Kızlık Zarı Dikimi İstanbul 2014

Himenoplasti ameliyatı olarak isimlendirilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul'da 2019 yılında ortalama olarak .... tl seviyelerinden işlem görmektedir , ama bazı durumlarda bu rakam .... leri görmekte , hatta bazı jinekologlar tarafınca aşırı abartılarak bu rakalmarın 3 katına kadar ücret istenebilmektedir , ben bunu insanların şaşkınlığından yararlanma olarak görürüm ve 30 yıldır kızlık zarı diken ve ülkedeki bu konuda en fazla vakaya sahip birkaç kadın doğumcudan biri olarak olması gereken dikim ücretlerinin uygulanmasını doğru bulurum. Zaten insanlar panik halinde çare arıyorlar , bir tarafta kırık kalpleri bir tarafta yelken açtıkları yeni denizlerin acemiliği derken varını yoğunu kaptırmalarıda pek hoş bir hatıra bırakmaz bence. Bu kadar felsefeden sonra konumuza dönelim , İstanbul'daki muayenehanemiz telefonlarını yıllardır her gün yüzlerce defa çaldıran hastalarımızın önemli bir kısmı kızlık zarı hakkında sorular soruyor , kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi kaç sene dayanır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girince nelere dikkat etmek gerekir , kızlık zarı muayenesi kaç paradır gibi birçok sual geliyor.

Kızlık zarı dikimi izle

Bekaret zarı diktirmek isteyen bazı hastalar sanıyorum önce kızlık zarı dikimi izlemek için video arıyorlar ve bu videoları izledikten sonra karar verecekler , ama tıbbi etik açısından son derece yanlış olan kızlıkz arı dikimi videosu kadetmek ve yayınlamak gibi faaliyetler aynı zamanda hukukende suç kabul edilir , ağanın malı çıkar , uşağın canı derler , bence bu tip videoları izlediğinizde bile bilgisayarınıza video kaydolmuş oluyor , uzak durmanızı tavsiye ederim. Ama ben zaten bu makalede bekaret zarı nasıl dikiliyor ayrıntıları ile anlatacağım , okumaya devam edin.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Yolunda gitmeyen ilişkilerde filmi geri sarmak için birçok genç bayan acısı içine çökmüş bir şekilde kızlık zarı dikimi araştırıyor , gerçektende son yıllarda iyice geliştirilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile eski bakirelik günlerinize geri dönmeniz mümkün oluyor . Peki bu flep yöntemi kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor , canımız yanar mı , kaç dakika sürer , diktirdikten sonra sıkıntımız olur mu gibi sorular aklınızı kemiriyorsa hemen anlatalım flep yöntemi nasıl oluyor ;
Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi öncesi tüm hastalarımıza önce bir kızlık zarı muayenesi yapılır ve bekaret gerçekten bozulmuş ise bu işlem yapılır , zaten bakire bir kıza mevcut kızlık zarının üzerine işlem yapmak zaten mümkün değildir. Daha sonra vajina girişi lokal anestezik ilaçla uyuşturulur , yani işlem esnasında acı veya ağrı hissetmezsiniz , zaten ağaran baş , ağlayan göz gizlenmez , hastamızın acı çekmeden bu durumu atlatmasına bizde önem veriyoruz , takib eden dakikalarda ise vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası bir ucu vajinada sabit kalmak şartı ile kızlık zarı ringine dikilir , vajinal açıklığı fazla olan bayanlarda veya vajinası genişlemiş bayanlarda karşı duvardan bir flep daha kaldırılır ve çift flep metodu ile kızlık zarı dikimi gerçekleştirilir , ayrıca aynı seans içinde vajina daraltma ihtiyacı olanlara oda yapılır ve bakirelik günlerindeki vajinal yapı tüm özellikleri ile geri kazandırılır. Acısını çekmişken herşey tam olmalıdır.

Kızlık zarı dikimi sonrası

Yaklaşık 25 dakikalık kısa ve ağrısız bir operasyondan sonra yeniden bakiresiniz , hemde herşeyi ile full orijinal şekliyle , operasyon bitiminde masadan kalkarak yürüyüp gidebiliyorsunuz , gerek sosyal hayatınızda gerekse iş hayatınızda herhangi bir aksama olmaz merak etmeyin. sadece 20 gün kadar dikkat etmenizx gereken birkaç nokta var onlardan bahsedelim ;

20 gün süre ile cinsel ilişkiye girmeyin .
10 gün banyonuzu ayakta duş olarak yapın
10 gün denize veya havuza girmeyin
20 gün plates gibi bacak açmak gerektiren sporlar yapmayın
20 gün dolu su damacanası veya bezer ağrlıklar kaldırmayın.

Bunlara uyarsanız sorun yaşamazsınız , zaten ücretsiz kontrollerde var , en küçük bir şüphe durumu olursa ücretsiz kontrole gelebiliyorsunuz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Siz hiç merak etmeyin , kızlık zarınızı tecrübeli ve hastası çok olan bir jinekoloğa flep yöntemi ile diktirdiyseniz gözünüz arkada kalmaz , ağası güçlü olanın kulu asi olur derler , çokta dikkatsiz davranmayın , konuyu arkadaşlarınızla paylaşmayın , herşey yolunda gitse bile hakkınızda bir dedikodu çıkması keyfinizi kaçırabilir , peki kızlık zarının dikildiği anlaşılmaz , belli olmaz diyorsunuz , nasıl oluyorda belli olmuyor diye sorabilirsiniz hemen mekanizmasını anlatalım , anlaşılmaz çünkü ; 20 gün içinde dikişler iyileşir ve dikiş izi kalmaz , tüm dikişler eriyerek yok olur. Cinsel ilişkiye girdiğinizde ise penisin vajinaya 2 cm kadar girdiğinde kızlık zarına dayanır , daha ileri itilirse kızlık zarı yırtılır ve zarın üzerinde bulunan kan damarlarıda parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

2019 yılında İstanbul ve Ankara'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... liaradan başlar ve duruma göre .... liaraya kadar çıkabilir , çok daha yüksek ücret isteyenlere evet dememenizi tavsiye ederim. Hastası az olan jinekologlar dikim tecrübesi zayıf oacağından size garanti veremezler.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.