Kızlık Zarı Muayenesi

İstanbul'da kızlık zarı muayenesi 2019 yılında oldukça talep görmeye başladı , kızlık zarı dikimi fiyatlarının İstanbul'da .... liradan başlıyor olmasıda bu konuda bir haraketlilik yarattı , özellikle evlilik öncesi ilişkisi olupta bekaretini gerdek gecesine kadar korumak isteyen genç kızlar cinsel ilişki olmadan ön sevişmelerde ortaya çıkan sürtünmelerde kızlık zarlarının yırtılıp yırtılmadığını çok merak ediyorlar, el adama öğüdü verirde yoğurdu vermez derler ve hanımlarda  jinekologlara başvurarak kızlık zarı muayenesinden yani halk dilinde bekaret testinden geçiyorlar , herhangi bir şekilde kızlık zarı bozulan bayanların bir kısmıda kızlık zarlarını diktirerek yeniden bekaretlerini geri kazanmayı tercih ediyorlar. Kızlık zarı muayensi taleplerinin artması aslında kızlık zarı dikimi taleplerinin ayak sesleri gibi ortaya çıkıyor , öncelikle bekaret muayenesi , eğer yırtıldı ise aynı esans içinde kızlık zarı diktirme gibi bir plan oluşturulabiliyor. hatta bazı erkeklerde kız arkadaşlarını getirerek önceden bozuklmuş kızlık zarlarını kendileri diktiriyorlar , sanırım at ile kızın dizginleri bırakılmaz atasözüne parrale davranıyorlar. Sizde merak ettiklerinizi için bizi arayabilirsiniz  Turkcell cep telefonumuz gece gündüz hatta cumartesi pazar bile açıktır , ne zaman isterseniz konu hakkında danışabilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi videoları

Sanırım bir bayanın en mahrem muayenesini bir videoya çekip yayınlamak kadar etik dışı bir davranış olamaz , büyük ihtimalle kızlık zarı muayenesi videolarını yabancı ülkelerde deneysel şartlarda çekip yayınlıyorlar ama şunuda söylemkete fayda var kızlık zarı muayesi zaten gözle yapılan bir işlem olduğu niçin video seyretmenin nasıl yapıldığı açısından size bir bilgi sağlama ihtimalide yoktur.

Kızlık zarı muayenesi İstanbul

İstanbul'da birçok semtte rastlayabileceğiniz kadın doğumcuların hepsi kızlık zarı muayenesi yapabilir , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi vede garantili olanı sadece nadir jinekologlarca icra edilebilir. İstanbul'un gerek Anadolu yakasında , gerekse Avrupa yakasında merkezi semtlerde kızlık zarı muayenesi yapacak kadın doğumcu bulmakta zorluık çekmezsiniz. Ama gizlilik ilkesine riayet eden jinekologl olmasına dikkat etmekte fayda var.

Kızlık zarı muayenesi fiyatı

İstanbul'da jinekologlar genelde jinekolojik muayene ücreti ile kızlık zarı muayene ücretini eşit tutarlar , bazıları kızlık zarı için daha yüksek bir fiyat söyleyebilir. Ama Avrupa yakası İstanbul'da ve Anadolu yakasında kızlık zarı muayene ücreti genellikle ... .... liar arasıdır.

Kızlık zarı bozulma belirtileri

Cinsel ilişki içermeyen ön sevişmelerde genellikle penis vajina girişine sürtülür ve bu şekilde karşılıklı orgazm aranır , bu durum biraz aşırıya kaçarsa penis vajinaya girmese bile kanama ortaya çıkarak kızlık zarı bozulabilir. Kızlık zarı bozulma belertileri ise hafif kanama , yanma , vajina girişinde boşlık oluşması , parmağin vajinaya girmeye başlası olarak özetlenebilir. Bekaretin bozulduğunu veya sağlam olduğunu gösteren bir tahlil yoktur , gülmeyin , çok soran var :)

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

Kızlık zarı muayenesi için özel bir tıbbi cihaz veya görüntüleme metodu gerekmez , jinekolojik masada litotomi pozisyonunda gözle bakarak yapılır , hatta muayene için elle bile dokunulmaz. Kızlık zarı muayenesi esnasinda bekaretin bozulma ihtimali yoktur. Bazı bayanlar sırf bekaretim bozulur diye korktukları için kızlık zarı muayensinden kaçınabiliyorlar ,ama öyle bir risk  yoktur.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.