Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Ağustos 4

Kızlık zarı dikimi fiyatı
İstanbul'da Avrupa yakası ve Anadolu yakasında kızlık zarı dikimi fiyatları .... tl civarından başlamaktadır , ( kızlık zarı dikim yorumlarını okuyun )kızlık zarı diken yerlerde genellikle geçici kızlık zarı dikimi .... tl den , kalıcı kızlık zarı dikimi yine .... tl'den ve artık çok tercih edilen kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma yaklaşık .... tl civarından işlem görmektedir. Bu yazımızda kızlık zarı diktirme fiyatları dışında bekaretla alakalı aklınıza gelebilecek birçok konuya değiniyoruz ve size hap şeklinde bilgiler veriyoruz. Kızlık zarı diktirenlerin yorumları , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , geçici kızlık zarı dikimi kimlere uygundur , flep yöntemi , çift kat flep, kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır , esnek kızlık zarı nedir , kızlık zarı nerdedir , ne renktir , kızlık zarı bozulma belirleri nelerdir , kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilirmi ? gibi konulara paragraflar halinde değineceğiz. Öncelikle kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünen bayanların aklına en fazla takılan ve en çok endişe duydukları temel konulara değinelim ve konumuzu detaylandıralım:

Kızlık zarı dikiminde gizlilik :
Sanıyorum İstanbul'da bekaret zarı diktirmek isteyen hanımların en fazla merak ettikleri konu gizliliktir , aceba kayıtlara işlenir mi , daha sonra bu işlemi yaptırmış olduğu ortaya çıkarmı ? gibi endişeler için şunları söyleyebilirim , özel jinekolog muayenehanelerinin zaten ... olmadığı için yapılacak olan kızlık zarı dikimi işlemlerinizin .. dökümlerine işlenme riski yoktur , ama kızlık zarı diken özel hataneler ve tıp merkezleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim , hemen hemen tüm özel .. anlaşmalı oldukları için yapılan tüm işlemleri ... işlemek zorundalar.

Kızlık zarı dikiminde sonuç garantisi :
Himenoplasti yani kızlık zarı dikimi niçin yaptırılır ? sonuçta herhangi bir cinsel ilişki olursa kızlık zarı kanaması ortaya çıksın diye . Yani himenoplasti yaptırmak isteyen her bayan bu konuda bir sonuç garantisi arzu edecektir.

Kızlık zarı dikiminde orijinallik :
Bekaret zarı diktirmek istiyorsanız bakmanız gereken bir başka hususta sonuçta kızlık zarınız dikim sonrası nasıl görünecek , eski kızlık zarınız gibimi yoksa orada işlem yapıldığı belli olacak yapıda bir görünümmü olacak , bunuda kızlık zarı diken doktorla önceden konuşmanız gerekir. Kızlık zarı dikimi jinekolojide en fazla sanatsal dokunuşların gerektiği bir müdahaledir.

Bu giriş olarak anlattıkları kızlık zarı dikimini aklınıza getirdiğinizde en önce bilmeniz gerekenlerdi , birazdanda aşağıda dahada ayrıntıya gireceğiz ve aklınızdaki soru sayısınız sıfıra kadar indirmeye çalışacağız , bu arada bize telefonlada ulaşabilirsiniz , hemde gece gündüz , cumartesi pazar , bayram seyran farketmez ne zaman isterseniz arayın sorun değil . 0212 227 5519 Turktelekom sabit hattımız , 0532 221 3007 Turkcell hattınız ( WhatsApp , Viber , SMS bu hatta aktiftir ) , 0542 215 7274 Vodafone , 0532 441 9825 Turkcell hatlarımızdan bize sürekli ulaşıp kızlık zarı dikimi hakkında istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz. Genelde telefonlara tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , yumuşak ses tonu ve humanist yaklaşımları ile sizi rahatlatacağına eminim . Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya Bilgi :


1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?
www.drturgaykarakaya.com

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp'tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007

www.kizlikdikim.com
10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: " dr.turgay.karakaya "
12-  FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
www.sacekimiavrupa.com
13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya
14- Youtube.com'da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

