Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

İstanbul'da kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması olur mu , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girince kan gelir mi , kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? diye çok soru geliyor , 2019 yılı İstanbul istatistiklerine göre bekaret diktirme konusunda en fazla tercih gören metod flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi olarak görünüyor , son yıl içindede flep yöntemi sürekli yaygınlaştı ve artık geçici kızlık zarı diktiren nerdeyse nadir sayıda hasta var diyebilirim.
Flep yönteminin tüm dünyadada en iyi yöntem olmasını sağlayan en önemli faktörler dikim sonrası garanti verilemesi ve cinsel ilişkiye yıllar sonra girillse bile yine aynı şekilde kızlık zarı kanamasının ortaya çıkmasıdır. Artık kadın doğum hekimliğinde kürtaj fiyatlarından daha fazla kızlık zarı diktirme fiyatları sorulur hale geldi , sizinde mutlaka merak ettiğiniz şeyler vardır .Tüm görüşmeleri gizli tutuyoruz , telefonuzu kaydetmiyoruz , size cepten geri dönüş yapmıyoruz , mesaj atmıyoruz , size yapılan işlemleri ... işlemiyoruz , zaten özel muayenehane olduğumuz için ... değiliz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul ve Ankara gibi metropollerde sınırlı sayıda kadın doğumcu tarafınca .... TL civarındadır. Zaten kızlık zarı diken doktor sayısı çok azdır , onların içindede seçim yapabilmek için google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye yazın , üst sıralarda ... ismiyle karşılaşacaksınız , yani .. :) , 30 yıldır bu işi yaptığımız için hastalar arasında çık popüler olduk , sadece Türkiye'den değil birçok Avrupa ülkesindede hastalarımız geliyorlar.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdıysanız anlaşılması mümkün değildir , çünkü doğal kızlık zarı şeklini alır. Ama cinsel ilişki için dikimden sonra 20 gün kadar beklemelisiniz , bu sürede dikişler full iyileşir ve dikiş izi kalmaz , tamamen soğal yapısı ile yeni kızlık zarı ortaya çıkar ve cinsel ilişkide mutlaka kan gelir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.