Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Türkiye'nin İstanbul ve Ankara gibi işlek şehirlerinde az sayıda kızlık zarı diken doktorlar tarafınca yapılan kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl ücret seviyelerinden başlar ve bazı kızlık zarı diken yerlerde .... e kadar çıkabilir , ama çok yüksek dikim fiyatı söyleyenlerde yok değildir , tavsiyem onlara pek fazla kulak asmayın , bekaret tamirinde en önemli faktör jinekoloğun kızlık dikim tecrübesi ve vaka sayısıdır , her bayanın vajinal yapısı birbirinden farklı olabileceği gerçeği ile haraket edersek ayda yılda bir kızlık zarı dikenler hergün birkaç dikim yapan arasında sonuç garantisi açısından fersah fersah mesafe vardır , zaten hiç kimse yoğurdum ekşi demez  ama en adil karar için siz yine google amcanıza güvenin , yazın google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye kim çıkarsa onunla telefonlaşın , üst sıralarda ... göreceksiniz :) , ee 30 yılı aşkın süredir kızlık zarı dikiyoruz , sadece Türkiye'de değil Avrupa'dada ünümüz almış yürümüş , gurbetçi Türk soydaşlarımızın yaşadığı birçok ülkede dikim yaptığımız hastalar başkalarına tavsiye etmişler ve uçakla günübirlik İstanbul'a gelip dikim sonrası aynı gün dönen birçok hastamız oluyor , hatta bazen komik hikayelerde ortaya çıkıyor , geçende Hamburg'dan gelen 19 yaşında bir genç bayan sabah direksiyon kursuna gidiyorum diye evden çıktım atladım uçağa geldim akşama evde olmam lazım çabuk dikin doktor bey diyor :) neyseki kızımız sorunsuz evine ulaşmış ve kimseler anlamamış , sonradan WhatsApp tan yazdı :) , kızlık zarı hakkında merak ettiğiniz herşey için bizi gece gün düz demeden arayabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Yukarıda kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında geniş bilgiler verdik , bu paragrafta dikim yöntemine göre ücretlendirme ne şekilde olacak ona bakalım ; dünyada en fazla tercih edilen ve en garantili bekaret tamir yöntemi olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaygınlaştıktan sonra eski ve demode bir yöntem olarak rafa kaldırılan ve sadece fazla vakti olmayan bayanlara uygulanan geçici kızlık zarı dikimi fiyatları genellikle aynıdır , ama kızlık zarı diken doktorlardan bazıları geçici dikimi daha ucuz yapabiliyor .

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

En garantili ve sağlıklı kızlık zarı dikimi flep yöntemidir , kızlık zarı dikimi video izleyerek öğrenmek istenler için biz video yayınlamıyoruz , kızlık zarı dikimi gibi mahrem bir cerrahi müdahalenin videoya kaydı ve internette yayınlanması etik olarak son derece yanlıştır , ama ben size dikim metodunu tam olarak nalatacağım ve zaten nasıl olduğuna vakıf olacaksınız merak etmeyin ;
Lokal anestezi ile 25 dakika süren kızlık zarı dikiminde vajina yan duvarlarından ince bir flep tabakası kaldırılır ve kızlık zarı ringine dikilir , işlem yapılan vajina bölgesi uyuşturulduğu için siz dikimi hissetmezsiniz , hatta dikim esnesında cep telefonu ile arkadaşları ile konuşan hanımlar bile oluyor :) , " şu anda diktiriyorum şekerim " gibi sohbetler geçiyor , yani acaba canım yanarmı diye merak ediyorsanız sorun olmayacak merak etmeyin . Flep yöntemi kızlık zarı dikimi bittikten sonra masadan kalkarak yürüyüp gidebiliyorsunuz , dikim sonrası bir sıkıntı yaşamazsınız , eğer çalışıyorsanız aynı gün işinize gücünüze devam edebilirsiniz , bazı hastalar iş yerlerinden 2 saat izin alarak geliyorlar , problem olmuyor .
Dikim sonrası bacaklarınıız aşırı açmak giib esneme haraketleri yapmayın , duşunuzu 1 hafta ayakta yapın , havuza girmeyin , cinsel ilişki için ise en az 20 gün beklemelisiniz , dikişler iyice iyileşecek ve iz kalmayacak , altından yepyeni ve orijinal kızlık zarınız çıkacak.

Geçici Kızlık zarı dikimi

Sadece fazla vakti olmayan ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlara önerilebilir , işlem son derece yüzeyeldir ,  yine lokal anestezi ile yapılır ve 15 dakika kadar sürer , eski ve yırtılmış kızlık zarı parçaları birbirine dikilir , bu işlem en fazla birkaç gün dayanır , o yüzden ne yapacaksanız 2-3 gün içinde yapmanız gerekir , daha ilerisine garanti verilemez .

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Merak etmeyin tama yakın olasılıkla anlaşılmaz , zaten mantık olarak düşünün anlaşılacak olsa binlerce bayan neden kızlık zarını diktiriyor , sonuç alınıyor ki dikiliyor değilmi ? , cinsel ilişkide penis vajinada 2 cm kadar ilerleyince kızlık zarına dayanır ve daha ileri gidilirse zar yırtılır , kızlık zarı üzerindeki kan damarlarıda parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , yani gerdek gecesi ve kanlı çarşaf manzarası tam olarak teşekkül eder.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.