Kızlık zarı dikimi fiyatı 


İstanbul'da 2014 yılında kızlık zarı dikimi ( himenoplasti ) kızlık zarı diken yerlerde yapılacak işleme göre değişir , geçici kızlık zarı dikimi fiyatı .... TL , kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yine .... TL seviyelerinden , kalıcı kızlık zarı dikimi +  vajina daraltma ise .... TL seviyelerinden başlamaktadır. Bu fiyatlar İstanbul'da sıklıkla uygulanır ama her jinekolog farklı fiyat isteyebilir , anormal yüksek ücret isteyenlere prim vermeyin derim. Kızlık zarı dikiminde en inemli olan faktör , jinekoloğun tecrübesi ve sonuç garantisidir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( Flep yöntemi , çift kat flep )


2014 yılında Ağustos ayı ortalarına doğru giderken İstanbul'da en fazla tercih edilen kızlık zarı dikimi metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Bunu en önemli sebebi nedir ? işte kalıcı bekaret zarı diktirmenin yani flep yönteminin üstünlükleri :

1- İşlem kalıcıdır ve iyileştikten sonra cinsel ilişkiye girmek için zaman kısıtlaması yoktur , ister 1 ay sonra ister 10 yıl sonra cinsel ilişki yaşayın hiç farketmez ve mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.
2- Geçici kızlık zarı dikimine göre çok daha orijinal bir işlemdir ve doğumsal kızlık zarı ile aynı fiziki ve fonksiyonel özellikleri taşır.
3- Dikim sonrası haraket kısıtlaması yoktur. ( ata binmek , bisiklete binmek yok )

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığını aşağıdaki paragraflarda anlatıyorum .

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz )

Geçici kızlık zarı dikimi 


Kızlık zarının geçici olarak dikilmesi çok eskilere dayanan bir uygulamadır , ama son 30 yılda artık dünyada rafa kaldırılmış duruma gelmiştir. Bunun sebebi ise flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin çok daha orijinal olması ve zaman kısıtlaması olmamasıdır. Bu durumda geçici kızlık zarı dikiminin kullanım alanları çok daralmıştır , ancak fazla vakti olmayan ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlara uygun olabilir. Zira geçici kızlık zarı yaptırdığınızda 3 gün içinde cinsel ilişkiye girmeniz tavsiye edilir , yoksa kızlık zarı kendiliğinden bozulabilir. Ayrıca geçici kızlık zarı dikimi çok sağlam olmadığı için dikim sonrası aşırı bacak açma gibi haraketler yapamazsınız.

Flep yöntemi kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?


Meraklı hastalarımız tarafınca telefonda bile sorulan bir konudur bu. Kızlık zarı nasıl dikiliyor , flep yöntemi nasıl yapılıyor ? . İsterseniz safhalar halinde yazalım ve daha anlaşılır hale getirelim:

1- Hastanın kabulü ve kızlık zarı muayenesi ( bekaret testi )
2- Kızlık zarının bozulmuş olduğu tespit edilirse hastaya yapılacak olan himenoplasti ameliyatının kağıt üzerinde şekil çizilerek anlatılması.
3- Hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi
4- Vajina girişinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması ve dikim esnasında hastanın acı çekmemesinin sağlanması.
5- Vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılması ve serbest ucun kızlık zarı halkasına dikilmesi , diğer ucunun ise vajina duvarındaki orijinal yerinde bırakılması. ( böylece yeni kızlık zarının üzerindeki aktif kan dolaşımı bu uçtaki damarlar tarafında sağlanmaktadır.
6- Eğer vajinadaki açıklık fazla ise veya kızlık zarı diktiren hasta çok kilolu ise vajina karşı duvarındanda bir flep kaldırılıp aynı işlemin yapılması , yani çift kat flep uygulanması.
7- Dikim sonrası hastanın masadan kalkarak sosyal yaşantısına veya varsa çalışma hayatına geri dönmesi.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi hakkında çık detaylı bilgi almak için www.flepkizlikzaridikimi.com sayfasınada mutlaka göz atın

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Merak etmeyin kesinlikle anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa işin esprisi kalmaz , tabi bir jinekoloğa gidip kızlık zarınızı detaylı inceletecekseniz anlaşılmaz demek doğru olmaz. Cinsel ilişkide dikilmiş kızlık zarı ile normal kızlık zarı arasında deneyim ve hissetme olarak hiç fark yoktur ve ortaya çıkan kızlık zarı kanamasıda her ikisindede aynıdır. Peki dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girildiğinde nasıl olur ? penisin vajina içine 2 cm kadar girmesi ile kızlık zarı dayanılır , daha ileri itilirse kırzlık zarı gerilerek yırtılır , kızlık zarı üzerinde bulunan kan damarlarıda parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar, klasik kanlı çarşaf manzarası oluşur.

