce doktor seçiminde en fazla neye önem vermeniz gerektiğini açıklıyoruz, kızlık zarı diktirenler forum yazılarında geçici kızlık zarı dikimi hakkında son dakika çaresi gibi bahsediyorlar bunun sebebi nedir açıklıyoruz, kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır ? bir bayanla evlenmeden önce onun daha önceden kızlık zarını diktirip diktirmediğini anlamanın bir yolu var mıdır konuşuyoruz,  kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmeliler, hangi haraketlerle dikilmiş kızlık zarı bozulabilir, denize havuza kaç gün girmek yasak, kaç gün süre ile yan oturmak gerekir detaylı açıklıyoruz, kızlık zarı diktirenler kadınlar kulübünde neden hep kalıcı kızlık zarı dikimini tavsiye ediyorlar derinelere iniyoruz.

Kızlık zarımı diktirdim evlendim, evli mutlu çocuklu şarkısını dinliyorum gibi esprili yorumlara çok gülüyorum, tabiki kızlık zarınızı diktirebilirsiniz, buna sadece siz karar verebilirsiniz, tabiki dikim sonrası ne zaman isterseniz evlenirsiniz bu sizin üreme isteğinize bağlıdır, tabiki evlendiğinizde ilk gece kanama olacaktır, yoksa binlerce bayan neden kalkıp İstanbul'lara geliyor ve kızlık zarını diktiriyor, peki kızlık zarı diktirip dikişleri atanlar tutmayanlar ne olacak hocam, operasyon sonrası ilk haftalarda kurallara uyarsanız verilen sprey şeklindeki antiseptiği düzenli kullanırsanız tutmama gibi bir sorun yaşama ihtimaliniz çok düşüktür diyebilirim. Peki kurallara uyarsam bunun garantisi nedir? sağlık sektöründe hiçbir tedavi yöntemi noterden tasdik edilecek düzeyde bir garanti içermez ama en azından himenoplasti konusunda geniş tecrübeye sahip jinekologlar size bakire bir bayanın gerdek gecesinde kızlık zarı kanama oranı neyse ona eşit bir garanti verebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.