Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Ne Kadar ?

Kızlık zarı dikimi ücreti ne kadar , 2019 Haziran ayı kızlık zarı dikimi fiyat aralığı hangi seviyelerdedir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , flep yöntemi nedir , kızlık zarı dikimi garantisi kaç senedir ? gibi sorular çok geliyor . İstanbul'da 2019 yılında garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları .... lira ile .... tl arasında değişmektedir. Gerçi bu ücretlerden çok daha yüksek dikim fiyatı taleb edenlerde var ama siz kızlık zarı diktirecekseniz jinekoloğun dikim hakkındaki tecrübesine , hasta sayısına ve sonuç garantilerine bakın , en iyisi yazın google'a " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " diye bakalım kimler çıkacak , ... en üstlerde göreceksiniz :) övünmek gibi olmasın ama nerdeyse 30 yıldır kızlık zarı dikiyorum ve daha bir kişide olmadı diye gelmedi bana. Nazar değmesin aman . Kızlık zarı dikimi konusunda istediğinizi sorabilirsiniz gece gündüz bizi aramaktan çekinmeyin Turkcell cep telefonumuz gece gündüz olsun sürekli açıktır. Gerçi telefonlara direkt ben bakamıyorum , malumunuz çalışma saatlerinde sürekli hastalarım oluyor , ama sağolsun kıdemli asistanım Esra hanım tüm aramalara cevap veriyor , özellikle kızlık zarı dikimi fiyatları , flep yöntemi ve vakum küretaj konularında oldukça tecrübeli ve bilgilidir , ne sorarsanız size cevap verebilir ayrıca bana ileteceğiniz her bilgiyide not alır , ne demişler alim unutmuş , kalem unutmamış.

** Kızlık zarı dikimi ücretleri Yorumları Oku , Yorum Yaz , Soru Sor ( isimsiz yorum göndermek isteyenler " yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz )

Kızlık zarı dikimi fiyatları

İstanbul'da 20 Haziran 2019 tarihi itibarı ile gerek avrupa yakasında gerekse anadolu yakasında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları .... lira seviyelerinden başlayıp duruma göre .... lere kadar çıkabilmektedir. Kızlık zarı dikimi ücretlerinde mevsimsel değişimlerde çok sık olarak yaşanmaktadır mesela yazdan önce bahar aylarında fiyatlarda azda olsa bir artış oluyor , bunun dışında bazı... ... ilgi çekebilmek için çok yüksek kızlık zarı dikim ücretleri isteyebiliyorlar ama ayda yılda bir kızlık zarı ... hergün birkaç zar .. arasındada dağlar kadar tecrübe farkı oluyor unutmayın.

Kızlık bozma izle

Kızlık bozma , kızlık zarı bozma , kızlık nasıl bozulur diye soran hastalarımız çok oluyor , kızlık zarı bozulduğu zmana nasıl oluyorda kan geliyor , dikilmiş kızlık zarı nasıl bozuluyor ve kanama oluyor ? isterseniz bunlarada bir göz atalım , kızlık zarı vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride pembe renkte vajina iç duvar yapısı ile aynı doku tipine sahip anatomik bir bariyerdir , ortasında bir veya birkaç delik oplup adet zamanı regl kanının bu deliklerden akışı sağlanır , cinsel ilişkide erkek cinsel organı penis kadın cinsel organı vajinaya 2 cm kadar girdiğinde kızlık zarına dayanır ve daha ileri sokulursa kızlık zarı bozulur. Kızlık zarı yırtıldığında zar üzerinde normalde var olan kan damarlarıda yırtılmaya ve parçalanmaya başlar , bu damarlardan akan kan kızlık zarı kanaması yada gerdek gecesi kanaması olarak adlandırılır.

** Kızlık zarı dikimi ücretleri Yorumları Oku , Yorum Yaz , Soru Sor ( isimsiz yorum göndermek isteyenler " yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz )

Kızlık zarı dikimi ne kadar dayanır ?

Daha önceki makalelerimizden bildiğiniz gibi 2 farklı kızlık zarı dikimi metodu vardır ve dikilen kızlık zarının ne kadar süre dayanacağı daha fazla bu dikim metodu ile alakalıdır , geçici kızlık zarı dikimi en fazla 1 hafta dayanırken kalıcı bekaret dikimi nerdeyse hayat boyu dayanır , tabi cinsel ilişkiye girmemek şartı ile. Bunun yanında geçici kızlık zarı dikiminde cinsel ilişkiye hemen girebilirsiniz , oysaki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde operasyon sonrası 20 gün kadar dikişlerin iyileşmesi beklenir.

Kızlık zarı dikimi ne kadar sürer ?

İstanbul'da 2019 yılında en fazla tercih edilen jinekolojik operayonlardan olan kızlık zarı dikimi yaklaşık olarak 25 dakika süren bir ameliyattır , aslında bu müdahaleye ameliyat demek biraz abartılı olabilir zira lokal anestezi altında yapılan küçük bir cerrahi girişimdir .