Kızlık zarı muayenesi ( bekaret testi )

İstanbul'da 2014 yılında kızlık zarı muayenesi yaptırmak isteyen genç hanımların sayısı arttı , bunun sebebi sürtünme şeklinde ön sevişme yaşayan çiftler işi biraz abartınca kızlık zarı üzerinden zedelenmelerin ortaya çıkmasıdır. Birçok bayan acaba kızlık zarım bozulmuşmudur diye ayna yardımı ile kendi kendilerini muayene etmeye çalışırlar ama nafile , kadın genital organlarındaki karmaşadan dolayı neresinin kızlık zarı olduğunu ve bekaretin bozulup bozulmadığını kendilerinin anlamaları mümkün değildir , ancak bir jinekolog tarafınca yapılacak olan kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi size kesin sonucu verir .
Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ? Öncelikle el değmeden ve herhangi bir tıbbi alet kullanmadan yapıldığını söylemek lazım , zira muayeneye gelen bayan bakire ise fiziki temas sonucu kızlık zarı zedelenebileceği için bakire bir bayanı muayene ederken cinsel organına dokunmak sakıncalıdır. Bir jinekolog muayene masasına uygun pozisyonda yatmış bir hastanın kızlık zarının bozulmuş olup olmadığını gözle bakarak anlar. Kızlık zarı muayeneside bundan ibarettir. Kızlık testi ve kızlık zarı muayenesi hakkında detaylar için www.kizlikzarimuayene.com sayfasınıda mutlaka okuyun.

Esnek kızlık zarı 


Kızlık zarı yani himenin esnek olması yüz hastada 5 kişide rastlanan bir özelliktir , en sık olarak gerdeğe giripte kan gelmeme durumunda ortaya çıkar , ama artık evlilik öncesi cinse ilişkiye giren bayanların tespit ettiği durumlar çok daha sıktır. Esnek kızlık zarında ortada bulunan tek delik daha büyüktür , bu şekilde ise erkek cinsel organı bu delikten girerek vajinaya ulaşabilir , kızlık zarıda penisin etrafına sıvanarak esner ve tam olarak yırtılma olmadığı için kanama olmaz ama içten ayrışmada söz konusudur. Esnek kızlık zarını normal kızlık zarına çevirmek için himenoplasti yani kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi uygularız.

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2014


2014 yılında İstanbul ve Ankara'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları .... tl den başlamaktadır , ayrıca kızlık zarı diken yerlerde geçici kızlık zarı dikimi fiyatıda benzer şekilde .... TL civarıdır , ama son zamanlarda popüler olan kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma operasyonu .... tl civarından işlem görür.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz )

Kızlık zarı hakkında bilgi

Kızlık zarı latince himen kelimesiyle anılan vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride bulunan ince bir anatomik oluşumdur , ilk cinsel ilişkide yırtılarak bozulur ve birdaha iyileşmez , ancak cerrahi yöntemlerle kızlık zarı dikilebilir. Kızlık zarı her kadından farklı çeşitte olabilir , en sık elek şeklinde delikleri olan kızlık zarı şekli ve ortada tek delikli kızlık zarına rastlanır.

Kızlık zarı zedelenmesi

Soyal sitelelerin daha fazla kullanılması evlilik öncesi flört denemelerinide hızlandırdı ve bekareti koruyarak yapılan sürtünme benzeri öz sevişmelerde zaman zaman kızlıkz arı zedelenmesinede rastlanmaya başladı. Penisin bakire kızlık zarı üzerinde paralel olarak kaydırılması ile gerçekleşen cinsel ilişki simülasyonu bazen abartıldığında alttaki ince kızlık zarı kısmen veya tamamen yırtılabiliyor , bu durumda penis vajinaya tam oılarak girmese bile kızlık zarı kanaması ortaya çıkarak hastayı şüpheli bir döneme sokuyor , acaba kızlık zarım bozulmuşmudur , hala bakiremiyim ? gibi soru işaretleri ayna ile yapılan self muayenelerdede netlik kazanmayınca kızlık zarı muayenesi için bir jinekoloğa gitme zamanı gelir. Bir kızlık zarının bozulmup bozulmadığını ancak bir jinekolog kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi sonucu size net olarak söyleyebilir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı kadınlar kulübü

2014 yılında İstanbul'da kadınla kulübü ve ekşi sözlük gibi forum sitelerinde kızlık zarı dikimi fiyatları ara ara konular açılarak ele alınıyor ve genelde henüz kızlık zarını diktirmemiş fakat diktirmeyi planlayan bayanlar , kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını almaya çalışırlar , olayın full gizli olması dolayısı ile kızlık zarı diktirenler çok açık konuşamasalarda fiyat bilgisi gibi bildikleri şeyleri üçüncü tekil şahısmış gibi forumda anlatırlar , genellikle benim bir arkadaş kızlık zarını şu fiyata diktirdi diye başlanır lafa ama aslında diktiren kendisidir.

Kızlık zarı dikimi Anadolu yakası

İstanbul Anadolu yakasında 2014 yılında kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır diye soran hastalarımız oluyor , gerçi Anadolu yakasında kızlık zarı diken jinekolog sayısı çok azdır , genelde bekaret diktirmek için birçok hasta Avrupa yakasına gelmektedir ama gelen olarak kızlık zarı dikimi fiyatlarının .... lira seviyelerinden başladığını söylemek lazım.

Kızlık zarı dikimi video

2014 yılında İstanbul, Ankara ve İzmir giib büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi videosu izlemek isteyen binlerce internet kullanıcısı youtube benzeri video paylaşım sitelerinde kızlık zarı dikimi videoları aramaktadır. Biz kızlık zarı dikimi gibi mahrem bir konunun videoya kaydedilmesi ve internette paylaşılması gibi faaliyetleri tıbbi etiğe ve ahlaka aykırı buluyoruz , ama kızlık zarı dikimini video animasyon şeklinde izah etmektede fayda vardır :


Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları hep merak edilir , acana amaçlarına ulaştılarmı , aceba kızlık zarı dikiminden sonra girdikleri cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması ortaya çıktımı , şu anda mutlu mesut yaşıyorlarmı gibi meraklar çok normaldir. Bizim sitelerimizdede birçok hastamız kızlık zarı dikimi sonrası yorumlar yazarak deneyimlerini paylaşıyorlar . Yorumlar linkine tıklarsanız ayrıntıları görürsünüz.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz )

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2015

2015 yılı kızlık zarı dikimi fiyatlarını şimdiden tahmin etmek mümkün gibi görünüyor , eğer ülkemizde öenmli bir para haraketi yaşanmaz ise İstanbul'da 2015 kızlık zarı fiyatlarıda büyük ihtimal .... tlden başlayacak gibi duruyor. Ama 2014 fiyatlarınında .... tl ile .... TL arasında değiştiğini tekrar hatırlatalım.

Kızlık zarı nedir , nerededir ?

Kızlık zarı hakkında makale yazarken mutlaka tanımlamalarada yer vermek gerekir ama geelde insanların soruları doğrultusunda konulara öncelik sırası verdiğim için bu bölüm biraz aşağılarda kaldı. Kızlık zarı vajina girişinden 2 cm kadar içeride bulunan histolojik yapısı vajina mukozası ile aynı olan anatomik bir bariyerdir , peki kızlık zarı ne işe yarar , neden orda öyle birşey var. Kızlık zarı düşünülenin aksine kadınların namus bekçisi olsun diye oraya konmuş değildir, görevi dış ortamdan gelecek mikroorganizma ve diğer fiziki etkenlerin rahme yani uterusa ulaşmasını engellemektir.

Kızlık zarı dikimi sonrası

Kızlık zarı dikiminden sonra ilk 1 ay dikkat edilmesi gereken hususlar :

1- Ata binmeyin
2- Bisiklete binmeyin
3- Denize yüksekten ayak üstü atlamayın ( ilk 10 gün deniz , havuz yasaktır )
4- Sürtünme benzeri ön sevişme yapmayın
5- Aşırı bacak açmayı gerektiren egzersizlerden kaçının.

Kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul

İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları tüm ülke için bir refeans durumundadır , İstanbul dışı illerdeki jinekologlarda kızlık zarı dikimi fiyatını İstanbul'daki jinekologlara bakarak ayarlamaktadırlar. Genellikle Avrupa yakası ve Anadolu yakasında kızlık zarı dikimi fiyatları .... tl gibi ücret seviyelerindne başlamaktadır.

