Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul Avrupa yakasında 2019 yılı için konuşmak gerekirse yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar , kızlık zarı diken yerlerde sadece az sayıda jinekolog kızlık zarı dikimi için sonuç garantisi verebilmektedir , yani bir bayan kızlık zarın neden diktirir , tabiki dikim sonrası herhangi bir zamanda gireceği cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması ortaya çıkması için yapılır bu ve bu sonuç oluşmaz ise yapılan herşey ve masraf boşa gitmiş olur. Bu durumda özellikle kalıcı flep yöntemi kızlık zarı dikimi konusunda doğru jinekoloğu yani sonuç garantisi verebilecek kadın doğum uzmanını bulabilmek için en pratik yöntem google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye yazmak ve çıkan sonuçları incelemektir . Bu arada ...en üstlerde bulacaksınız. Gerçektende nerdeyse 30 yıldır kızlık zarı dikimi yapıyorum ve Allaha şükür yüzümüz kara çıkmadı. Her neyse reklamı bırakıp konumuza geri dönelim :)
Kızlık zarı dikimine karar verdiğinizde sizin için nelerin önemli olduğunu ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini bu yazımızda cevaplıyoruz , kızlık zarı dikimi ücreti kaç paradır , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nedir. Flep yöntemi kaç sene dayanır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı aynı seansta yapılırsa kaç para olur gibi merak ettikleriniz bu yazıda var. Ama öncelikle istediğiniz zaman bana nasıl ulaşacağınızı anlatan iletişim kanallarımızıda yazalım ki rahat edin :

adresime tıklayın kızlık zarı dikimi ile alakalı tüm yorumlar ve tartışmaların hepsini özetler halinde Twitterde bulabilirsiniz . Zaten Onbinlerce takipçim var , side takip edebilirsiniz.


 bu facebook sayfamada bir bakın ve beni arkadaş olarak ekleyin , günün her saati facebook messenger üzerinden bana soru sorabilirsiniz.WhatsApp = Biliyorsunuz artık en popüler ilerişim kanalı WhatsApp oldu , direkt benimle yani doktorunuzla görüşebilmek için bu kanalı kullanabilirsiniz. Müsait oldukça cevap yazıyorum.

Kızlık zarı dikimi fiyatı


2019 yılında İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ve geçici kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl den işlem görmektedir , bunun yanında son yıllarda talep görmeye başlayan ve özellikle kilolu bayanlarda tavsiye edilen çift kat flep yöntemi ücreti ise kızlık zarı diken yerlerde genellikle .... tl civarındadır. Bunu dışında çok talep görek kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı aynı seans olursa toplam .... tl olarak ücretlendirilmektedir. Kızlık zarı muayenesi fiyatları ise İstanbul'da yaklaşık ... tl seviyelerindedir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


İşini iyi yapan bir jinekolog tarafınca yapılmış kızlık zarı dikimi kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirdiğinizde yaklaşık 20 günlük iyileşmeden sonra alttan yeni ve orijinal kızlık zarı ortaya çıkar ve doğumsal kızlık zarından farkı yoktur , cinsel ilişkiye girildiğine penis darbesi ile gerilen kızlık zarı daha fazla zorlanırsa yırtılır ve kızlık zarı üzerinde yer alan aktif kan dolaşımlı damarlarda parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 


2014 yılında ve geçen 10 yılda , hatta gelecek 2015 yılındada bekaret onarımı için tercih edilen en popüler yöntem olacaktır. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

1- Hastanın kızlık zarı muayenesi
2- Bekaret bozulmuş olarak tespit edilirse hastaya kızlık zarı dikimi metodunun anlatımı
3- Hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi
4- Vajina girişinin lokal anestezi ile uyuşturulması ve hastanın acı ve ağrı hissetmemesinin sağlanması
5- Vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılması ve kızlık zarı ringine dikilmesi
6- Hastanın masadan kalkarak yürüyüp günlük yaşantısına geri dönmesi

Geçici kızlık zarı dikimi


Yıllar önce çok yaptığımız ama artık flep yönteminden sonra nerdeyse demode kalan bir yöntemdir , genellikle kızlık zarı dikimi konusunda son anda karar veren ve birkaç gün zarfında cinsel ilişki planlayan bayanlara uygun olabilir.
Geçici kızlık zarı dikiminde eski ve yırtılmış kızlık zarı parçaları birbirine tekrar dikilir , ama bu dikişler en fazla 5 gün dayanır , yani bikaç gün içinde cinsel ilişkiye girmek gerekmektedir. Flep yöntemide 20 gün kadar süren iyileşme döneminde cinsel ilişkiye giremeyeceğiniz için bu kadar vaktim yok diyorsanız geçici kızlık zarı dikimini seçebilirsiniz. Geçici kızlık zarı dikimi ve güncel ücretler için www.gecicikizlikzaridikimi.com blogunuda inceleyiniz.

Kızlık muayenesi nasıl yapılır ? ( bekaret testi )


Erişkin yaşa yeni girmiş ve cinsel deneyimi olmayan genç bayanlar erkek arkadaşları ile sürtünme şeklinde ön sevişmeler deneyimlediklerinde bazı durumlarda kızlık zarı zedelenmesi olabilir , acaba kızlık zarı yırtılmışmıdır diye endişe edip kızlık zarı muayenesi yaptırmayı düşünebilirler ama içlerinde hep bir korku vardır , acana muayene esnasın vajinaya herhangi bir tıbbi alet sokulacakmı , muayene esnasında kızlık zarım bozulur mu gibi endişeler sık rastlanır ama merak etmeyin kızlık zarı muayenesi jinekolog tarafınca sadece gözle bakılarak yapılır , yani herhangi bir alet veya cihaz kullanılmaz. Kızlık zarı muayenesi ve kızlık testi hakkında detaylı bilgi için www.kizlikzarimuayene.com bloguna göz atın.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.