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Merak etmeyin anlaşılmaz , özelliklede flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdıysanız gözünüz arkada kalmasın daha önce hiç cinsel ilişkiye girmemiş gibi hissedin ve o şekilde davranın  , gerçektende siz hiç cinsellik yaşamadınız , buna inanın. Peki neden anlaşılmaz ? kızlık zarı dikimi flep yönteminden 20 gün sonra tüm dikişler eriyerek yok olur ve alttan full orijinal kızlık zarı çıkar , cinsel ilişkide kızlık zarı yırtıldığında kızlık zarı damarlarına parçalanır ve gerdek çarşafını batıracak kadar kanama olur.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı izle

Kızlık zarı dikimi gerçekten ilgisi olsun olmasın birçok kişinin dikkatini çekiyor ve kızlık zarı videoları , kızlık zarı ameliyatı videosu izlemek isteyende çok oluyor , özellikle cinselliği yeni yeni tanımaya başlayan genç hanımlar ve genç erkekler cinselliğin en ilginç konusu olan kızlık zarı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için kızlık zarı dikimi ameliyatını video olarak izlemek istiyorlar , ama tıbbi etik olarak kızlık zarı videolarının ve ya himenoplasti videolarının internete yüklenmesi ve herkes tarafından izlenmesi son derece yanlıştır.

** Kızlık zarı dikimi ücretleri Yorumları Oku , Yorum Yaz , Soru Sor ( isimsiz yorum göndermek isteyenler " yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz )

Kızlık nasıl bozulur ?

Kızlık zarı en sık olarak cinsel ilişkide erkek cinsel organı penisin vajinaya girmesi ile bozulur , bunun dışında başka sebeplerlede kızlık bozulabilir , işte kızlık bozulma sebepleri ; ( sıklık sırasına göre )

1- Cinsel ilişki ile kızlık zarı yırtılması %90
2- Masturbasyonla kızlık zarı bozulması %4
3- Ön sevişmede sürtünme ile kızlık zarı bozulması %4
4- Parmak sokarak kızlık zarı bozulması ( Çin'de gelenekseldir ) nadir
5- Kaza sonucu bir cismin üzerine oturularak kızlık zarı bozulması , özellikle duvardan atlarken çok oluyor. Nadir.
6- Aşısı bacak açmalı spor haraketlerinde kızlık zarı bozulması, nadir
7- Ata binerken kızlık zarı bozulması, nadir
8- Bisiklete binerken bekaret bozulması, nadir

Kızlık zarı diktirenler

İstanbul'da kızlık zarı diktiren bayan sayısı nerdeyse onbinlerle ifade edilecek düzeydedir. Aslında nüfus yoğunluğu göz önüne alınırsa ülkenin tüm illerinde benzer bir oaranda kızlık zarı diktiren bayan vardır diye tahmin ediyorum ama İstanbul dışındaki illerde yaşayanlar kızlık zarı diktirmek için genelde İstanbul'a geliyorlar , bunun en önemli sebebide kızlık zarı dikimi ameliyatı yani himenoplastinin gizli bir şekilde yapılması ihtiyacıdır. Kimse bekaret konusunda bir ameliyata kendi yaşadığı ortamda girmek istemiyor. Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını bulmak zor olabilir , zira insanlar bunu kimseyle paylaşamıyorlar , ortaya çıkmasındna endişe ediyorlar.

Kızlık zarımı diktirmek istiyorum !

Özellikle beraberliklerinden memnun olmayan ve o kişi ile cinsel ilişkiye girerek kızlık zarını bozdurduğu için ilişkiye devam etmek zorunda kalan birçok genç kızımız aslında kızlık zarı diktirmek istiyor ve dikim sonrasıda kendi ruhsal özgürlüklerine kavuşma isteğindeler. Bir taraftan sosyal baskı , bir taraftan aile baskısı kızlık zarı konusunda birçok bayanda bunalım yaratabiliyor , ama merak etmeyin flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sayesinde kısa sürede hiç cinse ilişkiye girmemiş hale gelmeniz mümkün olabiliyor.

** Kızlık zarı dikimi ücretleri Yorumları Oku , Yorum Yaz , Soru Sor ( isimsiz yorum göndermek isteyenler " yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz )

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Halk arasında kalıcı bekaret dikimide denilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi metodu 25 dakika süren ve lokal anestezi ile yani bölgesel uyuşturma ile yapılan basit bir ameliyattır , dikim esnasında kesinlikle ağrı veya acı hissetmezsiniz , dikim işlemi bitincede masadan kalkarak günlük yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebiyorsunuz , herhangi bir aksama olmaz , sadece 20 gün içinde cinsel ilişkiye girmemelisiniz , bu arada adet görme gibi tüm cinsel fonksiyonlarınız aynen devam eder.

Geçici kızlık zarı dikimi

Flep yöntemi gündeme gelince geçici kızlık zarı dikimi artık yavaş yavaş kullanılmaz hale geldi diyebilirim. Sadece cinsel ilişkiye yönelik olarak yapılan yüzeyel bir operasyondur , dikim sonrası hemen cinsel ilişkiye girebilemk gibi bir avantajı vardır ama en büyük dezavantajı ise dikimden sonra en fazla 3-4 gün dayanmasıdır. Oysaki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi eğer siz cinsel ilişkiye girmez iseniz hayat boyu dayanır ve bakire kalmanızı sağlar.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.