Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 yılı 9 Mayıs tarihinde kaç paradır , İstanbul'da hangi semtlerde kızlık zarı dikilir , flep yöntemi nedir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , dikilmiş zarla cinsel ilişkide kan gelir mi , kalıcı kızlık zarı dikimi kaç sene garantilidir , geçici kızlık zarı dikimi kimlere uygundur , vakum kürtaj metodu fiyatları nekadardır , İstanbul'da kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir ? bunlar bize ulaşan en sık sorular , isiznde aklınızda buna benzer sorular olabilir ama bizi gece gündüz demeden hatta cumartesi pazar bile arayabilirsiniz , hiç sıkıntı olmaz , 0 Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır, telefonlara genelde kıdemli asistanım  bakıyor , yumuşak tarzı ile sizi rahatlatacaktır , merak etmeyin, ben genelde hasta başında oluyorum , 30 yıldır bu işi yaptığım için gündüz telefonla sohbet edecek zamanım pek olmuyor ama acil durumlarda bana bağlatabilirsiniz , sorun olmaz ,  şunuda mutlaka vurgulamak gerekir , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz , bizi aradığınızdan veya bizde kızlık zarı diktirdiğinizden kimselerin haberi olma ihtimali yoktur , yapılan işlemler kesinlikle... işlenmez , zaten özel muayenehane olduğumuz için ... değiliz .
Özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi az sayıda kadın doğum uzmanı tarafınca yapılabilmektedir ,  acaba hangi jinekolog kızlık zarı konusunda daha iyidir diye tereddütleriniz varsa , veya karar vermekte güçlük çekiyorsanız , yine eski dostunuz google amcaya başvurun , yazın google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir " diye listeye bakın , ... en üstlerde göreceksiniz :) yani merak etmeyin ..doktorun yazılarını okumaktasınız .  anlatıyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul , Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin yanında yine okadarda büyük olmamakla beraber kendi bölgelerinde lider konumdaki Antalya , Konya , Diyarbakır , Adana , Bursa , Gaziantep ve Trabzon gibi şehirlerde çok az sayıda jinekolog tarafınca yapılabilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı genellikle .... tl taban seviyelerinde başlar , daha doğrusu indirimli dönemlerde .... tl ye kadar düşebilir , ama en fazlada .... tl ye kadar çıkar , dahada fazla para isteyenlere , özellikle uçuk rakamlar telaffuz edenlere güvenmemenizi tavsiye ederim , zar dikimi hastaları .. için ... olabilir :) , ee tabiiki .. kızlık zarı diken doktorlarla , ..birkaç kızlık zarı diken ..arasında dağlar kadar fark olur. Zaten hassas bir konu , hiç hatasız ve sonuç garantili yapılması gerekir , eh biz bir dikelim bakalım inşallah istediğiniz gibi olur şejkinde bir sonuçla hasta gönderilemez. Hatta dikim sonrası en az 1 kere hastayı kontrole çağırarak , sonucu net olarak onaylamak gerekir.

Kızlık zarı dikimi nasıl olur ?

2014 yılında kızlık zarı diktirmeyi düşünen genç bayanlar ve hatta orta yaşlı bayanlar , flep yöntemi bakaret onarımını hep merak ederler , aceba kızlık zarı dikimi nasıl oluyor , hatta kızlıkz arı dikimi nasıl yapılır video izlemek isteyenlerde çok ama etik olarak kadın doğumla ilgili video çekimi yapmak veya yayınlamak etik olarak çok yanlış olduğu için bizde yok , ama ben size metodu net olarak anlattığım zaman zaten sistem kafanıza oturacak ve haa tamam ozaman şimdi anladım , gerçektende mantıklı diyeceksiniz.
Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaklaşık 25 dakika süren ve lokal anestezi yani sadece işlem yapılacak olan vajina girişinin uyuşturulmasıyla gerçekleştirilen küçük cerrahi girişimdir . Dikim yapıllan bölge uyuşturulduğu için , diktirirken siz herhangi bir acı veya ağrı hissetmezsiniz , hatta dikim esnasında müzik kulaklıkla müzik dinleyen veya telefonla sohbet edenler bile oluyor :) , gelelim işlemin tekniğine , vajina yan duvarlarında kaldırılan  ince bir mukoza tabakası yani flep kızlık zarı ringine dikilir , bazı vajinalarda açıklık büyük olduğunda çift flep yöntemide uygulanabilir.
Dikim işlemi bitince hemen kalkıp yürüyerek işinize gücünüze geri dönebilirsiniz , herhangi bir sıkıntınız ,ağrı veya kanama gibi bir sorunuzun olmaz ve kızlık zarınızı diktirdiğinizi kimseler anlayamaz .

Kızlık zarı diktirdikten sonra nelere dikkat etmek gerekir ?
1 hafta duşunuzu ayakta yapın
Ata ve bisiklete 1 ay binmeyin
Havuza , denize , göle ve nehre 1 hafta girmeyin
Plates benzeri aşırı bacak açma haraketleri 1 ay yapmayın.
Flep yönteminde 1 ay sonra , geçici kızlık zarı dikiminde hemen cinsel ilişkiye girebilirsiniz .

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Anlaşılacak olsa herhalde kıyamet kopardı :) , zaten düz mantık olarak yani Aristo mantığı ile düşünürseniz , kızlık zarı dikimi cinsel ilişkide belli olsaydı binlerce bayan yaptırmazdı , değilmi ? Ama nasıl oluyorda dikim anlaşılamıyor diye soruyorsanız anlatalım , flep yönteminde oluşturulan yeni kızlık zarı zaten orijinal kızlık zarı dokusuyla tamamen aynı histolojik yapıya sahip olan vajen duvarı ile oluşturuluyor , ve 1 ay içinde dikiş izleri tamemen yok oluyor ve full orijinal ve fonksiyone bir kızlık zarı ek de ediliyor , cinsel ilişkiye girdiğinizde ise penisin vajinada 2 cm kadar ilerlemesi durumunda penis başı kızlık zarına dayanır ve bu hissedilir , daha ileri itilirse kızlık zarı size birada olsa acı vererek yırtılır , kızlık zarının üzerinde doğal olarak bulunan ve aktif kan dolaşımı olan kan damarlarıda parçalanır ve kızlık zarı kanaması oluşur , yani kan gelir .

Esnek kızlık zarı

İlk bakışta avantaj gibi görünen  esnek kızlık zarı durumu aslında birçok yanlış anlamalara ve karı koca arası sorunlara yol açabiliyor , peki nasıl oluyorda kızlık zarı esnek olabiliyor , aslında lastik gibi esneyen bir kızlık zarı söz konusu değildir , sadece bazı anatomik farklardan dolayı esnek kızlıkz arı tablosu ortaya çıkar , kızlık zarının üzerinde doğal olarak bulunan ve adet kanamalarının geçmesini sağlayan orta delik olması gerekenden çok daha büyükse penis bu delikten içieri girer ve zar yırtılmaz , bu durumda esnek kızlık zarından bahsedilir . Esnek kızlık zarı olan birçok bayan bize gelerek flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarı diktirenlerin ilk gecesi

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.