Kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır diye merak ettiğinizi biliyorum , bu yazımızda kızlık zarı diktirenler konusuna eğiliyoruz , özellikle 2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumları, kızlık zarı diktirenlerin nasıl anlaşılacağı , kızlık zarı diktirenlerin nelere dikkat etmeleri gerektiği gibi birçok konuda bilgiler veriyoruz , ayrıca gerek kızlık zarı gerekse himenoplasti ameliyatları ile ilgili ayrıntılara girip kızlık zarını diktirmek isteyen genç bayanlara yol gösteriyoruz, kızlık zarı dikimi fiyatı , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , çift kat flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatları gibi konuları inceliyoruz. Özellikle kızlık zarımı diktirmek istiyorum , kızlık zarını diktiren var mı ? diyorsanız okumaya devam ediniz.


Kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır ?

Bekarete önem veren erkeklere iyi haberlerimiz yok maalesef , zira usta ellere sahip tecrübeli bir jinekolog tarafınca yapılmış flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi  anlaşılmaz , hatta himenoplasti iddialı bir jinekologca yapıldı ise kızlık zarı muayenesinde bile kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılmayabilir. Cinsel deneyim açısından erkek cephesinden konuşmak gerekirse gerçek bakire bir kızla , daha önce kızlık zarı dikilmiş bir kız arasında fark yoktur , her iki durumdada cinsel ilişki ile kızlık zarı kanaması ortaya çıkar ve durum anlaşılamamış olur.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılı ilk aylarında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları en düşük olarak ....TL den başlar , gerçi bu en düşük rakamlar kızlık zarı diken jinekologlarca geçici kızlık zarı dikimi ücreti olarak uygulanır ama çok popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama ....TL civarı olup , çift kat flep himenoplasti ve vajina daraltma ameliyatı gibi aynı senasta yapılabecek kombine operasyonlar için en az ....tl kadar ödeme yapmanız gerekecektir. Güncel kızlık zarı dikimi fiyatlarını öğrenmek için telefonla arayın veya WhatsApp'tan yazın.

Kızlık zarı dikimi

İstanbul'da kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla gerçekleştiriliyor, öncelikle hastaların nerdeyse %90'lık kesiminin tercih ettiği ve dünyada en fazla tavsiye edilen himenoplasti metodu olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminden bahsetmek gerekir , 25 dakikalık himenoplasti operasyonu lokal anestezi ile gerçekleştirilir ve acı , ağrı hissetmezsiniz , dikim bitince yürüyüp gidebilirsiniz , 20 günlük iyileşmeden sonra ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye girebilirsiniz , uzun yıllar sonra bile ilişki yaşasanız kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır. Diğer metod olan geçici kızlık zarı dikimi ise çok daha basit bir ameliyattır ve eski kızlık zarı parçaları birbirine dikilir ama kızlık zarının iyileşme özelliği olmadığı için geçici yöntemle dikilmiş kızlık zarı en fazla 10 gün dayanır ve daha sonra kendiğinden yırtılır, buda demektirki bu süre zarfında cinsel ilişkiye girmeniz gerekir. Oysa flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde size sonsuz bir zaman verilir.Kızlık zarı diktirme fiyatı İstanbul'da ....TL civarıdır. Kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgi için http://www.kizlikzaridiktiren.com/2014/05/kzlk-zar-dikimi.html yazımızıda detaylı okuyunuz.

Kızlık zarı

Himen yada kızlık zarı kadın genital organlarının dış ortamla temas eden yerinde vajina girişinden 2 cm kadar içeride yer alan anatomik bir oluşumdur , kızlık zarı ne işe yarar ? dış ortamdan gelebilecek bakterilerin rahim boşluğuna ulaşmasını engeller. Kızlık zarı nedir ? kızlık zarı vajina iç duvarını kaplayan vajinal mukoza ile aynı histolojik yapıya sahip bir organdır. Vajina girişinden 2 cm kadar içeride yer alır , açık kırmızı renktedir.

Kızlık zarı Diktirenlerin yorumları

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları, eğer himenoplasti ameliyatı için karar aldınız ve ön araştırma safhasında iseniz sizin için çok önemli olabilir. Ama bu sitedeki kızlık zarı dikimi yorumlarını rekabet kanununa göre, diğer jinekologlara haksız rekabet oluşturmaması açısından yayından kadırdım , yaklaşık bu sitedeki 786 yorum yayından kaldıırlmıştır.  İstanbul'da kızlık zarı diktirmiş olanların yorumları hakkında bilgi almak için telefonla arayınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.