Kızlık zarı diktirenler kadınlar kulübü

Himenoplasti ameliyatı yaptırmak için araştıma yapan birçok bayan daha önce başından bekaret operasyonu geçmiş olan kızlık zarı diktirenler kadınlar kulübü ve bizim aşağıda verdiğimiz yorumları oku linkindeki forum sayfalarındaki hastaların deneyimlerini öğrenmek isterler. Uluorta konuşulacak ve gerçek isimlerle tartışılacak konular olmadığı için zar dikimi yaptıran birçok hasta bizim hasta yorumları sayfalarımızda isimsiz olarak yazışarak fikir alışverişinde bulunmaktadırlar. Kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır, ameliyat kaç dakika sürer, günlük hayata hemen devam edilebilir mi, şehir dışından günübirlik gelsem ameliyat olup aynı gün geri dönebilirmiyim, kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmeliler, kızlık zarımı diktirmiş olduğum anlaşılabilir mi, kızlık zarı diktirenler ne kadar süre denize giremez gibi aklınıza takılan kızlık zarı konularını aşağıdaki linke tıklayarak bana yorum şeklinde sorabilirsiniz, takma isim kullanmanızda sakınca yoktur, tüm soru ve yorumlar cep telefonu ekranıma düştüğü için birkaç dakika içinde yanıt verebiliyorum :

DOKTORA SORU SOR      YORUMLARI OKU

Kızlık zarı dikimi ameliyatı fiyatlarının İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde ne kadar olduğunu öğrenmek için bizi telefonla arayabilirsiniz, yada WhatsApp  den güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz. En ucuz bekaret tamiri ameliyatı 1 hafta dayana geçici kızlık zarı dikimidir ama en fazla kalıcı flep yöntemi kızlık dikimi tercih edilir, bir miktar daha pahalıdır, ayrıca çift kat flep yöntemi, vajina daraltmalı kalıcı kızlık, labioplastili flep yöntemi gibi üst düzey ameliyatlarda fiyat artmaktadır. Bakırköy'deki özel jinekoloji muayenehanemiz Atatürk hava limanına 10 dakika mesafede olduğu için şehir dışından gelen birçok hasta aynı gün gelip, yarım saatte ameliyatını yaptırıp yine aynı gün geri dönebiliyorlar.

Genel olarak 30 dakika süren ameliyat sonrasında aynı gün bile işbaşı yapabilirsiniz, kızlık zarı dikimi sonrası ilk haftalarda dikkat edilemesi gereken en önemli konulardan biride reçete ettiğimiz dikişlere fıs fıs şeklinde pükürtülmesi gereken antiseptik solüsyondur, ilk bir ay denize veya havuza girmemekte fayda var ama ameliyat sonrası ilk günden itibaren ayakta duş almanızda sakınca yoktur. 1 aylık toplam iyileşme süresi atlatıldıktan sonra artık bakiresiniziz ve kızlık zarının dikilmiş olduğunun anlaşılma ihtimali yoktur.

Kızlık zarı diktirenler var mı sorusu ile yorum sayfalarımızda sıklıkla karşılaşıyoruz, kızlık zarımı diktirdim evlendim gibi sorun almak için doktor seçimini iyi yapmak lazım, kizlik zari dikimi yaptiran varmi diye soru soran çok bayan oluyor, kızlık zarı diktirenler forum için yukarıdaki yorumları oku linkine tıklayınız, kızlık zarı diktirenler 2017'dede aynı konulara değiniyorlar, kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır önceki yazılarımızda bilgi verdik, kızlık zarımı diktirdim kanamadı gibi olumsuz sonuç almamak için zar konusunda tecrübeli bir doktorla bağlantıya geçmelisiniz, kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmeli yukarıda anlattık.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.