Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Ağustos 4

İstanbul'da Avrupa yakası ve Anadolu yakasında kızlık zarı dikimi fiyatları .... tl civarından başlamaktadır , ( kızlık zarı dikim yorumlarını okuyun )kızlık zarı diken yerlerde genellikle geçici kızlık zarı dikimi .... tl den , kalıcı kızlık zarı dikimi yine .... tl'den ve artık çok tercih edilen kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma yaklaşık .... tl civarından işlem görmektedir. Bu yazımızda kızlık zarı diktirme fiyatları dışında bekaretla alakalı aklınıza gelebilecek birçok konuya değiniyoruz ve size hap şeklinde bilgiler veriyoruz. Kızlık zarı diktirenlerin yorumları , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , geçici kızlık zarı dikimi kimlere uygundur , flep yöntemi , çift kat flep, kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır , esnek kızlık zarı nedir , kızlık zarı nerdedir , ne renktir , kızlık zarı bozulma belirleri nelerdir , kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilirmi ? gibi konulara paragraflar halinde değineceğiz. Öncelikle kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünen bayanların aklına en fazla takılan ve en çok endişe duydukları temel konulara değinelim ve konumuzu detaylandıralım:

Kızlık zarı dikiminde gizlilik :
Sanıyorum İstanbul'da bekaret zarı diktirmek isteyen hanımların en fazla merak ettikleri konu gizliliktir , aceba kayıtlara işlenir mi , daha sonra bu işlemi yaptırmış olduğu ortaya çıkarmı ? gibi endişeler için şunları söyleyebilirim , özel jinekolog muayenehanelerinin zaten ... olmadığı için yapılacak olan kızlık zarı dikimi işlemlerinizin .. dökümlerine işlenme riski yoktur , ama kızlık zarı diken özel hataneler ve tıp merkezleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim , hemen hemen tüm özel .. anlaşmalı oldukları için yapılan tüm işlemleri ... işlemek zorundalar.

Kızlık zarı dikiminde sonuç garantisi :
Himenoplasti yani kızlık zarı dikimi niçin yaptırılır ? sonuçta herhangi bir cinsel ilişki olursa kızlık zarı kanaması ortaya çıksın diye . Yani himenoplasti yaptırmak isteyen her bayan bu konuda bir sonuç garantisi arzu edecektir.

Kızlık zarı dikiminde orijinallik :
Bekaret zarı diktirmek istiyorsanız bakmanız gereken bir başka hususta sonuçta kızlık zarınız dikim sonrası nasıl görünecek , eski kızlık zarınız gibimi yoksa orada işlem yapıldığı belli olacak yapıda bir görünümmü olacak , bunuda kızlık zarı diken doktorla önceden konuşmanız gerekir. Kızlık zarı dikimi jinekolojide en fazla sanatsal dokunuşların gerektiği bir müdahaledir.

Bu giriş olarak anlattıkları kızlık zarı dikimini aklınıza getirdiğinizde en önce bilmeniz gerekenlerdi , birazdanda aşağıda dahada ayrıntıya gireceğiz ve aklınızdaki soru sayısınız sıfıra kadar indirmeye çalışacağız , bu arada bize telefonlada ulaşabilirsiniz , hemde gece gündüz , cumartesi pazar , bayram seyran farketmez ne zaman isterseniz arayın sorun değil .

Kızlık zarı dikimi fiyatı 


İstanbul'da 2014 yılında kızlık zarı dikimi ( himenoplasti ) kızlık zarı diken yerlerde yapılacak işleme göre değişir , geçici kızlık zarı dikimi fiyatı .... TL , kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yine .... TL seviyelerinden , kalıcı kızlık zarı dikimi +  vajina daraltma ise .... TL seviyelerinden başlamaktadır. Bu fiyatlar İstanbul'da sıklıkla uygulanır ama her jinekolog farklı fiyat isteyebilir , anormal yüksek ücret isteyenlere prim vermeyin derim. Kızlık zarı dikiminde en inemli olan faktör , jinekoloğun tecrübesi ve sonuç garantisidir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( Flep yöntemi , çift kat flep )


2014 yılında Ağustos ayı ortalarına doğru giderken İstanbul'da en fazla tercih edilen kızlık zarı dikimi metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Bunu en önemli sebebi nedir ? işte kalıcı bekaret zarı diktirmenin yani flep yönteminin üstünlükleri :

1- İşlem kalıcıdır ve iyileştikten sonra cinsel ilişkiye girmek için zaman kısıtlaması yoktur , ister 1 ay sonra ister 10 yıl sonra cinsel ilişki yaşayın hiç farketmez ve mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.
2- Geçici kızlık zarı dikimine göre çok daha orijinal bir işlemdir ve doğumsal kızlık zarı ile aynı fiziki ve fonksiyonel özellikleri taşır.
3- Dikim sonrası haraket kısıtlaması yoktur. ( ata binmek , bisiklete binmek yok )

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığını aşağıdaki paragraflarda anlatıyorum .

