Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

İstanbul'da 2019 yılında kızlık zarı diktirenlerin yorumları hep merak edilir , acaba kızlık zarı diktiren bir bayan bu ameliyattan yani himenoplastiden memnun kaldımı , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girdiklerinde kan gelir mi , acaba kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı ? hiç cinsel ilişkiye girmemiş bakire bir kızla aynı cinsel deneyim oluşur mu ? , esnek kızlık zarı ile cinsel ilişkide kanama olur mu , kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı birlikte yapılsa dahamı iyi olur ? bakire bir kızın kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi nasıl yapılır ? İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradır?  gibi sorular hep geliyor, hatta kızlık zarı dikimi fiyatı için arayanlar artık kürtaj fiyatlarını soranlardan bile fazla olmaya başladı. Sanıyorum bu ülkede kızlık zarı dikimi konusunda en fazla hasta popülasyonu olan jinekologlardan biri benim ve nerdeyse 30 yıldır kızlık zarı dikimi yapıyorum , hastalarımın bir kısmı kızlık zarı dikimi sonrası girdikleri cinsel ilişkiden sonra arayıp teşekkür ediyorlar , bir kısmı ise kızlık zarıyla ilgili sitelerime olumlu yorumlar gönderiyorlar , kalan kısmıda sonrasında iletişime geçmemeyi tercih ediyor , zaten onlarada hak vermemek elde değil , himenoplasti ameliyatı yani kızlık zarı dikimi son derece mahrem bir müdahaledir ve büyük gizlilik içinde gerçekleştirilir , yani dikim yapılan bayanın yakınları veya başka bir şahıs bu olayı öğrenemez , durum böyle olunca ben kızlık zarımı diktirdim , gayette iyi sonuç aldım diye ortaya çıkıp forumlarda yazmak zor olur. Bu makalemizin sonuna yorumlar bölümüne bazı hastalarımızın yorumlarını isimlerini saklayarak koyacağım ve kızlık zarı dikiminin ne kadar başarılı sonuçlar verdiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bekaret tamiri yani kızlık zarı dikimi konusunda İstanbul gerek ülkemizde gerekse yakın ülkeler arasında bir merkez haline gelmiştir , İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı genellikle .... tl ücret seviyelerinden başlar ve yapılan işlemin kompleksine göre artar , mesela flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi İstanbul'da kızlık zarı kimi yapan yerlerde yaklaşık .... tl iken , kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatını aynı seansta isterseniz bu sefer jinekoloğa ödeyeceğiniz fiyat yaklaşık .... tl civarına yükselecektir, yine çift kat flep içinde sizden .... tl gibi bir ücret isteyeceklerdir. Başka bir ayrıntı daha verelim ; kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi oparasyonlarını tek senasta isterseniz İstanbul'da yaklaşık .... tl ödersiniz. Kızlık zarı dikimi ücretleri hakkında detaylı bilgi için http://www.kizlikzaridiktiren.com ana sayfamızıda mutlaka inceleyin.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi


Bekaret diktirmeyi planlıyorsanız size tavsiyem vaktiniz varsa flep yöntemi ile kalıcı dikim yaptırın. Neden derseniz orijinal kızlık zarı gibi oluyor ve cinsel ilişkide mutlaka kanama oluyor . Peki bu flep yöntemi nedir ve kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? Kızlık zarı dikimi lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile gerçekleştirilen küçük cerrahi girişimlerdendir , dikim yapılacak bölge uyuşturulduğu için siz acı hissetmezsiniz ve 25 dakika süren dikimden sonra masadan kalkarak yürüyüp gidersiniz , yani çalışma hayatınızı veya sosyal hayatınızı etkilemez ve sizin kızlık zarı dikimi yaptırdığınız çevrenizdeki insanlarca anlaşılmaz . Flep yöntemi vajina yan duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası ile yapılmaktadır , bu ince tabakanın bir ucu yine orijininde yani vajina duvarında sabit bırakılır , kalan ucu ise kızlık zarı ringine dikilir , 20 gün süren iyileşme döneminden sonra kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yok olur ve dikiş izleride kaybolur , alttan yepyeni bir kızlık zarı çıkar . Artık ister hemen ister yıllar sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz , tama yakın ihtimalle kanama olur, yani aynı bakire bir kız gibi olursunuz. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi hakkında detaylı bilgi almak için www.kizlikzaridiktiren.com/2014/05/kalc-kzlk-zar-dikimi.html yazımızıda dikkatle okuyunuz.

Çift kat flep yöntemi


Normalde en fazla uygulanan bekaret tamiri metodu olan flep yönteminin biraz daha geliştirilmiş versiyonudur , daha çok kilolu ve iri bayanlarda tercih edilir. Yöntem olarak aynı flep yöntemindeki gibi vajina duvarından kaldırılan flep kızlık zarı ringine dikilir , fakat bu sefer her iki vajinal duvardandan birer tabaka kaldırılarak çift kat flep oluşturulur.

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma


Evlilik öncesi birçok defa cinsel ilişkiye girmiş bayanların bazılarında vajina genişlemesi olabiliyor ve daha sonra başka bir hayat arkadaşı belirlediklerinde ve geçmişe bir çizgi çekmek adına kızlık zarı dikimi düşündüklerinde girecekleri ilk cinsel ilişikide kan gelmesi dışında dar bir vajina ile daha iyi bir cinsel deneyim planlayabiliyorlar , işte bu durumda kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı aynı seansta gerçekleştiriliyor.

Geçici kızlık zarı dikimi


Flep yöntemi çıktıktan sonra önemini yavaş yavaş yitirmeye başlayan geçici kızlık zarı dikiminde yapılan işlem çok daha basittir ve eski kızlık zarı kanatları birbirlerine yeniden dikilir , fakat kızlık zarı dokusu çok ince ve frajil olduğu için bu dikim en fazla 5 gün kadar dayanır ve bu süre zarfında cisel ilişki yaşamaz iseniz kendiliğinden yırtılır. Bekaret diktiren bayanların nerdeyse %90'ı flep yöntemi kalıcı kızlık zarını tercih ediyor ve ancak %10 luk kesim geçici kızlık zarı dikimi tercihinde bulunuyor. Aslında geçici kızlık zarı dikimi son ana kadar karar verememiş veya birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmeyi planlayan bayanlar için çok daha uygun olabilir , zira flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde 20 gün kadar süren iyileşme dönemi boyunca cinsel ilişkiye girilemez , oysa geçici kızlık zarı dikiminde aynı gün bile ilişkiye girmek mümkündür.

Kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmeli ?


Kızlık zarı dikimi yaptırdıktan sonra ilk 10 gün biraz dikkat gerekiyor , 10 gün süre ile denize , havuza giremezsiniz , küvete oturarak banyo yapamazsınız , ancak ayakta duş şeklinde yıkanabilirsiniz . Ayırca kızlık zarı dikitirdikten sonra aşırı bacak açmayı gerektiren sporlar yapmayın , bisiklete ve ata binmeyin , merdienleri 3er 3er çıkmayın.

Kızlık zarı diktirenler nasıl anlaşılır ?


Normalde yapılan himenoplasti ameliyatının doğası gereği bir bayanın kızlık zarı dikimi yaptırdığını anlayamazsınız , cinsel ilişkide aynı daha önce hiç cinsel ilişkiye girmemiş bir bayan gibi bir cinsel deneyim oluşur , kızlık zarının dikilmiş olduğunu ancak bir jinekolog kızlık zarı muayenesi esnasında anlayabilir , onun dışında anlaşılması mümkün değildir , ayrıca dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girildikten sonra yani kızlık zarı bozulduktan sonra yapılan kızlık zarı muayenesinde kızlık zarının önceden dikildiği anlaşılmaz.

Kızlık zarımı diktirmek istiyorum ?


Hergün birçok telefon alıyoruz veya web sitelerimize birçok bayan yorumlar gönderiyorlar , ve kızlık zarımı diktirmek istiyorum diyen çok hasta var gerçekten. Eğer 18 yaşını geçtiyseniz kimseden izin almadan veya kimselere duyurmadan kızlık zarınızı diktirebilirsiniz. Kızlık zarı diken özel hastanelerde ve tıp merkezlerinde yapılan bu dikim işlemi .... işlenir ama özel jinekolog muayenehanelerinde böyle bir risk yoktur , zira özel muayenehaneler ... değillerdir.

Kızlık zarını diktiren var mı ?


Özellikle kadınlar kulübü ve diğer bayan forumlarında bu feryadı sık sık duyarsınız , kızlık zarını diktiren var mı , kızlık zarını diktirenler parmak kaldırsın diye , ama himenoplasti öylesine mahrem bir ameliyattır ki o anda sizin yazdıklarınıız olumakta olan bayanların en birçoğu kızlık zarını diktirmiş olsa bile size cevap veremeyeceklerdir. Kızlık zarını diktiren var mı diye soranlar hakkıda bilgi almak için www.kizlikzaridiktiren.com/2015/03/kzlk-zar-diktirenler-var-m.html yazımızıda okuyunuz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.