Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

İstanbul ve Ankara'da kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep yöntemi sonuç açısından garantili olması ve kızlık zarının orijinal haline geri dönüş için tek yol olması açısından çok popüler oldu , 2019 yılında Mayıs ayı sonlarına doğru kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul'da yaklaşık .... liradan başlayıp .... tl ye kadar çıkabiliyor . Jinekoloji muayenehanemizin telefonları hergün yüzlerce dafa çalıyor ve kürtaj fiyatlarından sonra en fazla sorulan soru kızlık zarı diktirme ücretinin kaç para olduğu olmaya başladı , tabiiki konunun detaylarıda çok merak ediliyor , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi kaç sene dayanır , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girilince kan gelir mi , kızlık zarı dikimi kaç dakika sürer ? diyerek arayanlarda çok oluyor , ama en fazlada diktirme fiyatı soruluyor . Bazıları gizlenmiş telefon numaraları ile arıyorlar , anlayışla karşılıyoruz , zaten kadın doğum branşında kürtaj ve kızlık zarı dikimi gibi işlemler son derece gizli yapılır ve kesinlikle başklarına hakkınızda bilgi verilmez , ayrıca özel muayenehene olduğumuz için .. değiliz , dolayısı ile bilgileriniz ... işlenmez , bu çok önemli aslında , .. yıllar sonra alınna bir dökmde kızlık zarı dikimi çıkması sizi çok zor durumda bırakabilir .Kızlık zarı dikimi hakkında merak ettikleriniz için bizi gece gündüz demeden arayabilirsiniz .
Kızlık zarı dikiminde en iyi doktora ulaşmak için size tavsiyede bulunacak bir yakınınızı bulmanız genelde mümkün olmaz, gizlilik içinde yapılan bir işlem olduğu için en yakın arkadaşınız bile diktirmiş olsa sizin haberiniz olmaz , bu işin doğası bu şekildedir , ama size kolay bir yöntem söyleyeyim , Google'a : " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye yazarsanız , gerçekten hastası çok olan ve garanti verebilecek nadir doktorlara ulaşabilirsiniz , bu arada övünmek gibi olmasın ama ... üst sıralarda göreceksiniz :) nerdeyse 30 yıldır kızlık zarı dikiyorum , hastalarımın olumlu referanslar beni listenin üstlerine taşıdı sanıyorum :)


Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılı 19 Mayıs tarihinde İstanbul ve Ankara'da flep yöntemi garantili ve kalıcı kızlıkz arı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... liradan başlayıp .... tl ye kadar çıkabiliyor. Bazı ... ... çok daha yüksek ücretler isteyebiliyor ama gerçekçi bir durum değil , insanların zor durumunu ... .. aykırıdır. Olması gereken kızlık zarı dikimi fiyat aralığı yukarıda anlattığım seviyelerdedir. Zaten dikim işini sadece sonuç garantisi verebilecek kadın doğumculara yaptırmanızı tavsiye ederim , hergün .. kızlık zarı dikenle .. kızlık zarı diken arasında dağlar kadar fark vardır.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Lokal anestezi ile 25 dakika süren küçük bir operasyondur , önce işlem yapılacak olan vajina girişi kılcal bir iğne ile uyuşturulur , yani lokal anestezi yapılır , birkaç dakika geçmesi beklenerek bölgenin uyuşması için zaman verilir , daha sonra vajen yan duvarlarından kaldırılan ince bir flep tabakası kızlık zarı ringine dikilir , vajina genişliği ve kızlık zarı tipine göre çift flep hatta 3li flepte gerekebilir , hastanın muayenesinden sonra yapılacak flep adedine karar verilir , birden fazla flep uygulanması kızlıkı zarı dikimi fiyatlarını etkilemez. Ayrıca girdiği cinsel ilişkiler sayesinde genişlemiş vajeni olanlar aynı seans içinde bir miktar vajina daraltmada yapılarak orijinal yapı sağlanır. Kızlık zarı diktirirken herhangi bir acı hissetmezsiniz , uyuşturulduğu için sıkıntınız olmaz , hatta dikim esnasında telefonla sohbet edenler , kulaklıkla müzik dinleyenler bile oluyor :)

Kızlık zarı diktirdikten sonra nelere dikkat etmeli ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdıktan sonra masadan kakıp yürüyüp gidebiliyorsunuz , yürüyüş yapmanızda , çalışıyorsanız işinize davam etmenizde bir sakınca yok , sosyal hayatınızda kısıtlayacak bir durum değil , sadece 10 gün süre ile duşunuzu ayakta alın , denize , havuza girmeyin. 20 gün boyunca ise cinsel ilişkiye girmeyin , ata binmeyin , bisiklete binmeyin. Daha sonrasında istediğiniz gibi davranabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? 

Merak etmeyin anlaşımlası mümkün değildir , 20 günden sonra dikişler iyileşir ve dikiş izi kalmaz , alttan yepyeni ve orijinal kızlık zarınız çıkar , dikikmiş olduğu belli olmaz. Cinsel ilişkiye girdiğinizde ise penis vajinaya 2 cm kadar girince kızlık zarına dayanır , daha ileri itilirse kızlık zarı yırtılır , hafif bir yırtılma acısı hissedersiniz , kızlık zarı üzerinde bulunan kan damarlarıda parçalanır ve kan gelir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.