Kızlık zarı bozulma belirtileri ( kızlık zarı bozulmuşmudur ? )

1- Sürtünme benzeri ön sevişme esnasında veya mastürbasyon esnasında kızlık zarı bölgesinde kanama ortaya çıkması
2- Şüpheli olaydan sonra yapılan banyoda kızlık zarı bölgesinde yanma olması
3- Kasıklarda çekilme ağrısı
4- Hastanın kendini elle muayene ettiğinde kızlık zarı bölgesinde daha önce olmayan bir boşluk ortaya çıkması

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?

Bu bir mucize demeyin sakın gerçekten çok sayıda hasta bize bakire ve hamile olarak geliyor , bunun sebebi gerçek bir cinsel ilişki yaşamadan yaşanan ön sevişmede spermlerin bacak arasında vulva bölgesine boşaltılması veya hiç boşalma olmasa bile halk arasında zevk suyu denilen ön kayganlaştırıcı sıvının içinde bulunan spermlerin vajinayı aşıp rahme kadar yürümesi.


Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
İstanbul
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 - nerdeyse 31 yıllık kızlık zarı dikimi tecrübesi

Yorumlar

 1. Dr bey kızlık zarı dikim fiyatınız kaç liradır , önce muayene olucam bozulmuşsa kızlık zarımı diktirmek istiyorum. Tam olarak girmedi ama kan geldi bekaretimin bozulduğunu düşünüyorum. Saygılar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı dikimi fiyatımızı asistanımdan öğrenebilirsiniz. Dikim öncesi bütün hastalarımızı kızlık zarı muayenesine tabi tutarız ve kızlık zarı bozulmuş ise dikime geçeriz . Bazıları bakire çıkıyor ve geri gönderiyoruz mesela.

   Sil
 2. Hocam , 2 gece önce erkek ark ile seviştik ama yasak bölgeye girmeden yaptık , sanırım kızlık zarım zedelendi , birkaç damla kanamam oldu birazda yanma oldu , kızlık zarım bozulmuşmudur ? Zarım yırtılmışsa aynı gün kızlık zarı dikimide yapabiliyormusunuz , kaça dikiyorsunuz kalıcı flep yöntemi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yapınca bakire olup olmadığınız ortaya çıkacaktır. Aynı gün hatta yarım saatte kızlık muayenesi ve kalıcı kızlık zarı dikimi yaparız herşey biter yürüyerek gidersiniz merak etmeyin. Kızlık zarı dikim fiyatımız için asistanımı arayınız.

   Sil
 3. merhaba,

  ben üniversite öğrencisiyim ve istanbul dışındayım. hymenoplasti ameliyatı olmak istiyorum ve fleb yöntemi tercih edeceğim. internette öğrenci arkadaşlara indirim uygularız yazmışsınız. gizlilik esas alacak ve bu işi en uygun ücretle yapacak birini arıyorum. ayrıntılı bilgi verir misiniz? fiyatı- süresi- kalıcı olma garantisi vs vs gibi

  YanıtlaSil
 4. Dr turgay bey kızlık zarı dikmi fiyatlarınıZda taksit söz konusu olabilirmi mesela 3 te ikisini versem kalanı kontrole gelince ödesem

  YanıtlaSil
 5. Kızlık zarı dikimi fiyatlarımızda yardımcı oluyoruz , dediğiniz gibi yaparız sorun olmaz.

  YanıtlaSil
 6. Hocam kızlık zarı dikimi fiyatınız kaçadır . Çift kat flep yaptırmak istiyorum . Daha sağlam olurmu hocam 172 boy 55 kg ım vajinam çok dar.

  YanıtlaSil
 7. Sayın doktorum eski kız arkadaşım nışanlanmış ve bana kızlık zarımı diktirt diye baskı yapıyor , mecbur yaptıracaz , en az zararla atlatmam lazım durumaar zayıf kızlık zarı dikimi fiyatı en düşük nedir

  YanıtlaSil
 8. Dr. Turgay bey sözlümle bir cinsellik yaşadık , kilot üzerinden sürtme yaptı ama çok bastırınca kanama ortaya çıktı , kızlık zarı bozulmuşmudur , muayeneye gelse kızlık zarı muayenesi yapsanız , bozulmuş çıkarsa kızlık zarı dikimi fiyatınız kaç paradır , aynı gün olurmu , kızlık zarım eskisi gibi olurmu ?