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz )

Geçici kızlık zarı dikimi 


Kızlık zarının geçici olarak dikilmesi çok eskilere dayanan bir uygulamadır , ama son 30 yılda artık dünyada rafa kaldırılmış duruma gelmiştir. Bunun sebebi ise flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin çok daha orijinal olması ve zaman kısıtlaması olmamasıdır. Bu durumda geçici kızlık zarı dikiminin kullanım alanları çok daralmıştır , ancak fazla vakti olmayan ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlara uygun olabilir. Zira geçici kızlık zarı yaptırdığınızda 3 gün içinde cinsel ilişkiye girmeniz tavsiye edilir , yoksa kızlık zarı kendiliğinden bozulabilir. Ayrıca geçici kızlık zarı dikimi çok sağlam olmadığı için dikim sonrası aşırı bacak açma gibi haraketler yapamazsınız.

Flep yöntemi kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?


Meraklı hastalarımız tarafınca telefonda bile sorulan bir konudur bu. Kızlık zarı nasıl dikiliyor , flep yöntemi nasıl yapılıyor ? . İsterseniz safhalar halinde yazalım ve daha anlaşılır hale getirelim:

1- Hastanın kabulü ve kızlık zarı muayenesi ( bekaret testi )
2- Kızlık zarının bozulmuş olduğu tespit edilirse hastaya yapılacak olan himenoplasti ameliyatının kağıt üzerinde şekil çizilerek anlatılması.
3- Hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi
4- Vajina girişinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması ve dikim esnasında hastanın acı çekmemesinin sağlanması.
5- Vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılması ve serbest ucun kızlık zarı halkasına dikilmesi , diğer ucunun ise vajina duvarındaki orijinal yerinde bırakılması. ( böylece yeni kızlık zarının üzerindeki aktif kan dolaşımı bu uçtaki damarlar tarafında sağlanmaktadır.
6- Eğer vajinadaki açıklık fazla ise veya kızlık zarı diktiren hasta çok kilolu ise vajina karşı duvarındanda bir flep kaldırılıp aynı işlemin yapılması , yani çift kat flep uygulanması.
7- Dikim sonrası hastanın masadan kalkarak sosyal yaşantısına veya varsa çalışma hayatına geri dönmesi.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi hakkında çık detaylı bilgi almak için www.flepkizlikzaridikimi.com sayfasınada mutlaka göz atın

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Merak etmeyin kesinlikle anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa işin esprisi kalmaz , tabi bir jinekoloğa gidip kızlık zarınızı detaylı inceletecekseniz anlaşılmaz demek doğru olmaz. Cinsel ilişkide dikilmiş kızlık zarı ile normal kızlık zarı arasında deneyim ve hissetme olarak hiç fark yoktur ve ortaya çıkan kızlık zarı kanamasıda her ikisindede aynıdır. Peki dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girildiğinde nasıl olur ? penisin vajina içine 2 cm kadar girmesi ile kızlık zarı dayanılır , daha ileri itilirse kırzlık zarı gerilerek yırtılır , kızlık zarı üzerinde bulunan kan damarlarıda parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar, klasik kanlı çarşaf manzarası oluşur.

Kızlık zarı muayenesi ( bekaret testi )

İstanbul'da 2019 yılında kızlık zarı muayenesi yaptırmak isteyen genç hanımların sayısı arttı , bunun sebebi sürtünme şeklinde ön sevişme yaşayan çiftler işi biraz abartınca kızlık zarı üzerinden zedelenmelerin ortaya çıkmasıdır. Birçok bayan acaba kızlık zarım bozulmuşmudur diye ayna yardımı ile kendi kendilerini muayene etmeye çalışırlar ama nafile , kadın genital organlarındaki karmaşadan dolayı neresinin kızlık zarı olduğunu ve bekaretin bozulup bozulmadığını kendilerinin anlamaları mümkün değildir , ancak bir jinekolog tarafınca yapılacak olan kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi size kesin sonucu verir .
Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ? Öncelikle el değmeden ve herhangi bir tıbbi alet kullanmadan yapıldığını söylemek lazım , zira muayeneye gelen bayan bakire ise fiziki temas sonucu kızlık zarı zedelenebileceği için bakire bir bayanı muayene ederken cinsel organına dokunmak sakıncalıdır. Bir jinekolog muayene masasına uygun pozisyonda yatmış bir hastanın kızlık zarının bozulmuş olup olmadığını gözle bakarak anlar. Kızlık zarı muayeneside bundan ibarettir. Kızlık testi ve kızlık zarı muayenesi hakkında detaylar için www.kizlikzarimuayene.com sayfasınıda mutlaka okuyun.

Esnek kızlık zarı 


Kızlık zarı yani himenin esnek olması yüz hastada 5 kişide rastlanan bir özelliktir , en sık olarak gerdeğe giripte kan gelmeme durumunda ortaya çıkar , ama artık evlilik öncesi cinse ilişkiye giren bayanların tespit ettiği durumlar çok daha sıktır. Esnek kızlık zarında ortada bulunan tek delik daha büyüktür , bu şekilde ise erkek cinsel organı bu delikten girerek vajinaya ulaşabilir , kızlık zarıda penisin etrafına sıvanarak esner ve tam olarak yırtılma olmadığı için kanama olmaz ama içten ayrışmada söz konusudur. Esnek kızlık zarını normal kızlık zarına çevirmek için himenoplasti yani kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi uygularız.

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2019


2019 yılında İstanbul ve Ankara'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları .... tl den başlamaktadır , ayrıca kızlık zarı diken yerlerde geçici kızlık zarı dikimi fiyatıda benzer şekilde .... TL civarıdır , ama son zamanlarda popüler olan kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma operasyonu .... tl civarından işlem görür.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz )

Kızlık zarı hakkında bilgi

Kızlık zarı latince himen kelimesiyle anılan vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride bulunan ince bir anatomik oluşumdur , ilk cinsel ilişkide yırtılarak bozulur ve birdaha iyileşmez , ancak cerrahi yöntemlerle kızlık zarı dikilebilir. Kızlık zarı her kadından farklı çeşitte olabilir , en sık elek şeklinde delikleri olan kızlık zarı şekli ve ortada tek delikli kızlık zarına rastlanır.

Kızlık zarı zedelenmesi

Soyal sitelelerin daha fazla kullanılması evlilik öncesi flört denemelerinide hızlandırdı ve bekareti koruyarak yapılan sürtünme benzeri öz sevişmelerde zaman zaman kızlıkz arı zedelenmesinede rastlanmaya başladı. Penisin bakire kızlık zarı üzerinde paralel olarak kaydırılması ile gerçekleşen cinsel ilişki simülasyonu bazen abartıldığında alttaki ince kızlık zarı kısmen veya tamamen yırtılabiliyor , bu durumda penis vajinaya tam oılarak girmese bile kızlık zarı kanaması ortaya çıkarak hastayı şüpheli bir döneme sokuyor , acaba kızlık zarım bozulmuşmudur , hala bakiremiyim ? gibi soru işaretleri ayna ile yapılan self muayenelerdede netlik kazanmayınca kızlık zarı muayenesi için bir jinekoloğa gitme zamanı gelir. Bir kızlık zarının bozulmup bozulmadığını ancak bir jinekolog kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi sonucu size net olarak söyleyebilir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı kadınlar kulübü

2014 yılında İstanbul'da kadınla kulübü ve ekşi sözlük gibi forum sitelerinde kızlık zarı dikimi fiyatları ara ara konular açılarak ele alınıyor ve genelde henüz kızlık zarını diktirmemiş fakat diktirmeyi planlayan bayanlar , kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını almaya çalışırlar , olayın full gizli olması dolayısı ile kızlık zarı diktirenler çok açık konuşamasalarda fiyat bilgisi gibi bildikleri şeyleri üçüncü tekil şahısmış gibi forumda anlatırlar , genellikle benim bir arkadaş kızlık zarını şu fiyata diktirdi diye başlanır lafa ama aslında diktiren kendisidir.

