Kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmeli ?

Hymenoplasty yaptıtanlar yani kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmeli konusuda girmeden önce bu yazımızda, kızlık zarı diktirenlerin yorumları me yöndedir, kızlık zarı diktirenler kadınlar kulübü ve kızlar soruyor gibi forum ortamında neleri konuşuyorlar, kızlık zarını diktirenler forum ve bloglara eklenmiş yorumlarda neler yazıyorlar, kızlık zarı diktirenler video izleyerekmi karar verdiler,
 kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır, ortaya çıkar mı, kizlik zari diktirenler neler anlatiyor,  kızlık zarımı diktirmek istiyorum diyen kızlar ne şekilde haraket etmeliler, gecici kizlik zari dikimi ile kalıcı arasında en önemli fark nedir? Gibi sorularada cevap veriyoruz.

Kızlık zarı diktirdikten sonra ilk günlerde dikkat edilmesi gereken bazı noktalara dikkat çekmek isterim, işlem yapılan bölge sürekli vajinal salgılarla ıslandığı ve anüse yakınlığı ile bakterilere maruz kaldığı için himenoplasti tek kullanımlık steril malzelemelerle yapılsada dikim sonrası bir hafta ağızdan antibiyotik ve yaraya sürmek için antiseptik solusyon veriyoruz. Ayrıca ilk 2 hafta denize ve havuza girmek, küveti doldurup içine oturmak sakıncalıdır. Ayakta duş alabilirsiniz ama dikim bölgesini sert şekilde ovalamayın. Yine ilk 2 hafta aşırı bacak açmayı gerektiren jimnastik haraketlerden ve 20 kg'ı geçen ağırlık kaldırmaktanda sakınmak gerekiyor. Kızlık zarı dikimi sonrası cinsel ilişkiye girmeden sürtünme şeklinde sevişmelerde sorun olabilir, tüm bakire bayanlarda olduğu gibi.

Kızlık zarı dikimi

Genç bayanlar kızlık zarı dikimi yada himenoplasti adı verilen bekaret tamir operasyonunun tüm safhalarını merak ederler. İki farklı ameliyat metodu vardır, en beğenilen ve popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde elde edilen bakirelik durumu sonsuz zamanlıdır, aynı doğuştan bakire olan genç kızlarda olduğu gibi, kalıcı kızlık zarı diktirenler 10 sene sonra bile gerdeğe girse kızlık zarı kanaması garanti altına alınmış olur, ama eski zamanların himenoplastisi geçici kızlık zarı dikiminde durum farklıdır, ameliyat sonrası 10 gün süre zarfında ilişki gerekir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Zar tamirinde maliyetler herzaman karar aşamasında öğrenilmesi gereken unsurlardandır, o yüzden İstanbul için 2019 kızlık zarı dikimi fiyatının ne kadar olduğunu öğrenmek için Bakırköy İncirli caddesindeki muayenehanemizi telefonla arayabilirsiniz, yada WhatsApp üzerinden genel fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Ama size ilham vermesi açısından kızlık zarı diktirenlerin masrafının ne olacağı konusunda işte ipuçları; bu grupta çok popüler olan flep yöntemi fiyatı herkesin ulaşabileceği seviyelerdedir, eski sistem olan geçici kızlık zarı dikimi fiyatı ise bu konuda en ucuz ücrettir. Ama vajina daraltma ameliyatı veya lanioplasti ameliyatınıda ilave etmek isterseniz maliyetleriniz artar.


Kızlık zarı diktirenler

Himenoplasti ameliyatları son derece gizli tutulması gereken ve kişinin özelinin en derin yerinde bulunan müdahalelerdir, dolayısı ile kızlık zarı diktirenler ortaya çıkıpta ben zarımı diktirdim ve ilişkide kızlık zarı kanı geldi, herşey yolunda gitti, şimdi evliyim 2 çocuğum var gibi açıklama yapamazlar, bazı hastalar bekaret tamiri ameliyatından önce araştırma safhasında daha önce sizde kızlık zarı diktirenlerden birinin telefonunu verirmisiniz sonuç hakkında bilgi almak istiyorum diyorlar, durum heyecanlanmayın, tabiki vermiyoruz, bu işlemler son derece gizli tutulur ve kimselere bilgi verilmez. Bizde onlara empati yapın siz zarınızı diktirdikten sonra bu konuda bilgi almak isteyenlere telefonunuzu verirmiydiniz ? Diyoruz.

Kızlık zarımı diktirmek istiyorum

Kadınlar kulübü ve kızlar soruyor gibi forum sitelerinde kızlık zarımı diktirmek istiyorum diye konu açan genç kızlara sıklıkla rastlarsınız, aslında onların istedikleri şey daha önceden kızlık zarını diktiren ablalarından çeşitli tavsiyeler almaktır. Bizim sitelerimizdede her makalenin altında binlerce kızlık zarı dikimi yorumuna rastlayabilirsiniz, bu konuda yalnız değilsiniz, sizin durumunuzda binlerce bayan kızlık zarı dikimini araştırıyor ve kafalarında kesinleşincede himenoplasti ameliyatı yaptırıyorlar.

Kızlık zarı diktirenler var mı ?

Bekaret tamir operasyonları doğası gereği son derece gizli tutulur ve kızlık zarı diktiren hanımlar bu durumu öz kardeşlerine bile anlatmaya çekinirler, dolayısı ile bayanların devam ettiği herhangi bir ortamda kızlık zarı diktiren var mı dediğinizde size kimse müspet yanıt vermez. Ama jineklolojide kürtajdan sonra yapılan en sık ameliyatında kızlık zarı dikimi olduğunu unutmamak gerekir.

Kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır ?

Normal şartlarda usulune uygun ve tecrübeli ellerden çıkmış himenoplasti ameliyatı cinsel ilişkide anlaşılamaz. Dolayısı ile bir erkek her nekadar önceki yaşantısında cinsel tecrübeye sahipte olsa ilişkiye girdiği bayanın kızlık zarının dikilmiş olup olmadığını anlayamaz. Bizi arayarak kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır diye soran çok oluyor, etkeklere kötü haber vermek dışında özel bir yöntem olduğunu söyleyemeyiz.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Web sitelelerimizde kızlık zarı diktirenlerin yorumları birçok genç kıza yol gösteriyor. Özellikle yanlış tercihlerle kızlık zarı bozulan bayanlar geçmişin izlerini silmek adına himenoplasti ameliyatı araştırmasına başlarlar ve bu konuda en fazla akademik makaleleri bizim bloglarımızda bulurlar. Makalelerin altında kızlık zarı dikimi ile ilgili binlerce yorum bulabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi Afyonkarahisar

Sadece İstanbul'dan değil tüm  illerden bir çok hastamız bekaret tamiri için İstanbul Bakıröy'deki muayenehanemize geliyor, bunlar arasından bazıları kızlık zarı dikimi Afyonkarahisarda yapılmadığı için size geldik diyor. Bazılarıda telefonla Afyon'da kızlık zarı diken doktor varmıdır diye soruyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.