Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları
İstanbul'da 2015 yılında kızlık zarı diktirenlerin yorumları hep merak edilir , acaba kızlık zarı diktiren bir bayan bu ameliyattan yani himenoplastiden memnun kaldımı , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girdiklerinde kan gelir mi , acaba kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı ? hiç cinsel ilişkiye girmemiş bakire bir kızla aynı cinsel deneyim oluşur mu ? , esnek kızlık zarı ile cinsel ilişkide kanama olur mu , kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı birlikte yapılsa dahamı iyi olur ? bakire bir kızın kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi nasıl yapılır ? İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradır?  gibi sorular hep geliyor, hatta kızlık zarı dikimi fiyatı için arayanlar artık kürtaj fiyatlarını soranlardan bile fazla olmaya başladı. Sanıyorum bu ülkede kızlık zarı dikimi konusunda en fazla hasta popülasyonu olan jinekologlardan biri benim ve nerdeyse 30 yıldır kızlık zarı dikimi yapıyorum , hastalarımın bir kısmı kızlık zarı dikimi sonrası girdikleri cinsel ilişkiden sonra arayıp teşekkür ediyorlar , bir kısmı ise kızlık zarıyla ilgili sitelerime olumlu yorumlar gönderiyorlar , kalan kısmıda sonrasında iletişime geçmemeyi tercih ediyor , zaten onlarada hak vermemek elde değil , himenoplasti ameliyatı yani kızlık zarı dikimi son derece mahrem bir müdahaledir ve büyük gizlilik içinde gerçekleştirilir , yani dikim yapılan bayanın yakınları veya başka bir şahıs bu olayı öğrenemez , durum böyle olunca ben kızlık zarımı diktirdim , gayette iyi sonuç aldım diye ortaya çıkıp forumlarda yazmak zor olur. Bu makalemizin sonuna yorumlar bölümüne bazı hastalarımızın yorumlarını isimlerini saklayarak koyacağım ve kızlık zarı dikiminin ne kadar başarılı sonuçlar verdiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.

www.twitter.com/jinekologdr

www.facebook.com/kurtajfiyatlari

WhatsApp = 0542 215 7274

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bekaret tamiri yani kızlık zarı dikimi konusunda İstanbul gerek ülkemizde gerekse yakın ülkeler arasında bir merkez haline gelmiştir , İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı genellikle .... tl ücret seviyelerinden başlar ve yapılan işlemin kompleksine göre artar , mesela flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi İstanbul'da kızlık zarı kimi yapan yerlerde yaklaşık .... tl iken , kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatını aynı seansta isterseniz bu sefer jinekoloğa ödeyeceğiniz fiyat yaklaşık .... tl civarına yükselecektir, yine çift kat flep içinde sizden .... tl gibi bir ücret isteyeceklerdir. Başka bir ayrıntı daha verelim ; kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi oparasyonlarını tek senasta isterseniz İstanbul'da yaklaşık .... tl ödersiniz. Kızlık zarı dikimi ücretleri hakkında detaylı bilgi için http://www.kizlikzaridiktiren.com ana sayfamızıda mutlaka inceleyin.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi


Bekaret diktirmeyi planlıyorsanız size tavsiyem vaktiniz varsa flep yöntemi ile kalıcı dikim yaptırın. Neden derseniz orijinal kızlık zarı gibi oluyor ve cinsel ilişkide mutlaka kanama oluyor . Peki bu flep yöntemi nedir ve kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? Kızlık zarı dikimi lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile gerçekleştirilen küçük cerrahi girişimlerdendir , dikim yapılacak bölge uyuşturulduğu için siz acı hissetmezsiniz ve 25 dakika süren dikimden sonra masadan kalkarak yürüyüp gidersiniz , yani çalışma hayatınızı veya sosyal hayatınızı etkilemez ve sizin kızlık zarı dikimi yaptırdığınız çevrenizdeki insanlarca anlaşılmaz . Flep yöntemi vajina yan duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası ile yapılmaktadır , bu ince tabakanın bir ucu yine orijininde yani vajina duvarında sabit bırakılır , kalan ucu ise kızlık zarı ringine dikilir , 20 gün süren iyileşme döneminden sonra kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yok olur ve dikiş izleride kaybolur , alttan yepyeni bir kızlık zarı çıkar . Artık ister hemen ister yıllar sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz , tama yakın ihtimalle kanama olur, yani aynı bakire bir kız gibi olursunuz. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi hakkında detaylı bilgi almak için www.kizlikzaridiktiren.com/2014/05/kalc-kzlk-zar-dikimi.html yazımızıda dikkatle okuyunuz.