  YanıtlaSil
 9. Sevgili hocam sizi her akşam okuyorum artık akraba gibi olduk :) kızlık zarı dikimi için geleceğim az bi eksiğim kaldı , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

  YanıtlaSil
 10. Merhaba ben sizi internetten bulup takip etmek istedim çünkü derdimin dermanı sizde. 16 yaşında tecavüze uğradım 2 kişi tarafından o günden beri sadece size söylüyorum bu yaşıma kadar hep gizledim ve erkeksi takıldım zamanla iyileşme göstermez hymen bir başka dokuya benzemiyor öğrendim. Ben ailemin de baskısıyla şuan bir evlilik yaptıracaklar bunu yapmaya mecburum bilemezsiniz sizden tek ricam ise hymeno plasti kaç para yardımcı oluyor musunuz ve dahii erkek bunu anlayabilir mi gerdek gecesi sonrası kanamayı garantiliyor musunuz??

  YanıtlaSil
 11. Bana doktor bakire dedi ama sizede muayeneye gelmek istiyorum kanama miktarimi ve tipini ogrenebilirmiyim sizden muayenede

  YanıtlaSil
 12. Arkadan iliski muayenesinide gozlemle yapiyorsaniz yani parmakla kontrol istemiyorum gozle yaparsaniz ikisi icin muayene olmak istiyorum

  YanıtlaSil
 13. 19 Ağustos 21:04 - Z1408192220: Merhaba bısey sormak ıstıyorum zıe
  19 Ağustos 21:04 - Z1408192220: Sıze
  19 Ağustos 21:04 - Z1408192220: Benım ıcın cok hayatı
  19 Ağustos 21:04 - Z1408192220: Doktor bey
  19 Ağustos 21:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrum
  19 Ağustos 21:05 - Z1408192220: Ben bundan bır ay önce tecavüze ugradım aılem cok tutucu ve bu konuyu ögrenme ıhtımallaerı var cünkü bır ay sonra evlendırıcekler 18 yasını gectım ve resıtım
  19 Ağustos 21:05 - Z1408192220: Bu olayın bılınmesı ölmem demek
  19 Ağustos 21:05 - Z1408192220: Ve ınanın ölmek ıstemıyorum
  19 Ağustos 21:05 - Z1408192220: bı arkadasım sızı tavsıye ettı
  19 Ağustos 21:05 - Z1408192220: Bana nasıl yardımcı olabılırsınız
  19 Ağustos 21:06 - Z1408192220: Ve bu dıkım bekaret testınde anlasılrmı
  19 Ağustos 21:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gizli kalır merak etmeyim
  19 Ağustos 21:06 - Z1408192220: Anlasılamazmı
  19 Ağustos 21:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sadece bir jinekolog anlayabilir
  19 Ağustos 21:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ama ilişkiden sonra olay zaten biter kimde anlayamaz önceden dikildiğini
  19 Ağustos 21:07 - Z1408192220: Anladım pekı fıyatlar ne bunda
  19 Ağustos 21:08 - Z1408192220: Yerınız nerde
  19 Ağustos 21:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bu ay indirimdeyiz
  19 Ağustos 21:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx tl
  19 Ağustos 21:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zeytinburnu
  19 Ağustos 21:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Cumaya kadar fuluz ama
  19 Ağustos 21:09 - Z1408192220: 1500 net fıyatmı
  19 Ağustos 21:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  19 Ağustos 21:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Eylülde eskinfiyata dönecek
  19 Ağustos 21:10 - Z1408192220: Anladım pekı kanama oluyomu yıne bozuldugunda
  19 Ağustos 21:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Garantilidir
  19 Ağustos 21:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabiiki
  19 Ağustos 21:11 - Z1408192220: Anladım ne kadar sürüyo amelıyat yatıs gerekıyomu
  19 Ağustos 21:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 25 dak
  19 Ağustos 21:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yürüyüp gidersiniz
  19 Ağustos 21:12 - Z1408192220: Benım ıcın cok zor bı sey pıskolojım alt üst olmus durumda bunu yapan da cok yakın bırı haketmedım bunu ama bu pıslıgı temızlemek zorundayım en kısa zamanda gelıcam operasyon ıcın gerekenı toplayıp
  19 Ağustos 21:12 - Z1408192220: Gerısı sıze kalmıs
  19 Ağustos 21:12 - Z1408192220: Hayatım elınızde
  19 Ağustos 21:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: merak etmeyin
  19 Ağustos 21:13 - Z1408192220: Tesekkürler ıyı aksamlar
  19 Ağustos 21:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sizede
  19 Ağustos 21:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Randevu alırsınız gelmeden önce
  19 Ağustos 21:15 - Z1408192220: Tabı

