Kızlık zarı diktirenler yorum

Bakirelik ameliyatı olanlar yada kızlık zarı diktirenler yorum bırakma konusunda genellikle çok istekli olmazlar, bunun sebebi tabiki gizliliktir, dikkatinizi çektimi bilmem kızlık zarı dikimi ile alakalı yorum yazanların çoğu ya henüz ameliyat olmamış konu hakkında bilgi toplayan, zar diktirdikten sonra sonuç garantisi alıp alamayacağını araştıran, yada yeni ameliyat olmuş ve evlendiğinde kanama olup olmayacağını bilmek isteyen hastalardan oluşur, çok az bir kısmıda bakirelik operasyonu geçirmiş evlenmiş ve tüm deneyimlerini aktarmak için yada kızlık zarı diken doktora teşekkür için yorum yazanlardır.

Kızlık zarı yani bekaret toplumumuzda aşırı önemsenmektedir Yaşar Kemal'in Ağrı dağı efsanesinde Gülbahar'ın Memo'ya saçının bir telini vermesi bile durumu sonradan öğrenen Ahmedi nasıl ölüme sürüklüyorsa modern toplumdada kısmen buna yakın reaksiyonlar hala söz konusudur. Düşünün kızlık zarı diktirdiniz, evlendiniz, mutlu bir yuvanız var, yaa bende aynı yollardan geçtim, henüz ameliyat olmamış genç kardeşlerime yol göstereyim, dur bir kızlık zarı dikimi hakkında yorum yazayım dermisiniz ? sanırım bunu aklınıza getirmek bile istemezsiniz, himenoplasti ameliyatı geçirmiş olmanız artık sizin için unutulacaklar listesinin başında yeralmaktadır, çünkü bilirsiniz ki gammaz olmasa tilki pazarda gezer, yerin kulağı vardır, artık bu konu konuşulup yazılmayı bırakın düşünülmemelidir bile. İşte bu yüzden zarını diktirip sonuç alanları binlerce yorumun içinde bulmak samanlıkta iğne aramaya benzer.

Yinede kızlık zarı diktirenlerin yorumlarından hangi doktorun bu konudaki performansını üç aşağı beş yukarı anlayabilirsiniz, hatta kızlık zarı dikimi fiyatlarını, indirim yapıp yapmadığınıda yorumlardan okumanız mümkün olabilir, aslında karar veremiyorsanız ve kafanızda birçok soru işareti varsa bekaret zarı onarımı yaptırmayı düşüneceğiniz doktorlar arasında kafanıza en yatan birkaç tanesi ile görüşmeye gidin, merak ettiklerinizi açık açık doktorunuza sorun, endişe etmeniz gereken bir durum varmı size dürüstçe cevap vermesini isteyin, özellikle kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünüyorsanız gerçek anlamda flep yöntemi yapabilen çok az sayıda doktor olduğu bilgisini aklınızın bir köşesine koyarak kalıcı flep yaptığını iddia ederek düğünden birkaç gün önce kontrole çağıran doktorlara bu kontrol seansında ne işlem yapacağını sorun, zira üzerine geçici kızlık zarı dikimi yapılacaksa önceden ameliyat yaptırmanın ne kıymeti kalır diye sorun. Kızlık zarı dikimi yaptırdıktan sonra başka bir doktora durumu kontrol ettirmek istediğinizi söyleyin bu konudaki tepkilerini ölçün, zira size kalıcı zar dikimi adı altında geçici kızlık zarı dikimi yapıldı ise zatan kısa sürede yapılan ameliyat yokolacağı için başka bir jinekolog muayenesinde hiçbirşey yapılmamış olarak çıkacaktır.

Yukarıda anlattığım yöntemleri uygularsanız kızlık zarı diken doktorlar arasında yanlış seçim yapma ihtimaliniz oldukça azalacaktır, bunları size mutlaka bana gelin diye anlatmıyorum, doktor seçerken erkek doktor, bayan doktor ayrımı yapmaktansaa gerçek kalıcı kızlık zarı dikenler ve diğerleri diye katogorize etmenizin daha yararlı olacağını göstermek için bilgi veriyorum.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.