Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Ne Kadar ?

Kızlık zarı dikimi ücreti ne kadar ?
Kızlık zarı dikimi ücreti ne kadar , 2014 Haziran ayı kızlık zarı dikimi fiyat aralığı hangi seviyelerdedir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , flep yöntemi nedir , kızlık zarı dikimi garantisi kaç senedir ? gibi sorular çok geliyor . İstanbul'da 2014 yılında garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları .... lira ile .... tl arasında değişmektedir. Gerçi bu ücretlerden çok daha yüksek dikim fiyatı taleb edenlerde var ama siz kızlık zarı diktirecekseniz jinekoloğun dikim hakkındaki tecrübesine , hasta sayısına ve sonuç garantilerine bakın , en iyisi yazın google'a " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " diye bakalım kimler çıkacak , ... en üstlerde göreceksiniz :) övünmek gibi olmasın ama nerdeyse 30 yıldır kızlık zarı dikiyorum ve daha bir kişide olmadı diye gelmedi bana. Nazar değmesin aman . Kızlık zarı dikimi konusunda istediğinizi sorabilirsiniz gece gündüz bizi aramaktan çekinmeyin 0212 227 5519 sabit türktelekom hattımız ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz gece gündüz olsun sürekli açıktır. Gerçi telefonlara direkt ben bakamıyorum , malumunuz çalışma saatlerinde sürekli hastalarım oluyor , ama sağolsun kıdemli asistanım Esra hanım tüm aramalara cevap veriyor , özellikle kızlık zarı dikimi fiyatları , flep yöntemi ve vakum küretaj konularında oldukça tecrübeli ve bilgilidir , ne sorarsanız size cevap verebilir ayrıca bana ileteceğiniz her bilgiyide not alır , ne demişler alim unutmuş , kalem unutmamış. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

** Kızlık zarı dikimi ücretleri Yorumları Oku , Yorum Yaz , Soru Sor ( isimsiz yorum göndermek isteyenler " yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz )

Kızlık zarı dikimi fiyatları

İstanbul'da 20 Haziran 2014 tarihi itibarı ile gerek avrupa yakasında gerekse anadolu yakasında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları .... lira seviyelerinden başlayıp duruma göre .... lere kadar çıkabilmektedir. Kızlık zarı dikimi ücretlerinde mevsimsel değişimlerde çok sık olarak yaşanmaktadır mesela yazdan önce bahar aylarında fiyatlarda azda olsa bir artış oluyor , bunun dışında bazı... ... ilgi çekebilmek için çok yüksek kızlık zarı dikim ücretleri isteyebiliyorlar ama ayda yılda bir kızlık zarı ... hergün birkaç zar .. arasındada dağlar kadar tecrübe farkı oluyor unutmayın.

Kızlık bozma izle

Kızlık bozma , kızlık zarı bozma , kızlık nasıl bozulur diye soran hastalarımız çok oluyor , kızlık zarı bozulduğu zmana nasıl oluyorda kan geliyor , dikilmiş kızlık zarı nasıl bozuluyor ve kanama oluyor ? isterseniz bunlarada bir göz atalım , kızlık zarı vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride pembe renkte vajina iç duvar yapısı ile aynı doku tipine sahip anatomik bir bariyerdir , ortasında bir veya birkaç delik oplup adet zamanı regl kanının bu deliklerden akışı sağlanır , cinsel ilişkide erkek cinsel organı penis kadın cinsel organı vajinaya 2 cm kadar girdiğinde kızlık zarına dayanır ve daha ileri sokulursa kızlık zarı bozulur. Kızlık zarı yırtıldığında zar üzerinde normalde var olan kan damarlarıda yırtılmaya ve parçalanmaya başlar , bu damarlardan akan kan kızlık zarı kanaması yada gerdek gecesi kanaması olarak adlandırılır.

** Kızlık zarı dikimi ücretleri Yorumları Oku , Yorum Yaz , Soru Sor ( isimsiz yorum göndermek isteyenler " yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz )

Kızlık zarı dikimi ne kadar dayanır ?

Daha önceki makalelerimizden bildiğiniz gibi 2 farklı kızlık zarı dikimi metodu vardır ve dikilen kızlık zarının ne kadar süre dayanacağı daha fazla bu dikim metodu ile alakalıdır , geçici kızlık zarı dikimi en fazla 1 hafta dayanırken kalıcı bekaret dikimi nerdeyse hayat boyu dayanır , tabi cinsel ilişkiye girmemek şartı ile. Bunun yanında geçici kızlık zarı dikiminde cinsel ilişkiye hemen girebilirsiniz , oysaki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde operasyon sonrası 20 gün kadar dikişlerin iyileşmesi beklenir.

Kızlık zarı dikimi ne kadar sürer ?

İstanbul'da 2014 yılında en fazla tercih edilen jinekolojik operayonlardan olan kızlık zarı dikimi yaklaşık olarak 25 dakika süren bir ameliyattır , aslında bu müdahaleye ameliyat demek biraz abartılı olabilir zira lokal anestezi altında yapılan küçük bir cerrahi girişimdir .

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Merak etmeyin anlaşılmaz , özelliklede flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdıysanız gözünüz arkada kalmasın daha önce hiç cinsel ilişkiye girmemiş gibi hissedin ve o şekilde davranın  , gerçektende siz hiç cinsellik yaşamadınız , buna inanın. Peki neden anlaşılmaz ? kızlık zarı dikimi flep yönteminden 20 gün sonra tüm dikişler eriyerek yok olur ve alttan full orijinal kızlık zarı çıkar , cinsel ilişkide kızlık zarı yırtıldığında kızlık zarı damarlarına parçalanır ve gerdek çarşafını batıracak kadar kanama olur.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı izle

Kızlık zarı dikimi gerçekten ilgisi olsun olmasın birçok kişinin dikkatini çekiyor ve kızlık zarı videoları , kızlık zarı ameliyatı videosu izlemek isteyende çok oluyor , özellikle cinselliği yeni yeni tanımaya başlayan genç hanımlar ve genç erkekler cinselliğin en ilginç konusu olan kızlık zarı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için kızlık zarı dikimi ameliyatını video olarak izlemek istiyorlar , ama tıbbi etik olarak kızlık zarı videolarının ve ya himenoplasti videolarının internete yüklenmesi ve herkes tarafından izlenmesi son derece yanlıştır.

** Kızlık zarı dikimi ücretleri Yorumları Oku , Yorum Yaz , Soru Sor ( isimsiz yorum göndermek isteyenler " yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz )

Kızlık nasıl bozulur ?

Kızlık zarı en sık olarak cinsel ilişkide erkek cinsel organı penisin vajinaya girmesi ile bozulur , bunun dışında başka sebeplerlede kızlık bozulabilir , işte kızlık bozulma sebepleri ; ( sıklık sırasına göre )

1- Cinsel ilişki ile kızlık zarı yırtılması %90
2- Masturbasyonla kızlık zarı bozulması %4
3- Ön sevişmede sürtünme ile kızlık zarı bozulması %4
4- Parmak sokarak kızlık zarı bozulması ( Çin'de gelenekseldir ) nadir
5- Kaza sonucu bir cismin üzerine oturularak kızlık zarı bozulması , özellikle duvardan atlarken çok oluyor. Nadir.
6- Aşısı bacak açmalı spor haraketlerinde kızlık zarı bozulması, nadir
7- Ata binerken kızlık zarı bozulması, nadir
8- Bisiklete binerken bekaret bozulması, nadir

Kızlık zarı diktirenler

İstanbul'da kızlık zarı diktiren bayan sayısı nerdeyse onbinlerle ifade edilecek düzeydedir. Aslında nüfus yoğunluğu göz önüne alınırsa ülkenin tüm illerinde benzer bir oaranda kızlık zarı diktiren bayan vardır diye tahmin ediyorum ama İstanbul dışındaki illerde yaşayanlar kızlık zarı diktirmek için genelde İstanbul'a geliyorlar , bunun en önemli sebebide kızlık zarı dikimi ameliyatı yani himenoplastinin gizli bir şekilde yapılması ihtiyacıdır. Kimse bekaret konusunda bir ameliyata kendi yaşadığı ortamda girmek istemiyor. Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını bulmak zor olabilir , zira insanlar bunu kimseyle paylaşamıyorlar , ortaya çıkmasındna endişe ediyorlar.