Kızlık zarı dikimi Anadolu yakası

İstanbul Anadolu yakasında 2019 yılında kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır diye soran hastalarımız oluyor , gerçi Anadolu yakasında kızlık zarı diken jinekolog sayısı çok azdır , genelde bekaret diktirmek için birçok hasta Avrupa yakasına gelmektedir ama gelen olarak kızlık zarı dikimi fiyatlarının .... lira seviyelerinden başladığını söylemek lazım.

Kızlık zarı dikimi video

2019 yılında İstanbul, Ankara ve İzmir giib büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi videosu izlemek isteyen binlerce internet kullanıcısı youtube benzeri video paylaşım sitelerinde kızlık zarı dikimi videoları aramaktadır. Biz kızlık zarı dikimi gibi mahrem bir konunun videoya kaydedilmesi ve internette paylaşılması gibi faaliyetleri tıbbi etiğe ve ahlaka aykırı buluyoruz , ama kızlık zarı dikimini video animasyon şeklinde izah etmektede fayda vardır :Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları hep merak edilir , acana amaçlarına ulaştılarmı , aceba kızlık zarı dikiminden sonra girdikleri cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması ortaya çıktımı , şu anda mutlu mesut yaşıyorlarmı gibi meraklar çok normaldir. Bizim sitelerimizdede birçok hastamız kızlık zarı dikimi sonrası yorumlar yazarak deneyimlerini paylaşıyorlar . Yorumlar linkine tıklarsanız ayrıntıları görürsünüz.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz )

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

2019 yılı kızlık zarı dikimi fiyatlarını şimdiden tahmin etmek mümkün gibi görünüyor , eğer ülkemizde öenmli bir para haraketi yaşanmaz ise İstanbul'da 2019 kızlık zarı fiyatlarıda büyük ihtimal .... tlden başlayacak gibi duruyor. Ama 2019 fiyatlarınında .... tl ile .... TL arasında değiştiğini tekrar hatırlatalım.

Kızlık zarı nedir , nerededir ?

Kızlık zarı hakkında makale yazarken mutlaka tanımlamalarada yer vermek gerekir ama geelde insanların soruları doğrultusunda konulara öncelik sırası verdiğim için bu bölüm biraz aşağılarda kaldı. Kızlık zarı vajina girişinden 2 cm kadar içeride bulunan histolojik yapısı vajina mukozası ile aynı olan anatomik bir bariyerdir , peki kızlık zarı ne işe yarar , neden orda öyle birşey var. Kızlık zarı düşünülenin aksine kadınların namus bekçisi olsun diye oraya konmuş değildir, görevi dış ortamdan gelecek mikroorganizma ve diğer fiziki etkenlerin rahme yani uterusa ulaşmasını engellemektir.

Kızlık zarı dikimi sonrası

Kızlık zarı dikiminden sonra ilk 1 ay dikkat edilmesi gereken hususlar :

1- Ata binmeyin
2- Bisiklete binmeyin
3- Denize yüksekten ayak üstü atlamayın ( ilk 10 gün deniz , havuz yasaktır )
4- Sürtünme benzeri ön sevişme yapmayın
5- Aşırı bacak açmayı gerektiren egzersizlerden kaçının.

Kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul

İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları tüm ülke için bir refeans durumundadır , İstanbul dışı illerdeki jinekologlarda kızlık zarı dikimi fiyatını İstanbul'daki jinekologlara bakarak ayarlamaktadırlar. Genellikle Avrupa yakası ve Anadolu yakasında kızlık zarı dikimi fiyatları .... tl gibi ücret seviyelerindne başlamaktadır.

Kızlık zarı bozulma belirtileri ( kızlık zarı bozulmuşmudur ? )

1- Sürtünme benzeri ön sevişme esnasında veya mastürbasyon esnasında kızlık zarı bölgesinde kanama ortaya çıkması
2- Şüpheli olaydan sonra yapılan banyoda kızlık zarı bölgesinde yanma olması
3- Kasıklarda çekilme ağrısı
4- Hastanın kendini elle muayene ettiğinde kızlık zarı bölgesinde daha önce olmayan bir boşluk ortaya çıkması

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?

Bu bir mucize demeyin sakın gerçekten çok sayıda hasta bize bakire ve hamile olarak geliyor , bunun sebebi gerçek bir cinsel ilişki yaşamadan yaşanan ön sevişmede spermlerin bacak arasında vulva bölgesine boşaltılması veya hiç boşalma olmasa bile halk arasında zevk suyu denilen ön kayganlaştırıcı sıvının içinde bulunan spermlerin vajinayı aşıp rahme kadar yürümesi.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.