  YanıtlaSil
 14. Kızlık Zarı Diktirenler: Merhaba flep Yöntemi zar dikimi ile ilgili bir kaç soru sorabilir miyim
  08 03 2015, 15:44 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  08 03 2015, 15:45 - Kızlık Zarı Diktirenler: Flep uygulanan kişi ilerde doğum esnasında doğum doktoru tarafindan zarin dikildigi anlasilir mi
  08 03 2015, 16:14 - Jinekolog Operatör Doktor: Anlaşılmaz
  08 03 2015, 16:29 - Kızlık Zarı Diktirenler: Peki flep tahmini fiyati ne kadardır
  08 03 2015, 16:39 - Kızlık Zarı Diktirenler: Bilgileriniz ve bana ayırdığınız vaktiniz için çok teşekkür ederim beni cok aydınlattiniz
  08 03 2015, 16:53 - Jinekolog Operatör Doktor: Rica ederim

  YanıtlaSil
 15. Kızlık Zarı Muayenesi: İyi günler hocam bi sorum olacaktı size
  Bizde oluşan kistler yumurtalık içinde patlar mi
  Bu patlama bakire bayanlarda da olur mu?
  18 01 2016, 17:16 - Kızlık Zarı Muayenesi: Kist patlarken yumurtalık içine doğru kanar mi?
  18 01 2016, 17:33 - Jin op dr turgay karakaya: Patlamaz
  18 01 2016, 17:33 - Jin op dr turgay karakaya: Kanamaz
  18 01 2016, 18:29 - Kızlık Zarı Muayenesi: Yani kistlerin patlaması bakire bayanlarda olmaz öyle mi
  18 01 2016, 18:30 - Jin op dr turgay karakaya: Hiçbir bayanda kist patlamaz
  18 01 2016, 18:31 - Kızlık Zarı Muayenesi: Ama ben bugün kadin doğuma gittim
  Kist varmış büyükmüş ama patlamış o da kanama yapmış içerde dedi doktor
  18 01 2016, 18:33 - Jin op dr turgay karakaya: 20 santimlik karpuz kadar bir kistiniz varsa karnınıza travma aldıysanız patlayabilir ama çok nadir
  18 01 2016, 18:34 - Kızlık Zarı Muayenesi: Anladım pekala çok sağolun iyi aksamlar

  YanıtlaSil
 16. Kanda Gebelik Testi: Doktor bey merhaba beta hcg testinde 0.18 gebelik varmıdır
  18 01 2016, 15:58 - Jin op dr turgay karakaya: Yoktur yada erkendir
  18 01 2016, 16:22 - Kanda Gebelik Testi: Ayın 6 sında gelen reglim 3 gün sürdü ondan iki hafta önce ertesi gün hapı kullanmıştım o yüzden olabilir mi ve bugün yaptırdığım kan testinde 0.18 çıktı tekrar test yaptırmalı mıyım
  18 01 2016, 16:56 - Jin op dr turgay karakaya: Bir sonraki adeti bekleyin

  YanıtlaSil
 17. hocam kızlık zarı diktirme fiyatı nedir
  4 05 2016, 00:17 - -: birsey soracam
  4 05 2016, 07:39 - -: Biz 12 gün önce zar diktirdik de şimdi kız arkadaşımın sancısı var yanma bide akıntı var diyor neden
  4 05 2016, 07:41 - Jin op dr turgay karakaya: Kontrole gelsin
  4 05 2016, 07:41 - -: burda degiliz
  4 05 2016, 08:16 - -: Gümüşhane deyim
  4 05 2016, 08:18 - Jin op dr turgay karakaya: Büyük ihtimal sorun yoktur

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Kızlık zarı diktirenlerle alakalı yorumlarınızı buraya giriniz.
Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenlerin ilk gecesi

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim