Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Temmuz 27

Kızlık zarı dikimi fiyatı
Kızlık zarı dikimi fiyatı 2014 yılı temmuz ayında İstanbul'da gerek Avrupa yakasında gerekse Anadolu yakasında yaklaşık olarak .... TL fiyat seviyelerinden başlamaktadır. ( Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku ) Bu yazımızda İstanbul ve Ankara , İzmir giib büyük illerde uygulanmakta olan kızlık zarı dikimi fiyatı konusunda bilgi vermek dışında kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kızlık zarı çeşitleri , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , kızlık zarı bozulma belirtileri , yapay kızlık zarı , çift kat flep gibi konularıda ele alıyoruz. Tabi öncelik sırasına riayet etmeyide ihmal etmeyeceğiz ve kızlık zarı diktirmek isteyen genç bir bayanın bilmesi gereken en temel unsurlarıda bu yazıda paragraflar halinde anlatıyoruz. Hatta bu makalemizde kızlık zarı nasıl dikilir youtube videosu şeklinde bir temsili animasyon anlatımımızda var. Sanıyorum bu şekilde kafanızdaki tüm soru işaretlerini silip rahat uyku uyuyarak kararınızı netleştirebilirsiniz. Öncelikle şunu söyleyeyim tüm endişelerinizi biliyorum , acaba gizli kalırmı , acaba orijinal olur mu , acaba yıllarca dayanır mı , acaba gerdek gecesinde sınıfı geçermiyim ? cevabım hepsine kocaman bir evet olacak, ama ayrıntıları okumayı ihmal etmeyin. Ayrıca kızlık zarı dikimi konusunda karar verdiniz ama hangi jinekolog kızlık zarı konusunda daha iyi bilemiyorsunuz , çok kolay , açın google'ı ve yazın bakalım " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " sonuçlara bakın , ... en üstlerde göreceksiniz , tabii sonuçların üzerinde tanında " reklam " yazan sonuçları dikkate almayın , onlar google'a para ödeyerek ortaya çıkıyorlar, ama .. , nerdeyse 31 yıldır kızlık zarı dikerek binlerce bayanın mutluluğuna katkıda bulunuyoruz ve insanlar takdir ediyorlar. Neyse şimdi öncelikle kızlık zarı dikiminde olmazsa olmaz istemeniz gereken özellikleri sıralayalım :

1- Gizlilik :
Aslına bakarsanız ne sanatsal kızlık zarı dikiminide yaptırsanız gizlilik ilkesi yerine getgirilmezse herşey boşa gider , o yüzden himenoplastide gizlilik faktörünü en başa yazdım. Kızlık zarı diken yerlerden özel .. anlaşmalı olduıkları için yapılan her türlü tıbbi işlemi ve kapıdan içeri giren her hastayı ..ya kaydetmek zorundadırlar , dolayısı ile kızlık zarı dikiminde gizlilik ilkesi bu kurumlarda pek işlemez , buna karşılık kızlık zarı dikimi yapan özel jinekolog muayenehaneleri ise ... olmadıkları için gizlilik konusundan sorun yaşamazsınız.

2- Sonuç garantisi :
Kızlık zarı dikiminde sonuç garantisi istemek dikim planlayan her hastanın olmazsa olmaz arzularındandır. Zaten sonuçta eski kızlık zarınız tüm özellikleriyle geri kazanılmasını istemek her hastanın hakkıdır. Normalde orijinal kızlık zarına sahim bir bayanın gerçek bir cinsel ilişkişkide kızlık zarı kanaması ihtimali %95 lerdedir , kalan %5 lik kısım esnek kızlık zarı ve kızlık zarının hiç olmaması gişi durumlarda ortaya çıkar. Ama flep yöntemi kalııc kızlık zarı diktirdiyseniz tam bir cinsel ilişkide kızlık zarı kanama ihtimali %100 lere yaklaşır. Bunun dışında size penisin vajinaya tam girmemesi , penis sertleşmesinin tam oluşmadan cinsellik başlatılması , ve diğer dış faktörler gerdek gecesi başarısını etkileyebilir.

3- Orijinallik :
Kızlık zarı dikiminde en fazla istenen özellik cinsel ilişkide ortaya çıkması beklenen kızlık zarı kanamasıdır , ama aslında cinsellik bilşirsiniz sadece penisin vajinaya girmesinden ibaret bir eylem değildir. Ön sevişme esnasında vajina bölgesi karşı cins tarafınca okşanabilir veya daha farklı temaslarada maruz kalabilir , hatta direkt olarak görünür  durumda bile olabilir. Bunları göz önüne aldığınızda kızlık zarı dikimi sonrası vajina girişinin eskisi gibi orijinal hale gelmesinin önemide ortaya çıkacaktır. Çok ayrıntıya girilmeden kabaca dikim yapıldığında bu orijinallik sağlanamayabilir, ama sanatsal yaklaşımlarla ve büyük tecrübe ile yapılan bir himenoplasti sonrası kolej günlerine geri dönemüş bir genç kız gibi hissedeceksiniz.

4- Zaman sınırlaması olmaması :
Kızlık zarı dikimi yaptırdıktan sonra gerçek bir bekaret istiyorsanız zaman kısıtmalası olmayan bir himenoplasti yaptırmanız gerekir , yani flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdığınızda isterseniz dikimden 1 ay sonra isterseniz 10 yıl sonra cinsel ilişkiye girin kesinlikle yine kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , yani gerçek bir bakire kız gibi olursunuz. Ama geçici kızlık zarı dikimi yaptırdığınızda 3 gün içinde cinsel ilişkiye girmezseniz dikilen kızlık zarınız kendiliğinden bozulabilmektedir.

5- Kızlık zarı dikimi fiyatının makül düzeylerde olması :
Himenoplasti 25 dakika süren vajinal esetik bir operasyondur ve bu konuda sadece jinekologlar yetkilidir. Bu küçük cerrahi müdahale doktorun harcadığı zaman ve el becerisdi yan yana konduğunda .... - .... tl arası eder , ama bazıu..hastaların bu durumunu fırsat bilip akla hayale sığmayacak dikim ücretleri taleb .. , vakaların çoğu bu astronomik fiyatları kabul etmeyerek olması gereken ücretlendirme politikası olan ...gitmektedir , ama nadirde olsa bazı hastalar bir yanılgıya düşerek çok pahalı = çok kaliteli gibi bir arsito mantığı ile haraklet edip bu .. ödeyebilmektedir. Ama şunuda unutmamak gerekir , ayda yılda bir kızlık zarı diken.. hergün birkaç kızlık zarı..arasında dağlar kadar tecrübe farkı oluyor ve pahalıya diktirenlerin sorun yaşama.. çok daha .. oluyor.

Kızlık zarı dikimini temel taşlarını yerine oturtabildiysek artık sziden gelen sorulara göre paragraflar halinde anlatımımıza devam edelim , bu arada bize telefonlada ulaşabilirsiniz , 0212 227 5519 Turktelekom hattımız , 0532 221 3007 Turkcell ( WhatsApp ve SMS bu hatta aktif ) , 0532 441 9825 Turkcell , 0532 215 7274 Vodafone hatlarımız gece gündüz açıktır. Genelde telefonlara kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , yumuşak ses tonu sizi rahatlatacaktır eminim. Ben sabahtan akşama kadar hasta bakıyorum , telefonda sohbet edecek vaktim pek olmuyor. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyun , isimsiz yorum yazın ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya Ayrıntıları


1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?
www.drturgaykarakaya.com

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp'tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007

www.kizlikdikim.com
10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: " dr.turgay.karakaya "
12- FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
www.sacekimiavrupa.com
13. instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya

Kızlık zarı nedir ?


Latince anlamı himen ( hymen ) olan kızlık zarı kadın genital organlarının giriş kapısında yani vajina girişinde bulunur , adeta bir bekçi gibi rahmi korur , dışarıdan gelebilecek mikrobik etkenlerin rahme ulaşmasını engelemeye çalışır. Dikkat ederserniz bakire bayanlarda vajinal enfelsiyon gibi sorunlar nadiren rastlanırken bekareti bozulmuş bayanlarda vajinal akıntı , koku , kaşıntı gibi enfeksiyon belirtileri çok daha sık görülür. Kızlık zarı anatomik olarak vajina dokusu ile benzerlik gösteren renkte ve aynı histoplojik yapıdadır , aslıonda bir bakıma vajina iç döşemesi olan mukozxanın bir uzantısı gibidir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı


İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... tlden başlayarak birçok kızlık zarı di,ken yerlerde .... lere kadar çıkabilmektedir. Bunun dışındabazı jinekologlar çok daha yüksel dikim ücrtetleri telaffuz edebilmekte olmakla beraber , bu operasyonun ederinden kat kat yüksek ücretler ..olarak değerlendirilmektedir. Kızlık zarı dikimi ve diğer kadın üreme organları zerinde yapılacak operasyonların yetkisi sadece jinekologlara verilmiş olmakla beraber bazı... uzmanılarında nadiren kızlık zarı dikimi yapabilmektedir , uzmanı olmadıkları konularda yapılan müdahalelerde.sonradan ortaya çıkan geri dönüşü olmayan riskler ciddi problemler doğurabilir.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyun , isimsiz yorum yazın ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Kızlık zarı diktirenler


Kızlık zarı diktirenlerin yorumları daima merak edilir , acaba memnun kaldılar mı acaba gerdek gecesi herşey istedikleri gibi gittimi gibi , ama siz merak etmeyin yıllardır yapılmakta olan onbinlerce bayanın yaptırmış olduğu bu dikim operasyonu eğer başarılı olmasaydı belden aşağı konuları sürmanşette yayınlamayı seven Türk basınına hergün yüzlerce malzeme çıkardı. Ayrıca kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına konu hakkında diğer yorumları sitelerimizde bulabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Kızlık zarı dikiminden sonra girilecek cinsel ilişkide kızlık zarının dikilmiş olduğu acaba anlaşılır mı ? diye hergün inanılmaz sayıda telefon alıyoruz, ama yüreğinizi serin tutun kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa bu işi cesaret edipte yapan jinekolog kalmazdı merak etmeyin. Peki nasıl oluyorda kızlık zarı dikimi anlaşılamıyor ? , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılırken vajina yan duvarından kaldıırlan ince bir flep tabakasının bir ucu vajinadaki yerinde sabit bırakılıyor ve oradan fglebi besleyen kan damarları dolaşım yapmaya deram ediyor , dolayısı ile dikişler iyileştiğinde kanlı canlı pembe bir kızlık zarı oluşuyor ve cinsel ilişkide bu zar patlatılınca üzerindeki kan markalarıda açıkta kaldığı için belirgin bir kanama ortaya çıkıyor , tamamen gerçek kızlık zarı kanaması.

Kızlık zarı dikimi


Kızlık zarı dikimi nerdeyse Sezar dönemi Eski romadan beri yapılmakta olan bir operasyondur , o dönemlerde soylular kızlarını başka bir soylu ile evlendirmeden önce bir kadın hekimne muayene ettirip kız olup olmadıklarını kontrol ettirtirirlermiş , kız değilsede yine aynı hekime kızlık zarı dikimi yaptırdıktan sonra kızllarını kocaya verirlermiş , eğer evlenecek bayan kız çıkmazsa kız babası suçlanır ve bu büyük bir hakaret kabul edilirmiş. Eski çağlarda hangi ilkel tekniklerle yapılıyordu tam bilemiyoruz ama binlerce yıldır insanların sosyal algıları pek değişmedi , ne kadar ilginç değil mi ? Kızlık zarı dikimi günümüzde en sık olarak flep yöntemi ile kalıcı olarak dikiliyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2014


Kızlık zarı dikimi 2014 yılında İstanbul'da gerek Avrupa yakası , gerekse Anadolu yakasında yaklaşık olarak .... tl civarındna başlayarak .... lere kadar çıkabiliyor , genelde indirim dönemlerinde .... tl dikim ücreti uygulanıyor. Ben tahmin ediyorumki 2015 yılındada kızlık zarı dikimi fiyatları yine aynı ücret seviyelerinde olacak .

Kızlık zarı nasıl dikilir?


Kızlık zarının nasıl ve hangi metodla dikildiği hep soruluyor , ama artık son gelişmeler ışığında kızlık zarı dikiminin %90 larda flep yöntemi ile dikildiğini söyleyebilirim. Şimdi isteseniz safha safha kızlık zarı nasıl dikilir anlatalım:

1- Hastanın kabulü , ön görüşme ve kızlık zarı muayenesi ( bekaret testi )
2- Kızlık zarı muayenesi sonucu bekaretin bozulduğu tespit edilirse hastaya kızlık zarı dikimi operasyonunun kağıt üzerinde kroki çizilerek anlatımı
3- Hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi
4- Vajina girişinin yani eski yırtılmış kızlık zarı bölgesinin lokal anestezikle uyuşturulması.
5- Vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılarak kızlık zarı ringine dikilmesi
6- Vajinal genişliği fazla olan hastalara vajina karşı dıvarındanda bir flep kaldırılarak çift kat flep uygulanması

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyun , isimsiz yorum yazın ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Kalıcı kızlık zarı dikimi


Hah tamam şimdi oldu diyebileceğiniz bir sonuç peşinde iseniz bence kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırın derim. İşte size kalıcı kızlık zarı dikiminin geçiciye üstünlükleri :

1- Zaman kısıtlaması yoktur, ister 1 ay ister 10 yıl sonra ilişkiye girin yine aynı sonucu alırsınız.
2- Çok daha orijinaldir kızlık zarının dikilmiş olduğu kesinlikle anlaşılmaz.
3- Dikişler iyileştikten sonra yeniden bir kontrole gelme ihtiyacı yoktur. 

İşte bu 3 temel üstünlük bayanların %90 lık diliminini tercihi olmasına yetiyor. Yukarıdaki kızlık zarı dikimi nasıl yapılır başlıklı bahiste aslında kalıcı kızlık zarı dikimi anlatıldı.

Geçici kızlık zarı dikimi


Artık pek tutulmayan eski bir yöntemdir , yırtılmış olan kızlık zarını uçlarından yeniden tutturma esasına dayanır ama 3 günden fazla dayanmaz , dolayısı ile bu dikim metodunu genelde fazla vakti kalmamış bikaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlar tercih ederler.

Kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul


İstanbul kızlık zarı dikimi konusunda 2014 yılında sadece ülkemizde değil Avrupada bile bir merkez olmuştur , gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında birçok bayan kızlık zarı dikimi için istanbula gelmektedir , bunun bir sebebide İstanbul dışında kızlık zarı diken doktor sayısı çok az olduğu için aynı zamanda dikim tecrübeleride zayıf olmaktadır. Bu durumda ise sonuç garantisi verebilecek jinekologlar sadece İstanbul'dadır.

Kızlık nedir,  ne değildir ?


Kızlık zarının ne olup ne olmadığını siz biliyor olabilirsiniz ama ülkemizde insanlar arasında okadar büyük bir kültür uçurumu var ki inanamazsınız , evlenipte hiç cinsel ilişkiye girmeyen ve ne yapmaları gerektiği hakkında fikirleri bile olmayan çiftler getiriliyor. O yüzden her makalemde tanımlayıcı paragraflarda koymayı ihmal etmiyorum , amaç herkese hitap ederek ,halkın doktoru olmak :)
Kızlık zarı vajina girişinde açık pembe renkte , yırtılmaya meyilli yani frajil bir dokudur.

Kızlık zarı rengi ne renktir ?


Kızlık zarı vajina girişinde açık kırmızı veya pembe renktedir , genellikle kadın dışgenital organlarının karmaşasında neresinin kızlık zarı neresinin küçük dudaklar , neresinin büyük dudaklar olduğunu anlamak zor olabilir , birçok hasta şüpheli bir ön sevişme sonrası acaba kızlık zarım yırtılmışmıdır diyerek alıyor eline makyaj aynasının ve kızlık zarını görmeye çalışıyor , ama maalesef göremezsiniz. Peki naapmak lazım kızlık zarı muayenesi yaparak olayı netleştirebilirsiniz.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyun , isimsiz yorum yazın ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Kızlık zarı diktirme videosu


Kızlık zarı dikimi videosu izlemek , bekaret zarı nasıl dikiliyor canlı canlı görmek isteyen çok oluyor ve sanıyorum youtube.com da bu konuda genelde güney amerike ve latin ülkeleri kökenli çok içerik yayınlanıyor , ama biz kızlık zarı görüntüleri içeren videoların yayınlanmasına etik olarak karşıyız , hem hasta haklarınada aykırı.

Kızlık zarı diktirme ameliyatı izleyelim


Kızlık zarı diktirme ameliyatıda aynı şekilde videoya alınması sakıncalı ve etik olmayan içerikler arasındadır , ama yinede yotube.com da yüklenmiş birçok video vardır , biz etik olarak bu videolara karşıyız.

Kızlık zarı dikimi fiyatı kadınlar kulübünde kaça


Kadınlar kulübü ve ekşi sözlük kızlık zarı dikimi fiyatları konusunda birçok bahis içermektedir , burda genelde kızlık zarı diktirmeyi planlayan bayanlar , daha önceden kızlık zarı diktiren bayanların izlenimlerini bulmaya ve ağzlarından sonuca yönelik laf almaya çalışırlar , ama bekaret dikimi son derece gizli yapılan ve sır olarak saklanması gerekn bir mevzu olduğu için bu konuda genelde çok fazla dialog bulamazsınız , ama bizim sitelerimizde isimsiz olarak konu hakında birçok paylaşım yapılmıştır.

Kızlık zarı dikimi Anadolu Yakası


İstanbul'un Anadolu yakasında kızlık zarı dikimi yapan jinekolog sayısı çok azdır , bunun sebebi Anadolu yakasında yaşayan birçok bayanın kızık zarı dikimi için zaten Avrupa yakasına geliyor olmasıdır. Ama Anadolu yakasında bir jinekolog olsun derseniz sanıyorum Kadıköy'de Ataşehir civarında bulabilirsiniz.

Kızlık zarı nerededir ?


Kdın cinsel organlarının karmaşık yapısı bazen insanın kafasını karştırabilir , özelliklede kızlık zarını koruyarak yapılan ön sevişme benzeri cinsel aktivitelerde vajina bölgesinde gerçekleşen sürtünmeler sonucu kanama ortaya çıkarsa kızlık zarının yırtılmış olabilirmi şüphesi sizi rahatsız edebilir , makyaj aynası ile bacak aranıza bakarak anlamaya çalışırsınız belki ama o karmaşada kızlık zarı neresidir anlamanız güç olabilir . Kadın dış genital organlarını dıştan içe doğru sıralarsak sanıyorum kızlık zarının nerde olduğu daha net anlayabilirsiniz ;

1- Büyük dudaklar ( kıllı ve koyu renk ) ve arkada anüs
2- Önde klitoris , idrar deliği ( mea ) , arkada küçük dudaklar ( kılsız ve pembe )
3- Küçük dudakların altında vajina girişi ve 2 cm kadar içeride kızlık zarı

Kızlık zarı bozulma belirtileri nelerdir ?


Kızlık zarı bozulmuşmudur diye uykularınızmı kaçıyor , birkaç damla kan geldi diye bozulmamıştır diyemi düşündünüz , işte size kızlık zarı bozulma belirleri , bunlardan biri varsa mutlaka kızlık zarı muayenesi yaptırın ve durumu netleştirin:

1- Sürtünme benzeri ön sevişmede birkaç damlada olsa kan gelmesi
2- Yırtılma benzeri ağrı hissetmek
3- Banyo yaparken vajina girişinde yanma hissetmek 
4- Kasıklarda hafif ağrı hissetmek
5- Vajinada aşağı çekilme hissi

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını okuyun , isimsiz yorum yazın ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Yapay kızlık zarı


Kızlık zarı vazifesini görecek ve zifaf gecesi kanama benzeri görünüm oluşturacak yapay ürünler hep konuşulur , ama kızlık zarı dikimi ile alınan sonucun yanına bile yaklaşacak bir durum oluşturamaz. Genelde plastik bir poşet içine konmuş kırmızı boyadan oluşan yapay kızlık zarı ürünleri cinsel ilişki öncesi vajinaya yerleştirilir ve penis darbesiyle poşet patlayınca kırmızı boya etrafa yayılır . Bu yapay kızlık zarı ancak şaka veya fantezi amaçlı kullanılabilir.

Acaba kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?


Evet hemde inanılmaz sayıda bu şekilde hasta geliyor , birçok bakire bayan kızlık zarı zırhına güvenerek gerçek birleşeme olmadan sürtünme şeklinde ön sevişme yaşıyor ve erkekte boşalma olmasa bile halk arasında zevk suyu denilen prostat salgısındaki aktif spermler kızlık zarı vejinayı aşarak rahim içindeki yumurtayı dölleyebiliyor. Bu durumda kürtaja gelen hastalara mecburen önce kızlık zarı tek taraftan kesilip kürtaj sonrası yine kızlık zarı dikimi yapılabiliyor.

Esnek kızlık zarı


Kızlık zarının esnek olması durumu yaklaşık %5 ihtimalle rastlanıyor , kızlık zarının ortasında normalde bulunan ve regl kanamasının geçişini sağlayan deliğin olması gerekenden çok daha büyük olması durumunda cinsel ilişkide penis bu delikten vajinaya ulaşabilir , kızlık zarı penis etrafına sıvanarak yukarı doru gerilerek içten ayrışır , fakat gerçek yırtılma olmadığı için kanama ortaya çıkmaz ve erkek tarafınca yanlış anlaşılır. Esnek kızlık zarı durumu olan birçok bayan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için başvurmaktadır.


Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983 - nerdeyse 31 yıllık kızlık zarı dikimi tecrübesi

Yorumlar

 1. Selam hocam yazılarnz harika , kızlık zarı dikimi fiyatınız dediğiniz gibi uygunsa bende diktirmek istiyorum , ödemede kolaylık sağlayabilirmisşniz , öğrenciyimde. Sizde bu sıralarda okudunuz , bende 4 yıl sonra doktorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı dikimi fiyatlarında ödeme kolaylığımız vardır , özelliklerde öğrencilere çok yardımcı oluyoruz.

   Sil
 2. Dr. Turgay bey Eskişehirden geleceğim , bir arkadaşın doktorusunuz sizi çok tavsiye etti , kızlık zarı dikimi fiyatlarınız nekadardır ağustos 2014 için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , kızlık zarı dikimi fiyatımız güncel olarak nekadardır öğrenmek için sekreterim Esra hanımı arayınız 0212 227 5519 - 0532 221 3007

   Sil
 3. Turgay hocam çok teşekkrle ediyorum size gerçktn çok iyi geçti 10 üzerindn 10 veriyrm size herşey yolunda gitti kızlık zarı yırtıldı ve kanama oldu , harika hissediyorum , esrayada çok teşekkür aynur hanımada çok yardımcı oldular bana , telefonları sildim arayamam ama buradan isimsiz yazdım bakın :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizin hangi hastamız olduğunuzu bilmiyorum ama mutluluğunuzu tim ekip arkadaşlarım olarak paylaşıyoruz . Ayrıca desteğiniz için teşekkürler.

   Sil
 4. Hayırlı sabahlar geç oldu ama bir kaç sorum olacak doktor bey.. Ben bir birliktelik yaşadım ama hiç kanama olmadı acımadı bile denilebilir ve ben flep yöntemini denemek istiyorum ama paramı toparlayınca.. Sadece ortalama bir fiyat istiyorum en fazla ne kadar olur maksimum 1 sene içindeki fiyatı nedir ona göre para biriktirmem lazım vicdanim çok rahatsız bir hataya düştüm korkuyorum bilgilendirirseniz sevinirim aslında bişey oldu mu olmadı mi onuda bilmiyorum bana toplam neye mal olur öğrenmek istiyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba kızlık zarı dikimi fiyatımız için asistanım esra hanımı arayın 0532 221 3007 - 0212 227 5519

   Sil
 5. 19 Ağustos 20:26 - Z1408192223: Merhaba ben 16 yasindayim kizlik zarim yok. Simdi kizlik zarimi diktirsem mesela 10 yil sonra evlenicem kan akar mi??
  19 Ağustos 20:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  19 Ağustos 20:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Annenizle gelebilirsiniz
  19 Ağustos 20:28 - Z1408192223: Peki saolun
  19 Ağustos 22:16 - Z1408192223: Annemle veya ailemle degil tek gelebilir miyim?
  19 Ağustos 22:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hayır
  19 Ağustos 22:17 - Z1408192223: 18 yasima gelince tek gelebiliyor muyum
  19 Ağustos 22:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  19 Ağustos 22:17 - Z1408192223: Peki ucret ne kadar ?
  19 Ağustos 22:18 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx tl

  YanıtlaSil
 6. Kızlık Zarı Dikimi Tekirdağ: İyi akşamlar doktor bey ben kızlık zarı dikimi hakkında bir şeyler soracaktım müsait iseniz.
  08 03 2015, 19:49 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  08 03 2015, 19:51 - Kızlık Zarı Dikimi Tekirdağ: Flep yöntemi ücreti nedir ?
  08 03 2015, 20:02 - Kızlık Zarı Dikimi Tekirdağ: Teşekkür ederim bilginiz için
  08 03 2015, 20:02 - Jinekolog Operatör Doktor: R e
  08 03 2015, 20:02 - Kızlık Zarı Dikimi Tekirdağ: Ben biraz düşünüp uygun bir zaman da sizinle irtibata geçerim.
  08 03 2015, 20:03 - Kızlık Zarı Dikimi Tekirdağ: İyi akşamlar.
  08 03 2015, 20:03 - Jinekolog Operatör Doktor: Sizede

  YanıtlaSil
 7. Kürtaj Sonrası: Hocam bu ne demek oluyor
  18 01 2016, 16:57 - Jin op dr turgay karakaya: Resim yasak maalesef
  18 01 2016, 17:16 - Kürtaj Sonrası: Hocam sonuca gore sizin Muane ofisine gelcz
  18 01 2016, 17:34 - Jin op dr turgay karakaya: Yazı olarak yazın
  18 01 2016, 17:38 - Kürtaj Sonrası: Sonuç 25190 pozitif
  18 01 2016, 17:46 - Jin op dr turgay karakaya: Evet gebelik var
  18 01 2016, 17:48 - Kürtaj Sonrası: Kürtaj kaç saat surer
  18 01 2016, 17:48 - Kürtaj Sonrası: Kürtaj sonrası hastane de yatma olayı var mi yoksa kalkıp yuruyebiliyor mu?
  18 01 2016, 18:08 - Jin op dr turgay karakaya: 10 dakika sürer ve yürür gider
  18 01 2016, 18:15 - Kürtaj Sonrası: Tamam hocam sağolun

  YanıtlaSil
 8. Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır: Merhaba
  18 01 2016, 20:01 - Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır: Bir bilgi sormak istiyorum
  18 01 2016, 20:20 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  18 01 2016, 20:20 - Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır: İnternette gördüm yazılarınızı
  18 01 2016, 20:21 - Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır: Kızlık zarı dikimi için fiyat ve bilgi isteyecektim
  18 01 2016, 20:21 - Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır: Flep yöntemi olmadan da İlişkiden 2 gün önce yapılan dikim işlemi işe yarıyormu ?
  18 01 2016, 20:32 - Jin op dr turgay karakaya: Tüm işlemlerimiz sonuç garantilidir
  18 01 2016, 20:34 - Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır: Ben sizinle görüşmeye gelmek istiyorum
  18 01 2016, 20:34 - Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır: Randevu almak için arayacağım
  18 01 2016, 20:34 - Kızlık Zarı Dikimi Diyarbakır: Teşekkürler
  18 01 2016, 20:36 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 9. günaydın kızlık zarı dikimi fiyatı öğreneceğim dr bey
  4 05 2016, 07:27 - -: bişey sorabilir miyim
  4 05 2016, 07:41 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  4 05 2016, 07:59 - -: ya ben diktirme yapmıştım
  4 05 2016, 07:59 - -: evlendik 4 gün oldu
  4 05 2016, 07:59 - -: kontrole de bikere geldik
  4 05 2016, 07:59 - -: ilişkiye giremiyoruz
  4 05 2016, 08:05 - Jin op dr turgay karakaya: Çok dar olabilir. Gelin biraz açalım
  4 05 2016, 08:15 - -: acı olur mu yine
  4 05 2016, 08:17 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  4 05 2016, 08:18 - -: Nasıl olucak
  4 05 2016, 08:20 - Jin op dr turgay karakaya: Uyuştururuz orayı .. birkaç milim açsak yeter
  4 05 2016, 08:22 - -: cumartesi olur mu
  4 05 2016, 08:22 - -: suan balayındayız
  4 05 2016, 08:23 - Jin op dr turgay karakaya: Olur
  4 05 2016, 08:24 - -: kacda
  4 05 2016, 08:35 - Jin op dr turgay karakaya: 14.30

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Kızlık zarı diktirenlerle alakalı yorumlarınızı buraya giriniz.
Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenlerin ilk gecesi

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim