Kızlık zarı diktirenler var mı ?

Kızlık zarı diktiren var mı ? diye forumlarda sıkla sık karşılaşırsınız , gerçektende kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatları son derece özel ameliyatlarıdır , ve asla sıradan değillerdir , dolayısı ile sıradan olmayan jinekologlar tarafınca yapıldığı için kızlık zarı diktrecek olan tüm hastalar ciddi bir ön araştırma sürecinden geçerler ve bu safhada daha önce kızlık zarı diktirmiş olan ablalarının tecrübelerine hitiyaçları olur , ama konuda öylesine mahremdir ki , anlarsınız , kızlık zarı diktiren biri ilk cinsel ilişkiden sonra istediği sonucu almış ise zaten bu konuyu kendi hafızasından bile silmek ister , o yüzden ben kızlık zarımı diktirdim , çok başarılı geçti , gerdek gecesi şakır şakır kanadı , gelin tüm ayrıntıları anlatayım diye kaşınıza çıkmaz , yada forumlarda yazmar , tabi yazanlar yokmu , var elbet , ben onlara cesur yürek diyorum :) bizim hastalarımızdanda bir çoğu dikim sonrası başarılıarını bizimle paylaşıyor , web sitelerimize teşekkür amaçlı birçok yorum bıraklıyor , ama rekabet kanununa göre diğer jinekologlara karşı haksız rekabet oluşturmaması açısından onları yayınlayamıyoruz. Ama biizkle iletişim kurarsanız size birçok örnek gösterebiliriz. Bu yazımızda kızlık zarı diktirenler dışında kızlık zarı dikimi fiyatı , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı muayenesi gibi konuları inceliyoruz.


Kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul

İstanbul'da 2019 mart ve nisan ayları için himenoplasti fiyatı gerek şehrin semtlerine göre , gerekse jinekologdan , jinekoloğa oldukça değişir , ama bunların dışında bence en önemli kızlık zarı dikimi fiyatını belirleyen faktör sizin seçeceğiniz himenoplasti ameliyat çeşididir. En pahalısından başlamak gerekirse vajina daraltma ameliyatı ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi kobine operasyonu , çift kat flep yöntemi , labioplasti ve kalıcı kızlık zarı dikimi giib üst düzey ameliyatları üste koyarız zira olnar en yüksek fiyatlarla yapılır , ama en çok tercih edilen sadece kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı ise daha makul seviyelerde sunulur , bekaret tamiri konusunda en ucuz olan ise geçici kızlık zarı dikimidir. Günce fiyat bilgileri için telefonla arayınız veya whatsapp üzerinden iletişim kurunuz. Kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında geniş bilgi için http://www.kizlikzaridiktiren.com/2014/09/kzlk-zar-dikimi-fiyat.html yazımızıda inceleyin.

Kızlık zarı muayenesi

Evlilik öncesi sürtünme şeklince cinsel ilişki yaşadıysanız , yada tam birleşme olmadan birkaç damla kan geldi ise veya bir kaza geçirdi iseniz , yada elbise üzerinden birşeyler yaşayarak adet harici bir kanamanız oldu ise kızlık zarı muayenesi veya kızlık testi yaptırmak için yeterli sebebiniz vardır. Bu konudaki hurafeleride kafanızdan atın öncelikle , kızlık zarı muayesi esnasında vajina içine herhangi bir alet veya cihaz sokulmaz , kızlık zarınıza temas edilmez , yani muayene olucam derken bekaretiniz dahada bozulmaz endişe etmeyin , kızlık zarı muayenesi yada bekaret kontrolü jinekolog tarafınca sadece gözle bakarak yapılır. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi ücretleri ortalama ...tl civarıdır. Kızlık zarı muayenesi ve bekaret testi ile ilgili geniş bilgi için http://www.kizlikzaridiktiren.com/2014/06/kzlk-zar-muayenesi.html yazımızıda okuyunuz, faydası olacaktır.

Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarı dikimi yani hymenoplasty ameliyatı müstesna bir operasyon olduğu için ulu orta ben kızlık zarı diktirdim diyen ve sizinle kolayca tecrübelerini paylaşan bayanlara rastlamanız zor olabilir , ama acaba kaç kişi bekaret zarını diktiriyor diye merak ederseniz kürtaj olanlarla yarışacak boyutta olduğunu söyleyebilirim. Özellikle kızlık zarı kazara veya sonradan iptal olan bir ilişki sonucu bozulmuş ise filmi geri sarmak için kızlık zarı dikimi düşünmeniz burun ameliyatı geçirmek kadar doğaldır , ama kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz , bizim sitelerimize birçok hastamız başarılı sonuçlarını paylaşmak için teşekkür yorumları yolluyorlar ,ama rekabet kurallarına aykırı olduğu için direkt olarak yayınlayamıyoruz , ama bizi ararsanız yorumlar hakkında bilgi alabilirsiniz, en zaından kafanızdaki soru işaretleri ortadan kalkar ve gönül rahatlığı ile yolunuza devam edersiniz. Kızlık zarı diktirenlerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için http://www.kizlikzaridiktiren.com/2014/09/kzlk-zar-diktirenler.html yazımızıda mutlaka okuyunuz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.