Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2019

30 Nisan 2019'te kızlık zarı dikimi fiyatı için neler söylenebilir ,  İstanbul'da sosyal hayatın hızlanması ve facebook etkileriyle hızlı başlayıp çabul sonlandırılan ilişkilerdede bir patlama yaşatmıştır. Bu durumda bitmiş ilişkilerin izlerini silmede en etkili yöntem olarak kızlık zarı dikimi gösterilir.

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Hymenoplasti  en garantili ve en tavsiye edilen metoddur , 20 günlük iyileşme süresinden sonra orijinal kızlık zarı halini alır ve cinsel ilişkide asla dikilmiş olduğu anlaşılmaz , bayanların çoğu bu metodu tercih etmektedir. Bir kere diktirdinizmi cinsel ilişkiye girmediğiniz sürece bozulmaz , ama birgün cinsellik yaşarsanız kanayarak bozulur ve hafif bir acı hissedersiniz , ayrıca erkek partnerde bekaretin bozuluşunu aynen algılar.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi 

Flep yönteminin 20 günlük iyileşme süresini bekleyecek vakti olmayan bayanlar geçici diktirme yöntemini tercih ederler. Mesela 5 gün içinde cinsel ilişkiye girmeyi planlıyorsa ona geçici dikim uygundur.

Kızlık Zarı Diktirme Fiyatları 

İstanbul'da yaklaşık olarak .... TL civarı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ile karşılaşırsınız , geçici dikimde aşağı yukarı aynı ücrettir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirenler yorum

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarımı diktirdim evlendim

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.