Kızlık zarımı diktirmek istiyorum !

Özellikle beraberliklerinden memnun olmayan ve o kişi ile cinsel ilişkiye girerek kızlık zarını bozdurduğu için ilişkiye devam etmek zorunda kalan birçok genç kızımız aslında kızlık zarı diktirmek istiyor ve dikim sonrasıda kendi ruhsal özgürlüklerine kavuşma isteğindeler. Bir taraftan sosyal baskı , bir taraftan aile baskısı kızlık zarı konusunda birçok bayanda bunalım yaratabiliyor , ama merak etmeyin flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sayesinde kısa sürede hiç cinse ilişkiye girmemiş hale gelmeniz mümkün olabiliyor.

** Kızlık zarı dikimi ücretleri Yorumları Oku , Yorum Yaz , Soru Sor ( isimsiz yorum göndermek isteyenler " yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz )

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Halk arasında kalıcı bekaret dikimide denilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi metodu 25 dakika süren ve lokal anestezi ile yani bölgesel uyuşturma ile yapılan basit bir ameliyattır , dikim esnasında kesinlikle ağrı veya acı hissetmezsiniz , dikim işlemi bitincede masadan kalkarak günlük yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebiyorsunuz , herhangi bir aksama olmaz , sadece 20 gün içinde cinsel ilişkiye girmemelisiniz , bu arada adet görme gibi tüm cinsel fonksiyonlarınız aynen devam eder.

Geçici kızlık zarı dikimi

Flep yöntemi gündeme gelince geçici kızlık zarı dikimi artık yavaş yavaş kullanılmaz hale geldi diyebilirim. Sadece cinsel ilişkiye yönelik olarak yapılan yüzeyel bir operasyondur , dikim sonrası hemen cinsel ilişkiye girebilemk gibi bir avantajı vardır ama en büyük dezavantajı ise dikimden sonra en fazla 3-4 gün dayanmasıdır. Oysaki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi eğer siz cinsel ilişkiye girmez iseniz hayat boyu dayanır ve bakire kalmanızı sağlar.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 - yaklaşık 31 yıllık kızlık zarı dikimi tecrübesi konuşuyor.

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz , çat kapı gelenleri hasta yoğunluğumuzdan dolayı alamıyoruz.

Yorumlar

 1. Doktor bey kızlık zarı dikimi ücretiniz her hasta için aynımı , ben 4 yıl önce kızlığım bozuldu ve 3 farklı kişi ile cinsel ilişkiye girdim kızlık zarımı diktirmek isriyorum , artık beni istemeye gelecekler 6 aya kadarda evlenirim kızlık zarı flep yöntemi kalıcı dikimi fiyatı nekadara olabilir ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba , kızlık zarı diktirme konusunda daha önce kaç kişi ile kaç defa cinsel ilişkide bulunduğunuz önemli değildir , aynı şekilde himenoplasti yapılabilir , kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında lütfen asistanlarımı arayınız 0212 227 5519 - 0532 221 3007 Esra hanım

   Sil
 2. Selamlar doktor turgay bey, benim hayati bir problemim var, erkek arkadaşımla sürtünmeli ön sevişme yaptık , yapmaz olaydım, kanama oldu, şimdide bana sen bakire değildin zaten diyor, oysa bakireydim , neyse çantayı kafasına vurdum ayrıldık , kızlık zarımı diktirerek yeniden bakire olmak istiyorum , kızlık zarı dikimi ücretiniz nekadardır

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef sürtünme ilede bazen kızlık zarı bozulabiliyor , vücut yapınıza bağlı olarak . Ama olna olmuş artık üzülmeyin garantili flap yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaparız harika olur . Kızlık zarı dikimi ücretleri nekadar diye asistanlarımı arayabilirsiniz 0212 227 5519 - 0532 221 3007

   Sil
 3. Dr. Turgay bey , kızlık zarı dikimi fiyatı güncel olarak kaç liradır , bekaret tamiri için sizi çok araştırdım , size kızlık zarı dikimi yaptıranlarla forumlarda konuştum çok memnun kalmışlar , bir indirimden bahsettiler hocam bende faydalanabilirmiyim , maddiyat zayıf

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , bu ayın sonuna kadar kızlık zarı dikimi fiyatında indirimimiz devam ediyor.

   Sil
 4. Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Hayirli aksamlar hocam numaranizi internet araciligiyla buldum size bi sorum olacakti ben kiz arkadasimla surtunme yoluyla iliskiye girdim ama vajinal bolgeye yaklasmadim kiz arkadasim aradan uc saat gectikten sonra kanamasi oldugunu yaklasik bes alti damla kan geldigini belirtti kasiginda da hafif sizi var sizce kizlik zari bozulmusmudur yoksa zedelenmismidir kizlik bozuldugunu nasil anlayabiliriz ne kadar kan gelmesi lazim yardimci olursaniz cok sevinirim
  08 03 2015, 21:55 - Jinekolog Operatör Doktor: Sürtünme ile kızlık bozulabilir
  08 03 2015, 21:55 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Peki bunda kanin miktari onemli degil midir neden surtunme aninda deilde uc saat sonra kan gelmistir
  08 03 2015, 21:56 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi muayene etmek lazım kesinlik için
  08 03 2015, 21:57 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Muayene olmasi lazimsa ve size de guvenebileceksek hocam yardimci olun bize lutfen tam olarak adresinizi telfnunuzu alsam ve en kisa zamanda gelsek cok iyi olur
  08 03 2015, 22:02 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Hocam sizden iki konuda yardim dileyecem birincisi kizlik bozulmussa kalici olarak dikilmesi eger kazara hamilelik durumu varsa cocugun alinmasi bu iki konuda yardim edebilecekseniz ve guven duygusunu olusturabileceksek fiyat konusunda da anlastigimiz zaman bunu yapalim hocam cevabinizi beklicem saygilar..
  08 03 2015, 22:04 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Tamam hocam kiz arkadasimla irtibata gecip randevu icin sizi arayacam iyi aksamlar sagolun
  08 03 2015, 22:05 - Jinekolog Operatör Doktor: Sizede
  08 03 2015, 22:07 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Hocam k.bakmayin son bi soru haftasonu da kliniginz acik mi
  08 03 2015, 22:08 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  08 03 2015, 22:08 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Peki hocam

  YanıtlaSil
 5. Esnek Kızlık Zarı: Ben size bişey soracaktm
  18 01 2016, 19:06 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  18 01 2016, 19:09 - Esnek Kızlık Zarı: Ya ben yeni dün düğünum yapıldı kocamla ilşkiye girdim ama kan gelmedi esimde tedirgin oldu bende anlamadm
  18 01 2016, 19:10 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene edelim
  18 01 2016, 19:11 - Esnek Kızlık Zarı: Hmmm peki muaneden önce tahmıniniz ce neden olabılır
  18 01 2016, 19:17 - Jin op dr turgay karakaya: Esnek
  18 01 2016, 19:19 - Esnek Kızlık Zarı: Peki esnekse ne olacak aileesi illa çarşaf ıstıyo
  18 01 2016, 19:22 - Jin op dr turgay karakaya: Dikeriz ?
  18 01 2016, 19:23 - Esnek Kızlık Zarı: Nasıl yani lütfen bana yardımcı olunn
  18 01 2016, 19:25 - Esnek Kızlık Zarı: Yani kızlık zarım daha yırtılmadı mı esim 3 4 defa denedi olmadı
  18 01 2016, 19:40 - Jin op dr turgay karakaya: Yarın gelin geçici dikim yapalım bir kez daha deneyin şakır şakır kanasın ?
  18 01 2016, 19:41 - Esnek Kızlık Zarı: 😃adres peki
  18 01 2016, 19:42 - Esnek Kızlık Zarı: Yani yırtıldı mı
  18 01 2016, 19:44 - Esnek Kızlık Zarı: Ya da şöyle dıyım kızmıyım değil miyim
  18 01 2016, 19:48 - Jin op dr turgay karakaya: İlk girişte bozulur mutlaka ama esneklerde kan gelmez
  18 01 2016, 19:48 - Jin op dr turgay karakaya: Adres listen sonunda :
  18 01 2016, 19:50 - Jin op dr turgay karakaya: Netleşince yazın randevu verelim
  18 01 2016, 19:50 - Esnek Kızlık Zarı: Yani kız deglm
  18 01 2016, 19:50 - Jin op dr turgay karakaya: Evet..
  18 01 2016, 19:51 - Jin op dr turgay karakaya: Cinsel ilişkiye giripte kız kalmak fantastik olurdu :)
  18 01 2016, 19:51 - Esnek Kızlık Zarı: Yani😃 doğru ama eşime ne dıyım simdi
  18 01 2016, 19:52 - Jin op dr turgay karakaya: Sıfırdan gerdeğe gireceğinizi söyleyin
  18 01 2016, 19:54 - Esnek Kızlık Zarı: Diktikten sonrami peki nice diyelim doktora gittik niye kanamamıs anlasilirmu
  18 01 2016, 19:55 - Esnek Kızlık Zarı: Şimdi bile gitsek niye kan gelmediği anlaşılır mı
  18 01 2016, 20:20 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  18 01 2016, 20:21 - Esnek Kızlık Zarı: Bılgılendırdıgınız için tesekurler allah razı olsun
  18 01 2016, 20:32 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  18 01 2016, 20:35 - Esnek Kızlık Zarı: Ya dikimden başka bi yol yok mu hani başkasının dokunmadıgını ispatlamak istiyorum esim bana doktora gıdecez niye kan gelmedi onu soramaz dedi doktorun anlamasını ıstıyom
  18 01 2016, 20:36 - Jin op dr turgay karakaya: Evveliyat ispatlanamaz bu durumda
  18 01 2016, 20:38 - Esnek Kızlık Zarı: Ya nasıl yani ama ne yapacam ben hayat söz konusu bide niye anlaşılmaz
  18 01 2016, 20:41 - Esnek Kızlık Zarı: Bakın benim sizden istediğim daha doğrusu ben iki gündür eşimle ilişkiye biriyim ama kan gelmıyo sadece belım agrıyo bide ilişki sırasında karnım cokkk şişti yırtıldıysa niye kan gelmedi ya da yırtıldı mı çok saskınım hâlâ
  18 01 2016, 21:10 - Jin op dr turgay karakaya: Bazılarında kanamaz
  18 01 2016, 21:12 - Esnek Kızlık Zarı: Karnımın sısmesı neden oldu sızce
  18 01 2016, 21:12 - Jin op dr turgay karakaya: Stress
  18 01 2016, 21:12 - Esnek Kızlık Zarı: Hmm anladm
  18 01 2016, 21:13 - Esnek Kızlık Zarı: Ailesine ne dıyecez rapor falan alabılırmıyız
  18 01 2016, 21:14 - Jin op dr turgay karakaya: Rapor yasaklandı hiç bir yer veremez zar konusunda
  18 01 2016, 21:15 - Esnek Kızlık Zarı: Kısacası hocam ben bıttım yanıı
  18 01 2016, 21:17 - Jin op dr turgay karakaya: Tavsiye ettiğim formül uygun sizin duruma
  18 01 2016, 21:17 - Jin op dr turgay karakaya: Zarı ön plana çıkarmak gibi düşünün
  18 01 2016, 21:19 - Esnek Kızlık Zarı: Ya benim sizden tek isteğim eşime kız olduğumu ve ondan başkasıyla ilişkiye gırmedıgımı ıspatlamak
  18 01 2016, 21:20 - Esnek Kızlık Zarı: 😔20 yaşındayım bıde
  18 01 2016, 21:20 - Jin op dr turgay karakaya: İlişkiye girmiş birine kızdır demek mümkün değil

  YanıtlaSil
 6. İyi akşamlar hocam kızlık zarı diktirme maliyetinizi soracaktım
  3 05 2016, 21:23 - -: Numaranız YouTube da yaziyodu
  3 05 2016, 21:32 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  3 05 2016, 21:32 - -: Kızlık zarı yırtılmasına rağmen kanama olmayabilir mi
  3 05 2016, 21:37 - -: Kanama olmayabilirse kızlık zarının kanamaya müsait olup olmadığı yirtildiktan sonra doktor muayenesinde anlaşılır mi
  3 05 2016, 22:14 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  3 05 2016, 22:14 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  3 05 2016, 22:15 - -: Üzerinden 9 ay geçti ama gene de anlaşılır mi
  3 05 2016, 22:27 - Jin op dr turgay karakaya: Bozulmuş bozulmamış denir
  3 05 2016, 22:28 - -: Bozulmuş zaten
  3 05 2016, 22:28 - -: Ama kanama olmadi
  3 05 2016, 22:31 - -: Benim merak ettiğim şey doktor kızlık zarı yirtilmis dedi ama kanama olmadi. Doktor açıklama yaptı kızlık zarının yapısı itibariyle kanama olmayabilir diye. Şimdi ben şunu öğrenmek istiyorum bugün muayene olsa yapısı itibariyle kızlık zarının kanamaya musait olup olmadığı anlaşılır mi
  3 05 2016, 22:31 - -: Kızlık zarı 9 ay önce yırtıldı
  3 05 2016, 23:04 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzarimuayene.com
  3 05 2016, 23:04 - Jin op dr turgay karakaya: Tıklayın
  3 05 2016, 23:21 - -: Hocam okudum da burada cevap bulamadim
  3 05 2016, 23:22 - -: 9 ay önce yirtilan kızlık zarının kanamaya musait yapıda olup olmadığını anlayabilir misiniz doktor olarak
  3 05 2016, 23:27 - Jin op dr turgay karakaya: Yırtılan zarlar artık kanamaz
  3 05 2016, 23:27 - Jin op dr turgay karakaya: Dikim yapılırsa kanar
  3 05 2016, 23:28 - -: Onu sormuyorum ben
  3 05 2016, 23:28 - Jin op dr turgay karakaya: Dikim opsiyonları :
  3 05 2016, 23:28 - -: Doktor dedi ki kızlık zarı yırtılmış ama kanama olmamıştı
  3 05 2016, 23:29 - -: Şimdi ben diyorum ki kızlık zarının kanamaya musait olup olmadığını anlayabilir miyiz
  3 05 2016, 23:30 - Jin op dr turgay karakaya: İlk ilişkide kanamayan zar diğer ilişkilerdede kanamax
  3 05 2016, 23:31 - -: Onu anladım hocam
  3 05 2016, 23:31 - -: Kanamasini beklemiyoruz zaten
  3 05 2016, 23:32 - -: Bazı kızlık zarları yirtildiginda kanamiyor ya hani ben şunu soruyorum doktor muayenesinde bu kızlık zarı kanamaya musait değildir diye bir teşhis konulabilir mi
  4 05 2016, 07:36 - Jin op dr turgay karakaya: Esnek kızlık zarının tanımı o
  4 05 2016, 09:37 - -: Yani kızlık zarı yirtilmissa mutlaka kanar mi

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Kızlık zarı diktirenlerle alakalı yorumlarınızı buraya giriniz.
Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenlerin ilk gecesi

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim