Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Kızlık zarımı diktirdim evlendim deyip kurtulmak, başınızdan geçen tüm olumsuzlukları bir film gibi geçmişte bırakmak, artık sadece doğacak çocukları hangi okula yazdıracağınızla ilgili kafa yormak bu sayfaları okuyan biri olarak sizinde ulaşmaya özlem duyduğunuz bir geleceğin parçası olabilir, yada kızlık zarı diktirenlerin yorumlarında işte ben kızlık zarı diktiren biri olarak şöyle böyle diye tavsiyeler yazacak kadar görmüş geçirmiş başarmış olmakta hoşunuza gidiyor olabilir. Bu yazımızda bekaret zar tamiri operasyonları sonrası evlendiğinizde ne şekilde sonuça alacağınıza konsantre oluyoruz, yazıyı okumdan sohbet havasında şu doktora bir telefon açayımda bana anlatsın diyorsanız İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemi 0212 227 5519 dan arayabilirsiniz, evlenince dikilmiş kızlık zarınızdankanama olup olmayacağını detaylı olarak sorabilirsiniz, ayrıca WhatsApp 0532 221 3007 'den yazabilir, zar dikimi fiyat listemizi pekala isteyebilirsiniz.

 Bu paragrafta nelere yanıt veriyoruz özetleyelim; mesela kızlık zarı diktirdim kanama olmadı gibi bir feryada gerek kalmadan sessiz sedasız bu problemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile nasıl aştıklarını açıklıyoruz, kızlık zarı diktirip evlenenler arasında gerdek gecesi kızlık zarı kanama oranlarının % olarak ifadesini gösteriyoruz, kızlık zarı diktiren kişilerin yorumlarında bahsettikleri kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltmanın nasıl aynı seansta yapıldığını irdeliyoruz, kızlık zarımı diktirmek istiyorum diye yola çıkıp İstanbul'a gelmeden önce doktor seçiminde en fazla neye önem vermeniz gerektiğini açıklıyoruz, kızlık zarı diktirenler forum yazılarında geçici kızlık zarı dikimi hakkında son dakika çaresi gibi bahsediyorlar bunun sebebi nedir açıklıyoruz, kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır ? bir bayanla evlenmeden önce onun daha önceden kızlık zarını diktirip diktirmediğini anlamanın bir yolu var mıdır konuşuyoruz,  kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmeliler, hangi haraketlerle dikilmiş kızlık zarı bozulabilir, denize havuza kaç gün girmek yasak, kaç gün süre ile yan oturmak gerekir detaylı açıklıyoruz, kızlık zarı diktirenler kadınlar kulübünde neden hep kalıcı kızlık zarı dikimini tavsiye ediyorlar derinelere iniyoruz.

Kızlık zarımı diktirdim evlendim, evli mutlu çocuklu şarkısını dinliyorum gibi esprili yorumlara çok gülüyorum, tabiki kızlık zarınızı diktirebilirsiniz, buna sadece siz karar verebilirsiniz, tabiki dikim sonrası ne zaman isterseniz evlenirsiniz bu sizin üreme isteğinize bağlıdır, tabiki evlendiğinizde ilk gece kanama olacaktır, yoksa binlerce bayan neden kalkıp İstanbul'lara geliyor ve kızlık zarını diktiriyor, peki kızlık zarı diktirip dikişleri atanlar tutmayanlar ne olacak hocam, operasyon sonrası ilk haftalarda kurallara uyarsanız verilen sprey şeklindeki antiseptiği düzenli kullanırsanız tutmama gibi bir sorun yaşama ihtimaliniz çok düşüktür diyebilirim. Peki kırallara uyarsam bunun garantisi nedir? sağlık sektöründe hiçbir tedavi yöntemi noterden tasdik edilecek düzeyde bir garanti içermez ama en azından himenoplasti konusunda geniş tecrübeye sahip jinekologlar size bakire bir bayanın gerdek gecesinde kızlık zarı kanama oranı neyse ona eşit bir garanti verebilir.

Yorumlar

  1. hocam kızlık zarımı sizde diktirdim herşey yolunda gitti 1 hafta sonra evleniyorum kanama olacak mı ?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Kızlık zarı diktirenlerle alakalı yorumlarınızı buraya giriniz.
Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenlerin ilk gecesi

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları