Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2019 Ağustos 23

Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da 2019 yılında .... tl gibi bir seviyeden başlar , yapılacak işlem seviyesine göre değişebilir. Mesela kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi İstanbul'da Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında yaklaşık .... tl ye yapılırken aynı bölgede çift kat flep himenoplasti ameliyatı .... tl civarına yapılıyor, yine çok talep gören flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma ameliyatı fiyatları aynı seansta yapılırsa toplam .... tl gibi fiyatlarla ücretlendiriliyor. Tabi çift kat flep + vajina daraltma isteseniz kızlık zarı diken yerlerde yaklaşık olarak .... tl gibi bir ücret ödemelisiniz.
İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları dışında aslında dah önemli olan himenoplasti ameliyatındaki temel unsurlardır : mutlaka aklınızdan geçmiştir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? , geçici kızlık zarı dikimi hangi durumlarda uygundur, esnek kızlık zarı kanama yaparmı ? , kızlık zarı zedelenmesi nedir ? gibi sorular. Bu makalede aklınıza takılanlarada cevap veriyoruz.
Kızlık zarı dikimi konusunda bize telefonlada ulaşabilirsiniz :

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da 2019 senesinde kızlık zarı dikimi fiyatı .... lira seviyelerinden başlar ve duruma göre artabilir , mesela flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi .... tl iken çift kat flep için kızlık zarı diken yerlerde yaklaşık .... tl kadar ücret isteniyor , yine bu sene oldukça yüksek talep gören flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma ameliyatı aynı senasta olursa yine .... tl civarına yapılıyor , birde çift kat flep ve vajina daraltma beraber istendiğinde ise .... tl ye kadar çıkabilen dikim ücretleri ile karşılaşırsınız.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Anlaşılmaz , merak etmeyin , cinsel ilişkide kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu kesinlikle belli olmaz. Penis vajinadan 2 cm kadar içeri sokulduğunda kızlık zarına dayanır , daha ileri itildiğinde ise kızlık zarı gerilerek yırtılır ve zarın üzerinde bulunan aktif kan dolaşımlı kan damarları parçalanır kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Bu durum doğumsal kızlık zarı ve dikilmiş kızlık zarında aynı şekilde cereyan eder. Kızlık zarı dikimi anlaşılıp anlaşılamayacağı hakkıda detaylar için www.kizlikzaridikimianlasilirmi.com sayfasınıda ziyaret ediniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi - Flep yöntemi


İstanbul'da 2019 yılında en fazla istenen bekaret onarım metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Vajina duvarından kaldırılan ince bir mukoza flep tabakasının kızlık zarı ringine dikilmesi ile gerçekleştirilen operasyonda dikişler 20 gün içinde eriyerek kendiliğinden yok olur ve alttan orijinal kızlık zarından farksız bir kızlık zarı ortaya çıkar. Kalıcı kızlık zarı flep yönteminde cinsel ilişki açısından zaman kısıtlaması olmaması büyük avantaj sağlar , diktirdikten sonra ister 1 ay içinde ister 10 yıl sonra cinsel ilişkiye girin mutlaka kızlık zarı kanaması olur.

Çift kat flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi


Son yıllarda kızlıkdikimi okadar yaygınlaştı ki , dikim metodlarında ek taleplerde ortaya çıkmaya başladı , özellikle kilolu ve vajina girişi geniş olan bayanlarda kızlık zarının daha sağlam olması için çift kat flep uygulamaları popüler oldu. Tek kat flepte vajina yan duvarından kadırılan flep uygulanırken , çift kat flepte karşı duvardanda bir flep daha kaldırılıp daha sağlam bir kızlık zarı elde ediliyor.

Kızlık zarı dikimi + vajina daraltma


Bu yöntemde yine son yıllarda hasta talepleri doğrultusunda geliştirildi , bir bayanı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile bakirelik günlerine geri döndürmek mümkün ama dikim öncesi yoğun cinsel yaşam sonucu genişlemiş bir vajinaya sahip ise bekaret sağlansa bile kızlık zarı kanaması olsa bile yinede cinsel haz konusunda eksik olan birşeyler olabiliyor. Düşünün bakire bir kızın vajinasınında oldukça dar olması beklenir. Bu durumda kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatları tek seansta gerçekleştirilir.

Geçici kızlık zarı dikimi


Artık pek popüler olmayan ve vakaların sadece %10 luk bir bölümünü kapsayan geçici kızlık zarı dikimi genelde son anda karar vermiş , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimine iyileşme zamanı açısından müsait olmayan , vakti kalmayan hastalara geçici kızlık zarı dikimi yapılır. Çok daha yüzeyel bir işlemdir , eski kızlık zarı kanatları yeniden birbirine dikilir . Ama geçici kızlık zarının en kötü tarafı 2 gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğudur.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.