Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatı kaç dakika sürer , 2019 kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi garantisi kaç senedir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , geçici kızlık zarı dikimi kimlere uygundur , kızlık zarı dikimi yasalmıdır ? ve benzeri sorular hergün bize ulaşıyor , kızlık zarı dikimi vajinal estetik operasyonlar grubuna giren 25 dakika süren , lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile yapılan küçük cerrahi girişimlerlerdendir , dikim esnasında herhangi bir acı veya ağrı hissetmezsiniz , işlem tamamlandığında ise masadan kalkarak günlük yaşantınıza geri dönebilirsiniz , yürüyüşünüzden veya tavırlarınızdan zarınızı diktirmiş olduğunuz anlaşılmaz , çalışıyorsanızda yine işinize gücünüze devam edebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılında 5 Mayıs itibarı ile bekaret tamiri konusunda en fazla popüler olan ve tercih gören metod flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , eskiden yapılan geçici kızlık zarı dikimi artık günümüzde modern jinekolojide pel fazla yeri olmayan eski bir metod olarak kalmış ve nadiren fazla vakti olmayan ve 3 gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlara önerilir , zira flep yöntemi kalıcı kızlıkz arı dikimi yapıldığında en az 20 gün cinsel ilişkiye girilemez. İstanbul ve Ankara'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... lira ile .... tl arasında değişmektedir, bazı kadın doğumcular daha yüksek rakamlarda isteyebilir ama ayda yılda bir kızlık zarı diken jinekologların dikim tecrübeside zayıf olacağı için tavsiyem kızlık zarı dikim trafiği yüksek jinekologları tercih etmeniz yönünde olacaktır , hangisini seçsem diye tereddüt ediyorsanızda yine google amcaya başvurun bence :) yazın google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye listede çıkanları inceleyin , bu arada övünmek giib olmasın ama.. listenin üst sıralarında göreceksiniz :)

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirdiyseniz ve aradan en az 20 gün geçtiyse merak etmeyin kesinlikle anlaşılmaz , full orijinal kızlık zarıdır , ve bakirelik günlerinize tamamıyla geri dönmüş durumdasınızdır. Cinsel ilişkiye girdiğinizde ise penisin vajinaya 2 cm kadar girmesi durumunda kızlık zarı hissedilir ve daha ileri itilirse kızlık zarı yırtılır , kızlık zarının üzerinde bulunan doğal kan damarlarıda parçalanmış olur ve kan gelir .

Geçici kızlık zarı dikimi

Eski yıllarda çok uygulana ve hatta tarihi denebilecek kadar eski bir dikim metodudur , eski kızlık zarı parçaları birleştirilerek bütünlük sağlanmaya çalışılır ama dikişle rçok iyi tutmayacağı için en fazla 3 gün garanti edilebilir , geçici diktirme metodu ancak fazla vakti kalmayan ve 3 gün içinde cinsel ilişkiye girecek olan bayanlara uygun olabilir. Size tavsiyem eğer planlı cinsel ilişkinize en az 1 ay varsa flep yöntemini tercih edin , isteseniz 1 ay içinde isterseniz 10 yıl sonra cinsellik yaşayın , her zaman için beklediğiniz sonucu alırsınız.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor ?

Flep yönteminden bahsedelim isterseniz ; kızlık zarı muayenesinden sonra vajina girişiniz uyuşturulur ve vajina yan duvarındna kaldıırlan ince bir mukoza tabakası yine aynı doku cinsindeki kızlık zarı halkasına dikilir , işlem 25 dakika sürer ve sonra kalkıp yürür gidersiniz , ağrı veya acı pek olmaz , 20 gün içinde dikişleriniz iyileşir ve altından full orijinal kızlık zarınız ortaya çıkar.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.