Kızlık Zarı Diktirenler

İstanbul'da kızlık zarı diktirenler ve kızlık zarı dikimi düşünenler sanıyorum artık kürtaj vakalarınıda aştı , eskiden jinekolojide en fazla trafik yapan konu çocuk aldırma iken artık tıbbi adı himenoplasti olarak geçen kızlık zarı dikimi çok daha popüler oldu , zannetmeyinki sadece tecavüze uğrayan ve namus açısından kızlık zarı diktiriliyor , birçok bayan bunu artık bir evlilik hazırlığı gibi görüyor ve çeyiz listesinene görünemez mürekkeple kızlık zarı dikiminide yazıyor. Evet doğru gerek kalıcı kızlık zarı dikimi , gerekse geçici kızlık zarı dikimi tamamen gizli kalmalı , bu konuyu kimseyle konuşamazsınız ve kızlık zarı diktirenlerde size durumu anlatamazlar , acaba nasıl oldu diktirdikten sonra ilk cinsel ilişki nasıl geçti bir anlatsalar kıyamet kopardı herhalde. Şimdi siz kızlık zarı dikimi planlayan bir bayan olarak daha önce başından böyle bir dikim olayı geçmiş bir ablanızın izlenimlerini ve yorumlarını almak istersiniz değilmi , biliyorum gerçek bir tavsiye için o bayana cep telefonu bile hediye ederdiniz :) ama ben diktirdim ve açık açık anlatıyorum diyen çok az kişi vardır sanıyorum , herkes kızlık zarı diktirdikten sonra girdikleri cinsel ilişkideki deneyimlerini kendine saklar . Ama bizim sitemizde kızlık zarı diktiren bazı hastalarımızın isimsiz yorumlarını bulabilirsiniz. Neyse kızlık zarı dikimi ile temel bilgiler vererek yazımızı sizin işinize yarayacak hale getirelim. Ama isterseniz önce iletişim kanallarımızı verelim ki aklınıza kızlık zarı ile alakalı ne takılırsa takılsın gece gündüz demeden bize sorabilin.

Kızlık zarı dikimi fiyatı


İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları genellikle .... tl civarından başlar , tabi kızlık zarı diken yerlerde farklı fiyatlarda karşınıza çıkacaktır , siz hangi jinekolog kızlık zarı dikimi konusuda daha iyi diye karar varamadıysanız , dikim için istenen istenen ücrete göre karara varmayın ,
Kızlık zarı dikimi fiyatları yapılan dikim metodu ve yanında yapılacak ek işlemlere görede değişmektedir , mesela sadece flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı soruyorsanız İstanbul'da yajkaşık .... tl iken , çift kat flep isterseniz bu ücret .... tl seviyelerine çıkacaktır. Yine son yıllarda popüler olan kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı Avrupa yakasında yaklaşık .... tl dir. Kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında daha geniş bilgi ve güncel ücretleri için www.kizlikzaridiktiren.com/2014/09/kzlk-zar-dikimi-fiyat.html yazımızda okuyunuz

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( Flep yöntemi )


Aslında 2019 yılında himenoplasti ameliyatlarının yakalşık %90'ı kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde yapılmaktadır. Herkes kalıcı kızlık zarı diktirmek istiyor , aslında benimde tavsiyem o yönde , bekaretinizi gerçek anlamda geri kazanmak istiyorsanız , yeni bir beyaz sayfa açacaksanız , filmi en başa saracaksanız sizde kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırın derim.
Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile yapılır , yani vajina yan duvarından allograft yada flep denilen ince bir mukoza tabakası kaldırılır ve kızlık zarı ringine dikilir , yaklaşık 20 gün içinde dikişler kaynar ve dikiz izi kalmaz , böylece alttan yepyeni bir kızlık zarı ortaya çıkar , hemde tamamen sahici bir zar.

Geçici kızlık zarı dikimi


Himenoplastide nerdeyse 100 yıldır yapılmakta olan belkide daha eski bir uygulamadır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi son 30 yıldır yapılmakla beraber , geçici kızlık zarı dikimi asırlardır yapılmaktadır. Prensip olarak eski kızlık zarı kanatlarını yeniden bir araya getirip dikmek şeklinde uygulanan operasyondan hemen sonra cinsel ilişkiye girilebilir, geçici kızlık zarı dikiminin tek avantajı bekleme süresinin olmaması ve hemen cinsel ilişkiye girilebilir hale gelmesidir , oysaki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde en az 20 gün cinsel ilişkiye giremezsiniz. Geçici kızlık zarı dikiminin dezavantajı ise 5 gün içinde cinsel ilişkiye girmez iseniz yapılan kızlık zarının kendiliğinden yırtılacak olmasıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Merak etmeyin kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , cinsel ilişkide kanama ortaya çıkar ve gelenek yerini bulmuş olur. Zaten mantık olarakta kızlık zarı dikimi anlaşılacak olsa hiç böyle bir uygulama yapılmazdı, kimse kızlık zarı dikimi yaptırmazdı. Cinsel ilişkide dikilmiş kızlık zarı ile hiç cinsel ilişkiye girmemiş kızlık zarı arasında deneyim oarak veya hissedilen şeyler olarak herhangi bir fark yoktur.

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı 


2014 yılında çok popüler olan bu uygulama sanıyorum 2015 yılı ve takip eden senelerdede popüleritesini arttırmaya devam edecek , özellikle evlilik öncesi cinsel ilişkiyi yoğun yaşayan bayanlarda zamanla vajinal genişleme ortaya çıkabiliyor ve bu bayanlara kızlık zarı dikimi yapılsa bile zarın arkasında kalan vajina geniş olduğu için doğal olmayan şüpheli bir durum yaratabiliyor , bu durumda kızlık zarı dikimi ile aynı seansta vajina daraltma ameliyatıda yapılabiliyor. Böylece son derece orijinal bir cinsel organ elde ediliyor.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.