Çift kat flep yöntemi


Normalde en fazla uygulanan bekaret tamiri metodu olan flep yönteminin biraz daha geliştirilmiş versiyonudur , daha çok kilolu ve iri bayanlarda tercih edilir. Yöntem olarak aynı flep yöntemindeki gibi vajina duvarından kaldırılan flep kızlık zarı ringine dikilir , fakat bu sefer her iki vajinal duvardandan birer tabaka kaldırılarak çift kat flep oluşturulur.

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma


Evlilik öncesi birçok defa cinsel ilişkiye girmiş bayanların bazılarında vajina genişlemesi olabiliyor ve daha sonra başka bir hayat arkadaşı belirlediklerinde ve geçmişe bir çizgi çekmek adına kızlık zarı dikimi düşündüklerinde girecekleri ilk cinsel ilişikide kan gelmesi dışında dar bir vajina ile daha iyi bir cinsel deneyim planlayabiliyorlar , işte bu durumda kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı aynı seansta gerçekleştiriliyor.

Geçici kızlık zarı dikimi


Flep yöntemi çıktıktan sonra önemini yavaş yavaş yitirmeye başlayan geçici kızlık zarı dikiminde yapılan işlem çok daha basittir ve eski kızlık zarı kanatları birbirlerine yeniden dikilir , fakat kızlık zarı dokusu çok ince ve frajil olduğu için bu dikim en fazla 5 gün kadar dayanır ve bu süre zarfında cisel ilişki yaşamaz iseniz kendiliğinden yırtılır. Bekaret diktiren bayanların nerdeyse %90'ı flep yöntemi kalıcı kızlık zarını tercih ediyor ve ancak %10 luk kesim geçici kızlık zarı dikimi tercihinde bulunuyor. Aslında geçici kızlık zarı dikimi son ana kadar karar verememiş veya birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmeyi planlayan bayanlar için çok daha uygun olabilir , zira flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde 20 gün kadar süren iyileşme dönemi boyunca cinsel ilişkiye girilemez , oysa geçici kızlık zarı dikiminde aynı gün bile ilişkiye girmek mümkündür.


Kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmeli ?


Kızlık zarı dikimi yaptırdıktan sonra ilk 10 gün biraz dikkat gerekiyor , 10 gün süre ile denize , havuza giremezsiniz , küvete oturarak banyo yapamazsınız , ancak ayakta duş şeklinde yıkanabilirsiniz . Ayırca kızlık zarı dikitirdikten sonra aşırı bacak açmayı gerektiren sporlar yapmayın , bisiklete ve ata binmeyin , merdienleri 3er 3er çıkmayın.

Kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır ?


Normalde yapılan himenoplasti ameliyatının doğası gereği bir bayanın kızlık zarı dikimi yaptırdığını anlayamazsınız , cinsel ilişkide aynı daha önce hiç cinsel ilişkiye girmemiş bir bayan gibi bir cinsel deneyim oluşur , kızlık zarının dikilmiş olduğunu ancak bir jinekolog kızlık zarı muayenesi esnasında anlayabilir , onun dışında anlaşılması mümkün değildir , ayrıca dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girildikten sonra yani kızlık zarı bozulduktan sonra yapılan kızlık zarı muayenesinde kızlık zarının önceden dikildiği anlaşılmaz.

Kızlık zarımı diktirmek istiyorum ?


Hergün birçok telefon alıyoruz veya web sitelerimize birçok bayan yorumlar gönderiyorlar , ve kızlık zarımı diktirmek istiyorum diyen çok hasta var gerçekten. Eğer 18 yaşını geçtiyseniz kimseden izin almadan veya kimselere duyurmadan kızlık zarınızı diktirebilirsiniz. Kızlık zarı diken özel hastanelerde ve tıp merkezlerinde yapılan bu dikim işlemi .... işlenir ama özel jinekolog muayenehanelerinde böyle bir risk yoktur , zira özel muayenehaneler ... değillerdir.

Kızlık zarını diktiren var mı ?


Özellikle kadınlar kulübü ve diğer bayan forumlarında bu feryadı sık sık duyarsınız , kızlık zarını diktiren var mı , kızlık zarını diktirenler parmak kaldırsın diye , ama himenoplasti öylesine mahrem bir ameliyattır ki o anda sizin yazdıklarınıız olumakta olan bayanların en birçoğu kızlık zarını diktirmiş olsa bile size cevap veremeyeceklerdir. Kızlık zarını diktiren var mı diye soranlar hakkıda bilgi almak için www.kizlikzaridiktiren.com/2015/03/kzlk-zar-diktirenler-var-m.html yazımızıda okuyunuz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
 İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274
0532 441 9825
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Yorumlar

 1. 16 Ekim 16:25 - Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumlarını Okuyup Kızlık Zarı Dikim Fiyatı Soruyor: Merhaba
  16 Ekim 16:25 - Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumlarını Okuyup Kızlık Zarı Dikim Fiyatı Soruyor: Kizlik zari dikimi icin bi kac soru sormak istiyorm
  16 Ekim 16:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  16 Ekim 16:26 - Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumlarını Okuyup Kızlık Zarı Dikim Fiyatı Soruyor: Kalici dikimde agri oluyormu
  16 Ekim 16:26 - Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumlarını Okuyup Kızlık Zarı Dikim Fiyatı Soruyor: Bide kalici dikim fiyatini ogreneblrmym?
  16 Ekim 16:26 - Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumlarını Okuyup Kızlık Zarı Dikim Fiyatı Soruyor: Ben ogrenciyim fiyat arastryrm
  16 Ekim 16:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ağrı olmaz uyuşturuyoruz orayı
  16 Ekim 16:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  16 Ekim 16:27 - Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumlarını Okuyup Kızlık Zarı Dikim Fiyatı Soruyor: Fiytlariniz sabitmi?
  16 Ekim 16:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet

  YanıtlaSil
 2. 14 Ekim 14:06 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Merhaba
  14 Ekim 14:06 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Ben Sakarya dan yazıyorum size
  14 Ekim 14:07 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Kalıcı kızlık zarı ameliyatı olmak istiyorum 20 yasındayım
  14 Ekim 14:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  14 Ekim 14:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Mümkün
  14 Ekim 14:07 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Öncelikle müssitsenniz bi kaç soru sorabilir miyim
  14 Ekim 14:07 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: ?
  14 Ekim 14:09 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Adapazarı'nda doktorumla konuştum bi hastama tutmadı dedi tavsiye etmem dedi ben evliliği düşünmüyorum şu an flep yöntemi kesin çözüm müdür kesin tutar mı
  14 Ekim 14:10 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Ve daraltma ve flep yöntemi aynı anda kesin çözümse fiyatını ala bilir miyim
  14 Ekim 14:10 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: ?
  14 Ekim 14:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kesin tutar 30 yıldır dikiyoruz
  14 Ekim 14:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz )

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  Kizlikzarionarim.blogspot.com
  Kurtajfiyat.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 14 Ekim 14:12 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: A sürekli iliskiye girenlerde mi daraltma oluyor gerek
   14 Ekim 14:12 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Yok benim öyle bi sorunum yok
   14 Ekim 14:12 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: 1 500 lira sadece kalıcı dikim o zaman tamamdır
   14 Ekim 14:12 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Para yönünden uygunum
   14 Ekim 14:13 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Ne zaman olabilirim
   14 Ekim 14:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yarın ?
   14 Ekim 14:13 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Hemen olabiliyor mıuyum
   14 Ekim 14:13 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Hiç bi şart gerekli değil mi!
   14 Ekim 14:14 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: ?
   14 Ekim 14:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 18 yaş
   14 Ekim 14:14 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Yasım 20
   14 Ekim 14:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Olursunuz
   14 Ekim 14:14 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Adresi de yazarsanız en kısa zamanda geliyorum
   14 Ekim 14:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Randevu ile alıyoruz
   14 Ekim 14:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gün netleşince yazın
   14 Ekim 14:15 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Tamam arar randevu alırım gelmeden önce
   14 Ekim 14:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bulvar cad no2 zeytşnburnu ist
   14 Ekim 14:15 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Tamamdır
   14 Ekim 14:15 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Teşekkürler
   14 Ekim 14:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

   Sil
  2. 14 Ekim 14:46 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Doktor bey ben zayıf 50 kiloyum 1 70 boyum
   14 Ekim 14:46 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Benim çift flep yöntemime ihtiyacım var mı
   14 Ekim 14:46 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: ?
   14 Ekim 14:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yok
   14 Ekim 14:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zayıflara çift yapınca bu sefer ilişkide delmesi zor olur
   14 Ekim 14:48 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Ben dikkat ettikten sonra
   14 Ekim 14:48 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Kesin tutar değil mi ameliyat
   14 Ekim 14:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Elbette tutar
   14 Ekim 14:50 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Öok teşekkür ederim
   14 Ekim 14:50 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Gelmeden kaç gün önce randevu almam gerek
   14 Ekim 14:50 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Yani bi gün öncesi mi arayım
   14 Ekim 14:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 3 gün falan
   14 Ekim 15:03 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Tamam o zman randevu verin bana
   14 Ekim 15:03 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Yaptırmak istiyorum
   14 Ekim 15:04 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Adet Günüm önemli mi
   14 Ekim 15:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Önemsiz
   14 Ekim 15:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Cuma 14.20
   14 Ekim 15:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ?
   14 Ekim 15:06 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Tamam olur
   14 Ekim 15:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İsim ?
   14 Ekim 15:06 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: xxxxx xxxxx
   14 Ekim 15:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok yazdım
   14 Ekim 15:07 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Tamamdır sağolun
   16 Ekim 12:24 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Doktor bey
   16 Ekim 12:24 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Oradaysanız acil cvp verir misiniz
   16 Ekim 12:24 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Ben çıkıyorum yarın ki randevu için
   16 Ekim 12:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
   16 Ekim 12:25 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Nüfus kağıdı mı bulamıyorum
   16 Ekim 12:25 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Tc kimlik No olur mu
   16 Ekim 12:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yaşı gösteren başka belge
   16 Ekim 12:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yaş kaçtı
   16 Ekim 12:25 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: 20
   16 Ekim 12:26 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: 94 doğumluyum
   16 Ekim 12:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam sorun olmaz
   16 Ekim 12:26 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Tamam tc kimlik no olur değil mi
   16 Ekim 12:26 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Çıkıyorum olursa evden
   16 Ekim 12:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
   16 Ekim 12:26 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Tamamdır teşekkürler
   16 Ekim 12:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e
   16 Ekim 12:27 - Kızlık Zarı Diktirenleri Okuyup Randevu Alan Hasta Geliyor: Yarın 14 20 de oradayom inşallah
   16 Ekim 12:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok

   Sil
 3. Kızlık Zarımı Diktirmek İstiyorum: Merhaba turgay bey numaranizi siteden buldum sayfanizda bir cok gelen iyi yorumlar var hemen hemen hepsini okudum ama ben yinede emin olmak istedim. Ben kızligimi diktirmek istiyorum ama ister istemez endise duyuyorum acaba olurmu? Ya olmazsa diye umraniye tarafinda oturuyorum ben fakat kalıcı kızlık zarı istiyorum dahami iyi olur sizce..
  8 Şub 14:11 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet kalıcı harika sonuç verir
  8 Şub 14:11 - Kızlık Zarımı Diktirmek İstiyorum: Anladım cok tesekkur ederim

  YanıtlaSil
 4. Kızlık Zarı Dikimi Çanakkale: İyi günler.
  08 03 2015, 12:45 - Kızlık Zarı Dikimi Çanakkale: Ben kizlik zari dikimi için size yaziyorum. Flep yöntemi ile yaptirmak istiyorum
  08 03 2015, 12:46 - Kızlık Zarı Dikimi Çanakkale: Şuan calistigim için sizi arayamadim whatsapp numaranizi kaydettim.
  08 03 2015, 12:46 - Kızlık Zarı Dikimi Çanakkale: Zor bir durum içerisinde yim. Lütfen bana yardimci olur musunuz ?
  08 03 2015, 12:48 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  08 03 2015, 12:51 - Kızlık Zarı Dikimi Çanakkale: Ödemeyi nasil yapiyoruz
  08 03 2015, 12:53 - Jinekolog Operatör Doktor: Nakit

  YanıtlaSil
 5. Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır: Merhaba ben dün sizden randevu almıştım 1 şubat pazartesiye, uçak saatimi tam ayarlayamadım o yüzden randevuyu 2 şubata almam mümkünmü
  18 01 2016, 13:30 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  18 01 2016, 13:31 - Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır: Atatürk havaalanından bakırköy taksyle kaç saat sürer bilginiz var mı
  18 01 2016, 13:32 - Jin op dr turgay karakaya: 10 dakika
  18 01 2016, 13:33 - Jin op dr turgay karakaya: Havaalanı zaten bakırköyde
  18 01 2016, 13:34 - Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır: O zaman randevu saatini şu şekilde yapabilir misiniz, 2 şubat salı saat 9.30
  18 01 2016, 13:37 - Jin op dr turgay karakaya: 10.30 olabilir en erken
  18 01 2016, 13:37 - Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır: Tmm olur
  18 01 2016, 13:37 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  18 01 2016, 13:37 - Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır: Teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 6. Merhaba kızlık zarı diktirenlerin yorumları hakkında bisy sorabilir miyim ?
  3 05 2016, 12:51 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  3 05 2016, 13:03 - -: Ben nişanlımla birlikte oldum ama kan gelmedi ve ben ilk defa nişanlımla yaptım neden kan gelmedi ?
  3 05 2016, 13:07 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmek lazım
  3 05 2016, 13:08 - -: Kadın doğum uzmanına gittim ama bakmadı
  3 05 2016, 13:09 - Jin op dr turgay karakaya: Ben bakıyorum
  3 05 2016, 13:09 - -: Sizin yeriniz nerde aceba
  3 05 2016, 13:11 - Jin op dr turgay karakaya: Listwde adres var :
  3 05 2016, 13:22 - -: Bende kan gelmeme nedeni esnek kizlik zari olabilir mi?
  3 05 2016, 13:23 - Jin op dr turgay karakaya: %5 bayanda esnek zar vardır
  3 05 2016, 13:32 - -: Ben kendimi biliyorum hiç ilişkiye girmedim neden böyle oldu çok korkuyorum gerçekten nişanlım bana inanıyo ama inanmaya da bilir kendimi o istemese bile anlatmam gerek
  3 05 2016, 13:32 - -: Esnek olma ihtimali var yani demi
  3 05 2016, 13:44 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  3 05 2016, 14:41 - -: Çok teşekkür ederim

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Kızlık zarı diktirenlerle alakalı yorumlarınızı buraya giriniz.
Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenlerin ilk gecesi

Kızlık zarımı diktirdim evlendim